fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
City klepie i klepie, wrzutki jeden rykoszet, farfocel i sytuacja 100%. Ręce opadaja
0
@Chriss9933 Dlatego cieszmy się i radujmy jego gra. ;)
9
Rudy?
Piłka meczowa na litość no
2
ale Rudy co czaruje
❤❤❤
Jazda z wrzutkami!!!
0
City!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurwa Tak!!!!!!!
Brawo Rudy!!!!!!!!!!!
1
@Popitek12 Zdecydowanie Tak
1
autobus zaparkowany i nie ma Pepa. Stare demony.
0
Klepanie dla klepania.
0
łunin odpalił Wakabayashi mode jak z kreskówki Kapitan Hawk. I będzie teraz wszystko bronił.
0
City tego nie wygra.
3
Wrzutki wychodza 3 ofensywnych graczy z kontra i robia niesamowity wiatr. Każda akcja to ogromne zagrożenie. I to wszystko kreuje 3 gości. To jest coś czego My nie mamy i nie potrafimy. 3 gości w ataku i potężne City robi w gacie.
0
@Encore Po kontuzji to zupełnie inny gość. Natomiast uważam, że jeszcze stać go na pierścień podobnie sprawa ma się ze Stefanem.
1
@takisobiektos No i ten hype jest w pełni uzasadniony bo dziewczyna jest niesamowita. ;)
1
@koziar a co ten Livelly jest tak słaby?
1
@MesQueUnClub96 Zakładajac, że Szaman i Luka będa mocno atakować pomalowane to Klay jest idealna opcja. Bedzie miał mnóstwo miejsca do rzucania czystych 3.
1
@MesQueUnClub96 1 do 1 to na pewno nie coś musi być więcej w tej paczce. dla Mavs bardzo ciekawa opcja jeśli chodzi o Klaya.
4
Guardiola, arteta i Gerrard to znaczy Klopp ;D
https://x.com/i/status/1780519126265450870
2
@Kidd "To Ludzie ludziom zgotował ten los". Zofia Nałkowska
2
@Messiah10 Dopóki nie zmieni się sposób grania tej drużyny czyli do boku i do tyłu +1200 podań w kontrataku to zawodnicy pokroju tej Barakudy, Bombele czy najlepszych i najszybszych skrzydłowych na świecie nie sprawdza się tutaj. Bo żeby taki grajek pokazał pełny zakres swoich możliowści to musi szybko biegać czyli szybka piłka za plecy obrony i skrzydłowy jedzie na pełnym gazie. My nie potrafimy czegoś takiego. Tu prostopadłe podanie jest sporym wyczynem.
1
@norbi77 Zakładam, że większość kibiców jest wściekła na Niego . Dał mega ciała tak ważnym momencie. Natomiast każdy popełnia błędy. araujo jest Nam potrzebny i wierzę w to, że ta cała sytuacja tylko go wzmocni.
@bartas97 Dokładnie szczególnie, ze ta Baracuda wychodziła sam na sam więc musiał to gwizdnać.
2
Teraz każdy mecz jak finał a póżniej wyciagniemy wnioski. To jest Nasze DNa.
Koko Dzambo i do przodu.
2
ale stypa na stronie...
Kurwa miało byc pięknie a wyszło jak zwykle.
1
Boli bardzo boli.
Natomiast chciałbym powiedzieć, że ta faza Lm dostarcza Nam kibicom mnóstwo emocji. Dawno tak nie było.
0
Gramy w 10 w dodatku bez trenera a pesessie ciagle zesrane xD
0
Pośmiewiska ciag dalszy w Naszym wykonaniu.
1
Kurwa a było tak dobrze i się zjebało w jednej chwili
1
Lewizna jak się spieszył do zablolokowania strzału Vitini. Ehh..
1
@WiernyKibicToJa To był brat Czawiego Oscar za dyskusje.
0
a najgorsze jest to, że bramkę strzela kopiacy sie po czole Bombele. :(
1
8 drużyn i tyko 4 wolne miejsca.
Dzisiaj zaczynamy zabawę ;D