1

@zadafcb @FcPortoFan1999 Oilers sa w takim gazie, że moga wyszarpać ten tytuł, ależ to by była historia. No graja fantastycznie szczególnie w ataku alez się szykuje meczycho na Florydzie. ;D

2

Ewidentnie Naszym piłkarzom brakuje luzu. xD

2

@tobiasson92 I to boli. Bo przez godzinę gry był wynik 1-1 i nie chcę mówić, że byliśmy lepsi jak Czawi,, ale kurcze no coś tam graliśmy albo lepiej coś tam próbowaliśmy tak powinienem to napisać. W II polowie po zmianach Prodziża cała gra siadła niesamowicie.

0

@karol130197 Czyli jednym słowem gramy na Chaos ;D
jak się uda to się uda a jak nie to chuj.

0

@KamQiX Cytujac klasyka: z dużej chmury mały deszcz ;)

0

@kamiVeB To Nasz drugi turniej z rzędu gdzie odpadamy mimo, że 3 ekipy maja szansę na awans. To taka Nasza tradycja.

0

@Trojanek23 Dokładnie. Praktycznie wszystkie mocniejsze repki maja czarnych w składzie. To nie przypadek.

0

To był typowy mecz dla koneserów.

1

Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.

1

Czawi Simons to ma taki wyraz twarzy jakby ciagle płakał ;D

0

@Gaz Mieliśmy Basketsa więc nic z tego by nie było.

0

@Lucyfffer ale Ja nie jestem za zwolnieniem Probierza niech na spokojnie z kadra popracuje i zobaczymy co się wydarzy. ;)

4

Gdyby nie ten sendzia i przeciwnicy to byśmy wygrali.

1

@Encore No w końcu Czesiu widział poważna piłkę i to pewnie czynnik który tak grzeje widzów.

1

Michał "Głardiola" Probierz: Pewne niedociągnięcia som, ale za to w strzałach niecelnych wygraliśmy 5-2

1

@Firestone I tak się wygrywa poważne turnieje.

0

@El Plutoninho MOże nie był problemem, ale jak na lidera nie pociagnał drużyny do zwycięstwa czy zwycięskiego remisu. Jedyne co dał to machanie łapami i stękanie pod kulfonem.

2

Zobaczycie, że austria jeszcze będzie na 2 miejscu w tej grupie.

0

@Nati Na chwile obecna jedyny scenariusz jest taki, że cipki pakuja walizeczki Luisa Witom i dziela się premia. I do domku.

3

Czyli tradycyjnie po drugim meczu kończymy przygodę w tym turnieju. Zero zaskoczenia.
Już za cztery lata, już za cztery lata...

1

@norbi77 Wielki lider.

1

@Lucyfffer Już nie róbmy z Polski drugich Wysp owczych. Zalewski, Zieliński wielki talent no mvmy kilku dobrych grajków. Co turniej kopanie się po jajach.

0

U Niemca Lewandinho potraił w 9 minut 5 bramek zdobyć szkoda, że dla Polski tak nie potrafi. Tylko pojawił się na boisku i cała gra siadła.

5

ale Nas ruchaja bez mydła

0

@Chaoss Bo co turniej jesteśmy mega zesrani. Nie ma innego wytłumaczenia.

0

Wojtek ratuje bo tak to już by było po turnieju.

0

Nie ma Lewego na ławce to i nie ma komu podpowiedzieć Waldusiowi co mamy grać. Kaplica po prostu.

3

Tylko Lewandinho się na boisku pojawił i już przegrywamy.

0

ale Nas rozklepali.

5

Uuuu Lewandinho się grzeje. Za chwilę będzie po meczu Panowie. Żarty się skończyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?