1

@Comentateiro Oby tylko w tych karnych Błaszczykowski sie nie pomylił.

1

Walka o Euro a w 82 minucie Polacy bez celnego strzału na bramkę.

0

ale Joga Bonito Lewego xD

1

Kurcze chyba Probierz za mocno ich opierdolił w przerwie bo widać maja srake w gaciach. xD
I gdzie My sie pchamy na Euro z taka gra?

1

Yamal jak kiedyś Mental w prime - potężny nur xD

0

@Derean Oj chyba jednak nie doczekasz takich czasów.
DNa naszych kopaczy to długa i może się uda.

1

@budel17 @mekston Generalnie jedna wielka sraka w naszym wykonaniu.

1

@geass ale też nie ma się co specjalnie dziwić. Jaki trener taka koncepcja.

2

ale My gramy srakę w tym ataku

2

@Lola120 Najpiękniejszy moment każdego turnieju ;D

0

Nic się nie stało, Panowie nic się nie stało.
Już za cztery lata, już za cztery lata, Polska bedzie mistrzem Polski.

4

@regatta52 a ja po pierwszym przegranym meczu na ME chce tych naszych tabelek i wyliczanek "co się musi wydarzyć, żeby Polska awansowała dalej" xD
Dla mnie to najpiękniejszy moment każdego turnieju z udziałem Polaków.

0

@MOLESTA Moim zdaniem Hołownia dużo traci na temacie aborcji i spokoju o czym w mocnych słowach wypominała mu posłanka Lewicy na Twiterze.

0

@Encore Pan White to najlepsze co mogło spotkać Celtics w ostatnich latach. Człowiek od wszystkiego. Dobre rozegranie, rzut i zablokować potrafi. Złoto Bostonu wart każdych $ ;)

0

@FcPortoFan1999 Gdybyśmy żyli w Średniowieczu to może faktycznie sprawa przycichnie i wróci, ale nie w dobie tak rozwiniętej technologii. Zobacz wszyscy się od Niego odwracaja. To nie przycichnie.

9

Pan Piechota chyba zakończył swoja karierę. Bedzie mu bardzo ciężko. Tak to jest w życiu jedna sytuacja jeden skopiowany artykuł i Twoje dobre, ciekawe życie odwraca się o 180 stopni.
I przypomniał mi sie film "Złodziej Tożsamości" polecam wszystkim w roli głównej Jonah Hill. Film oparty na faktach. Historia dziennikarza Majkela Finkela.

0

@MesQueUnClub96 To jest bardzo dobry przykłvd a kolejny to Lakers z 7 na Zachodzie i robi finał konferencji. I skad wiesz, że seed był zaniżony? przecież Heat cały regularny kopali sie po czole podobnie jak Lakers.

1

@Barcasub No wszystko dobrze napisałem wyrażnie, że Doncić to wielki gracz tylko, że za mvły na wielkie granie. Gdzie wielcy bija się o tytułu Doncić siedzi na kanapie i zajvda się nachosami.

1

@MesQueUnClub96 Bzdury wypisujesz.
Butler wchodził z 7 na Wschodzie i robi finał Nba. To jest prawdziwy lider, który nie płacze, że ma słaby skład. ;D
Jimmy B to jest Big Balls Player a Doncić to jest zwykły show man zwykła pipa.

1

@Barcasub Doncić taki kozak a tylko raz powachał finały Konferencji ;D
ile On już gra w tej lidze? 5 sezon? ;D
Joker zamiata w tym sezonie.
Luka umiejetności ma wielkie tylko to nie przekłada się na wyniki zespołu a przecież o to chodzi w koszykówce wygrywanie tytułów a teraz popatrz na Jokera już ma pierścień i kto wie czy nie zdobędzie za chwilę drugi. Joker to zupełnie inna liga niż Doncić.

1

@jacobFCB Football manager i niszczenie wrzutek co sezon. ;)
Ta seria nigdy się nie znudzi.

6

@tristan87 I Takie aktywiszcze to ja szanuje.

2

@Ojciec5tkidzieci Ja bym nie użył określenia "Polacy" tylko pojedyńcze jednostki - "czarne owce". Bo jestem przekonany, ze były takowe. Wojna, strach, chęć przeżycia robi swoje. I to jest najlepszy czas dla takich kombinatorków, cwaniaczków.

1

Kurcze ładnie zapakować tego placka i na rower Michała i jeszcze arabów ładnie w raczki ucałować. Przecież to okazja tu się nie ma nad czym zastanawiać. Szkoda, że to tylko sen...

1

@MESSIah16 Jeśli chodzi o spadek znaczenia Kościoła to nie tyle zakazy powoduja, że coraz więcej ludzi odchodzi od KK, ale głównie głupta, pycha, próżność i ogromne zapatrzenie czy raczej chciwość na dobra materialne powoduja taki a nie inny obraz Kościoła. I ludzie to widza. Bo przecież w swoim pierwotnym założeniu księża mieli pomagać bliżnim i głosić Słowo Boże a nie chwalić się kto mv lepszy samochód na plebanii. Pisze to ze smutkiem bo jestem człowiekiem wierzacym i widać gołym okiem, ze ludzie nie chca takiego Kościoła.

0

@FcPortoFan1999 I teraz tak sobie pomyślałem, że tam bedzie niesamowita atmosfera. Pełny stadion, kibice mocno odpaleni no szykuje się wielkie starcie. ;)

0

@FcPortoFan1999 @Lisuuu @clyde
U lala zapowiada się wielkie meczycho.

0

a z tymi Panienkami z Walii to gdzie gramy na Narodowym?

1

@maroon a po drodze jeszcze zgarniamy z kadra MŚ i można umierać. Prowadz Michał!!!

0

@FcPortoFan1999 a teraz na poważnie to ja również jestem zdania, ze Probierzowi należy się szansa nv spokojne poprowadzenie kadry od poczatku do końca EL i w tedy ocenimy jego osobę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?