fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb @FcPortoFan1999 Oilers sa w takim gazie, że moga wyszarpać ten tytuł, ależ to by była historia. No graja fantastycznie szczególnie w ataku alez się szykuje meczycho na Florydzie. ;D
2
Ewidentnie Naszym piłkarzom brakuje luzu. xD
2
@tobiasson92 I to boli. Bo przez godzinę gry był wynik 1-1 i nie chcę mówić, że byliśmy lepsi jak Czawi,, ale kurcze no coś tam graliśmy albo lepiej coś tam próbowaliśmy tak powinienem to napisać. W II polowie po zmianach Prodziża cała gra siadła niesamowicie.
0
@karol130197 Czyli jednym słowem gramy na Chaos ;D
jak się uda to się uda a jak nie to chuj.
0
@KamQiX Cytujac klasyka: z dużej chmury mały deszcz ;)
0
@kamiVeB To Nasz drugi turniej z rzędu gdzie odpadamy mimo, że 3 ekipy maja szansę na awans. To taka Nasza tradycja.
0
@Trojanek23 Dokładnie. Praktycznie wszystkie mocniejsze repki maja czarnych w składzie. To nie przypadek.
0
To był typowy mecz dla koneserów.
1
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
1
Czawi Simons to ma taki wyraz twarzy jakby ciagle płakał ;D
0
@Gaz Mieliśmy Basketsa więc nic z tego by nie było.
0
@Lucyfffer ale Ja nie jestem za zwolnieniem Probierza niech na spokojnie z kadra popracuje i zobaczymy co się wydarzy. ;)
4
Gdyby nie ten sendzia i przeciwnicy to byśmy wygrali.
1
@Encore No w końcu Czesiu widział poważna piłkę i to pewnie czynnik który tak grzeje widzów.
1
Michał "Głardiola" Probierz: Pewne niedociągnięcia som, ale za to w strzałach niecelnych wygraliśmy 5-2
1
@Firestone I tak się wygrywa poważne turnieje.
0
@El Plutoninho MOże nie był problemem, ale jak na lidera nie pociagnał drużyny do zwycięstwa czy zwycięskiego remisu. Jedyne co dał to machanie łapami i stękanie pod kulfonem.
2
Zobaczycie, że austria jeszcze będzie na 2 miejscu w tej grupie.
0
@Nati Na chwile obecna jedyny scenariusz jest taki, że cipki pakuja walizeczki Luisa Witom i dziela się premia. I do domku.
3
Czyli tradycyjnie po drugim meczu kończymy przygodę w tym turnieju. Zero zaskoczenia.
Już za cztery lata, już za cztery lata...
1
@norbi77 Wielki lider.
1
@Lucyfffer Już nie róbmy z Polski drugich Wysp owczych. Zalewski, Zieliński wielki talent no mvmy kilku dobrych grajków. Co turniej kopanie się po jajach.
0
U Niemca Lewandinho potraił w 9 minut 5 bramek zdobyć szkoda, że dla Polski tak nie potrafi. Tylko pojawił się na boisku i cała gra siadła.
5
ale Nas ruchaja bez mydła
0
@Chaoss Bo co turniej jesteśmy mega zesrani. Nie ma innego wytłumaczenia.
0
Wojtek ratuje bo tak to już by było po turnieju.
0
Nie ma Lewego na ławce to i nie ma komu podpowiedzieć Waldusiowi co mamy grać. Kaplica po prostu.
3
Tylko Lewandinho się na boisku pojawił i już przegrywamy.
0
ale Nas rozklepali.
5
Uuuu Lewandinho się grzeje. Za chwilę będzie po meczu Panowie. Żarty się skończyły.