3

City klepie i klepie, wrzutki jeden rykoszet, farfocel i sytuacja 100%. Ręce opadaja

0

@Chriss9933 Dlatego cieszmy się i radujmy jego gra. ;)

9

Rudy?
Piłka meczowa na litość no

2

ale Rudy co czaruje
❤❤❤
Jazda z wrzutkami!!!

0

City!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurwa Tak!!!!!!!
Brawo Rudy!!!!!!!!!!!

1

@Popitek12 Zdecydowanie Tak

1

autobus zaparkowany i nie ma Pepa. Stare demony.

0

Klepanie dla klepania.

0

łunin odpalił Wakabayashi mode jak z kreskówki Kapitan Hawk. I będzie teraz wszystko bronił.

0

City tego nie wygra.

3

Wrzutki wychodza 3 ofensywnych graczy z kontra i robia niesamowity wiatr. Każda akcja to ogromne zagrożenie. I to wszystko kreuje 3 gości. To jest coś czego My nie mamy i nie potrafimy. 3 gości w ataku i potężne City robi w gacie.

0

@Encore Po kontuzji to zupełnie inny gość. Natomiast uważam, że jeszcze stać go na pierścień podobnie sprawa ma się ze Stefanem.

1

@takisobiektos No i ten hype jest w pełni uzasadniony bo dziewczyna jest niesamowita. ;)

1

@koziar a co ten Livelly jest tak słaby?

1

@MesQueUnClub96 Zakładajac, że Szaman i Luka będa mocno atakować pomalowane to Klay jest idealna opcja. Bedzie miał mnóstwo miejsca do rzucania czystych 3.

1

@MesQueUnClub96 1 do 1 to na pewno nie coś musi być więcej w tej paczce. dla Mavs bardzo ciekawa opcja jeśli chodzi o Klaya.

4

Guardiola, arteta i Gerrard to znaczy Klopp ;D
https://x.com/i/status/1780519126265450870

2

@Kidd "To Ludzie ludziom zgotował ten los". Zofia Nałkowska

2

@Messiah10 Dopóki nie zmieni się sposób grania tej drużyny czyli do boku i do tyłu +1200 podań w kontrataku to zawodnicy pokroju tej Barakudy, Bombele czy najlepszych i najszybszych skrzydłowych na świecie nie sprawdza się tutaj. Bo żeby taki grajek pokazał pełny zakres swoich możliowści to musi szybko biegać czyli szybka piłka za plecy obrony i skrzydłowy jedzie na pełnym gazie. My nie potrafimy czegoś takiego. Tu prostopadłe podanie jest sporym wyczynem.

1

@norbi77 Zakładam, że większość kibiców jest wściekła na Niego . Dał mega ciała tak ważnym momencie. Natomiast każdy popełnia błędy. araujo jest Nam potrzebny i wierzę w to, że ta cała sytuacja tylko go wzmocni.
@bartas97 Dokładnie szczególnie, ze ta Baracuda wychodziła sam na sam więc musiał to gwizdnać.

2

Teraz każdy mecz jak finał a póżniej wyciagniemy wnioski. To jest Nasze DNa.
Koko Dzambo i do przodu.

2

ale stypa na stronie...
Kurwa miało byc pięknie a wyszło jak zwykle.

1

Boli bardzo boli.
Natomiast chciałbym powiedzieć, że ta faza Lm dostarcza Nam kibicom mnóstwo emocji. Dawno tak nie było.

0

Gramy w 10 w dodatku bez trenera a pesessie ciagle zesrane xD

0

Pośmiewiska ciag dalszy w Naszym wykonaniu.

1

Kurwa a było tak dobrze i się zjebało w jednej chwili

1

Lewizna jak się spieszył do zablolokowania strzału Vitini. Ehh..

1

@WiernyKibicToJa To był brat Czawiego Oscar za dyskusje.

0

a najgorsze jest to, że bramkę strzela kopiacy sie po czole Bombele. :(

1

8 drużyn i tyko 4 wolne miejsca.
Dzisiaj zaczynamy zabawę ;D

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?