fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zachwyty nad De Rossim i słusznie, fajnie poukładał drużynę natomiast....
Pamietajmy, że Romę do sezonu przygotowywał Siwy. Jestem ciekawy jak Roma bedzie wygladała po okresie przygotowawczym Rossiego i wtedy dopiero będziemy oceniać warsztat Włocha.
1
@MesQueUnClub96 Kurcze no niby tak jednak trzeba pamietać o jednej bardzo ważnej rzeczy mianowicie granie w regularnym a granie w PO to zupełnie inna bajka. Tu każdy gra na 300%. Nie skreślałbym weteranów jak Broda, PG czy Leonard. Tu jest masa doświadczenia.
1
@MesQueUnClub96 a w całym sezonie jaki maja bilans? mnie nie interesuje ostatnie 15-20 spotkań tylko 82. Maja super formę zobaczymy co się wydarzy w PO.
0
@Encore Już widzę w mediach w Uesej pompowany jest balonik pod tytułem: Mavs postrach Zachodu. ;)
35
Krótko i na temat w kwestii tego co się wydarzyło na anfield xD
7
@Pedri16Future ależ ten powrót Matsa był kluczowy gdyby nie On to pusta bramka i pewny gol. Ciary....
Najcudowniejszy comeback w historii LM na tym etapie rozgrywek.
2
@AlwaysBlaugrana Kurcze tylko szkoda, że te dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki a chłop jest już 2 sezon u nas. To trochę słabo jak na taka żogę bonito z Brazyljany.
1
@mrboom Jedno i drugie ;D
Czyli okradłeś i wygrałes na loterii ;)
0
@regatta52 Trochę se queda i trochę nie se queda. Tego nikt nie wie a najbardziej Czawi. ;)
Ogłosił, że odchodzi teraz przekonuja go aby jednak nie odchodził emocje jak w brazylijskiej telenoweli. ;D
1
@zadafcb Fantastyczna wiadomość. Jrue wart każdych pieniędzy. ;)
1
@Encore No dokładnie. Dla Nas regularny juz się skończył. ;)
2
@Encore @MesQueUnClub96 Zobaczymy w PO co się wydarzy i jak Boston rozegra swoje serie. Rozumiem, że Szak opowiada te swoje bajeczki zawsze gdy Celtics przegrywaja a zwłaszcza z ekpia Bucks. Natomiast drogi Szaku, Boston ma juz 1 na Wschodzie i 1 w całej lidze z ogromna przewaga. Nie musimy sie starać teraz najważniejsze zdrowie i na pełnej wchodzimy w I rubdę.
0
@MesQueUnClub96 Jeszcze kilka miesięcy tej miernoty w Polsacie i LM wracac do C+.
I dopiero będa emocje.
2
"Pycha kroczy przed upadkiem".
Dzisiaj Lucho dał ciała z taktyka moim zdaniem obrona Paryża za wysoko przez co każda prostopadła piłka Naszych to ogromne zagrożenie pod bramka Dollarumy. Cieszy zwycięstwo i marny Mekambe, ale to dopiero pierwszy mecz. W rewanżu będzie się działo. Jedno jest pewne Roberto Nas nie uratuje jakby co ;)
0
@Dari0G Wszystkie problemy Paryża zaczynaja się od tej pokraki Dollarumy i jego podań.
2
Pedri zamyka buzie... wszystkim ;D
1
I się zesrało....
1
Prawda jest taka, że gdyby nie kalectwo naszej ofensywy to w końcówce I połowy powinniśmy zamknać ten dwumecz.
0
@MesQueUnClub96 tak w pierwszej chwili były informacje, że wypada na 2 miesiace teraz widzę, że na 7-10 dni. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
U la la co za spotkanie ;D
Stefan i Księżna Walii
0
@mateusz33 zgadza się proszę Ja Ciebie. Dzisiaj wychodzimy 4-2-4 i klepiemy te placki z Paryża. ;D
Messi fałszem do alby ten ścina ze skrzydła do środka wykłada patelnię Suarezowi ten obija słupki i poprzeczkę wpada Roberto.... Sergi Roberto to jest NIEMOŻLIWE!!!!
Tak bedzie słowo. ;)
1
@bartas97 Pierwsza opcja wydaję się w miarę ciekawa. Kto wie może po takim zdarzeniu Mioduski zrozumie, że zaradzanie wielkim klubem nie jest dla Niego? ;)
0
@zadafcb Szkoda się denerwować. Czekamy na PO. ;)
1
Saka NUR imienia Kriszcziana Ronalda zwanego również Delfinem xD
0
Cichutko tam wrzutki!!!!
ale co zajebał Tak jest City!!!!
Jazda z dziadami!!!
0
Silva to dzisiaj co piłka to strata co podanie to strata. Gdyby nie ta bramka o mógłby zbić pione z Jackiem Złota łydka Grejliszem. Dwa super placki.
3
Jacek Grejlisz ależ to jest placek.
0
City na stojaco. Klepanie aby klepac i nic z tego nie wychodzi.
1
ale wylewy w tej obronie City masakra.