fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jesteśmy Dziadami
2
Ja tylko dodam, że gramy w przewadze i Valencia robi taka kontrę.
0
Nie wiem jak Wy, ale czuje że w II połowie zobaczymy magię Czawiego.
0
@Sewren122 @Visca_barca Proste byczku Ja zawsze z Wami. ;)
5
Pocieszę Wszystkich - Czawi zostaje na kolejny sezon ależ to bedzie wszystko chodziło. xD
ależ tu będzie Joga Bonito. xD
3
Mavs prowadza +1 i wtedy pojawia sie ON ubrany cały na Biało ;D
PG13 Co rzucił. Niesamowite co zrobił. ;D
2
Clippersi to biora, ale w koncówce PG13 i Broda rewelacja.
i jeszcze jedno LaC bez Leonarda wygladaja dużo dużo lepiej.
0
Co rzucił PG13 wow
ależ Clippersi teraz pograli
Broda ratuje
0
Mark Cuban blisko zawału ;D
0
Ten mecz w Texasie przypomina mecz nr 2 w Denver gdzie Lakers prowadzili +20 i przegrali chyba 1 czy 2 pkt. Game Winner Jamala. Tu chyba bedzie podobnie. Szykuje sie szalona końcówka tego meczu.
1
@BartqRKO Powiem krótko i zwięźle:
Co żeście odjebali to nie mam pytań. Seria na spokojnie do wygrania bo Knicks nic wielkiego nie graja. aj tam.
Embiid 1 pkt w 4 qw? to sa jakieś jaja.
0
Jak 76 to wygraja to czapki z głów. Koncówka zapowiada sie kozacko.
1
ależ paraolimpiada w wykonaniu 76. Tragedia nikt nie chce rzucać do kosza.
16 ofensywnych zbiórek Knicks no z czym do ludzi.
0
@FcPortoFan1999 Rozumiem dlatego napisałem, że te Nasze Pucharowe ekipy w Lato się przebuduja i to moga być przebudowy na 5+. Dlatego nie ma co skreślać te czy innej ekipy. No tak wyglada nasza Liga. Nie jesteśmy w stanie bić się na 3 frontach i to jest problem od wielu już lat.
0
@SuperPatsonFCB To prawda natomiast małymi krokami wychodzimy z tego gówna jakim sa te eliminacje do eliminacji w wykonaniu Polskich ekip. Do końca sezonu jeszcze kilka kolejek i może te najmocniejsze ekipy czyli Legia, Lech czy Raków złapia się do Europejskich rozgrywek. W Lipcu to beda już inne ekipy po przebudowach z nowymi trenerami. Nie skreślajmy Naszych już na starcie. Małymi krokami do przodu. ;)
0
@Hosh Nam rownież bardzo się podoba ;D
2
Jeszcze troszkę wytrzymajcie Pasy ;)
0
@dzefrej234 Wejdz w ten link na górze. Nastepnie zostaniesz przekierowany do tego tłita. Następnie kursor na zdjęcie - kliknij prawym i zaznacz: kopiuj adres linku. Usuń ten link który wisi tu na górze i zastąp go tym prawidłowym. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro ;D
1
@Comentateiro Nie ukrywam, że z ogromonym zaciekawieniem będę śledził wynik na flashscore. i jak przystało na Legionistę życzę Wam porażki. ;)
1
@kigani Natomiast wielki ekspert boiskowy i przemytniczy Tomasz "truskawka" Hajto twierdzie, że to popierdółka jest i że Legia zrobiła poważny "błont" zatrudniajac go. ;)
0
@dzefrej234 Byczku szybko i na temat kliknij EDYTUJ link do tłita usuń wszystko do znaku zapytania włacznie. ;)
1
i taka ciekawostka Gonzalo Brzydki jeszcze nie przegrał meczu w ekstraklapie. ;)
Oby tak dalej.
2
@Pasiak Jazda Cracovia. ;)
2
Rosołek strzela bramkę? można umierać ;D
1
@zadafcb Boston ❤❤❤ rządzi ;D
5
Tak jest brawo Legia!!!
jedziemy z Nimi
(L) ❤❤❤
@Comentateiro Cichutko tam Poznaniaki ;D
0
@Radioactive9705 Pierwsza moja reakcja to szczur.
1
@FcPortoFan1999 Nie boje sie tylko czas mi często na to nie pozwala a szczególnie w I i II rundzie na finały Konferencji i finał mecze będę ogladał na żywo. ;)