2

Jesteśmy Dziadami

2

Ja tylko dodam, że gramy w przewadze i Valencia robi taka kontrę.

0

Nie wiem jak Wy, ale czuje że w II połowie zobaczymy magię Czawiego.

0

@Sewren122 @Visca_barca Proste byczku Ja zawsze z Wami. ;)

5

Pocieszę Wszystkich - Czawi zostaje na kolejny sezon ależ to bedzie wszystko chodziło. xD
ależ tu będzie Joga Bonito. xD

3

Mavs prowadza +1 i wtedy pojawia sie ON ubrany cały na Biało ;D
PG13 Co rzucił. Niesamowite co zrobił. ;D


2

Clippersi to biora, ale w koncówce PG13 i Broda rewelacja.
i jeszcze jedno LaC bez Leonarda wygladaja dużo dużo lepiej.

0

Co rzucił PG13 wow
ależ Clippersi teraz pograli
Broda ratuje

0

Mark Cuban blisko zawału ;D

0

Ten mecz w Texasie przypomina mecz nr 2 w Denver gdzie Lakers prowadzili +20 i przegrali chyba 1 czy 2 pkt. Game Winner Jamala. Tu chyba bedzie podobnie. Szykuje sie szalona końcówka tego meczu.

1

@BartqRKO Powiem krótko i zwięźle:
Co żeście odjebali to nie mam pytań. Seria na spokojnie do wygrania bo Knicks nic wielkiego nie graja. aj tam.
Embiid 1 pkt w 4 qw? to sa jakieś jaja.

0

Jak 76 to wygraja to czapki z głów. Koncówka zapowiada sie kozacko.

1

ależ paraolimpiada w wykonaniu 76. Tragedia nikt nie chce rzucać do kosza.
16 ofensywnych zbiórek Knicks no z czym do ludzi.

0

@FcPortoFan1999 Rozumiem dlatego napisałem, że te Nasze Pucharowe ekipy w Lato się przebuduja i to moga być przebudowy na 5+. Dlatego nie ma co skreślać te czy innej ekipy. No tak wyglada nasza Liga. Nie jesteśmy w stanie bić się na 3 frontach i to jest problem od wielu już lat.

0

@SuperPatsonFCB To prawda natomiast małymi krokami wychodzimy z tego gówna jakim sa te eliminacje do eliminacji w wykonaniu Polskich ekip. Do końca sezonu jeszcze kilka kolejek i może te najmocniejsze ekipy czyli Legia, Lech czy Raków złapia się do Europejskich rozgrywek. W Lipcu to beda już inne ekipy po przebudowach z nowymi trenerami. Nie skreślajmy Naszych już na starcie. Małymi krokami do przodu. ;)

0

@Hosh Nam rownież bardzo się podoba ;D

2

Jeszcze troszkę wytrzymajcie Pasy ;)

0

@dzefrej234 Wejdz w ten link na górze. Nastepnie zostaniesz przekierowany do tego tłita. Następnie kursor na zdjęcie - kliknij prawym i zaznacz: kopiuj adres linku. Usuń ten link który wisi tu na górze i zastąp go tym prawidłowym. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1

@Comentateiro Nie ukrywam, że z ogromonym zaciekawieniem będę śledził wynik na flashscore. i jak przystało na Legionistę życzę Wam porażki. ;)

1

@kigani Natomiast wielki ekspert boiskowy i przemytniczy Tomasz "truskawka" Hajto twierdzie, że to popierdółka jest i że Legia zrobiła poważny "błont" zatrudniajac go. ;)

0

@dzefrej234 Byczku szybko i na temat kliknij EDYTUJ link do tłita usuń wszystko do znaku zapytania włacznie. ;)

1

i taka ciekawostka Gonzalo Brzydki jeszcze nie przegrał meczu w ekstraklapie. ;)
Oby tak dalej.

2

@Pasiak Jazda Cracovia. ;)

2

Rosołek strzela bramkę? można umierać ;D

1

@zadafcb Boston ❤❤❤ rządzi ;D

5

Tak jest brawo Legia!!!
jedziemy z Nimi
(L) ❤❤❤
@Comentateiro Cichutko tam Poznaniaki ;D

0

@Radioactive9705 Pierwsza moja reakcja to szczur.

1

@FcPortoFan1999 Nie boje sie tylko czas mi często na to nie pozwala a szczególnie w I i II rundzie na finały Konferencji i finał mecze będę ogladał na żywo. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?