1

ale głupota Karabachu. No to teraz tej maszyny nikt nie zatrzyma. Szkoda
Może te 20 minut wytrzymaja.

1

Bach Bach Karabach!!!
xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@budel17 Byczku i to co napisałeś to w 100% prawda. Technologia jest mocno z naszym życiem, funkcjonowaniem zwiazana i tego nie przeskoczymy natomiast w tym całym technologicznym i wygodnym życiu musimy znależdz równowagę. ;)

1

@marcin62 Oczywiście, ze rola każdego rodzica jest przygotowanie swojej pociechy do życia. To jest najważniejsze zadanie. I tak jak napisałem rośnie nam pokolenie (nie wszyscy) nieudaczników a największa winę w tym procesie ponosza rodzice, którzy siedza/żyja w matrixie i żeby mieć spokój dzieciaki wciagaja do tego świata.

1

@marcin62 Nie twierdzę, że wszyscy będa nieporadni życiowo natomiast widzę zmiany czy to po rodzinie czy dzieciakach znajomych z każdym problemem do taty i mamy a sami nos w telefonie i mamusia z tatusiem zrobia. To słabe jest.
U mnie za dzieciaka było tak, ze jeśli w pokoju nie błyszczało to nie ma piłki czy wyjście na rower. Siedzisz w domu dopóki nie zrobisz swoich obowiazków.

3

@marcin62 Przyszłośc tego kraju. Serce rośnie
a tak poważnie to rosnie nam pokolenie nieudacznikow.

1

@fcbarcafan19 "Chłopcy z Ferajny" - zajebisty film ;)

4

@TR3YWAY
I tak wyglada ten świat. Lemur znalazł tania siłę robocza do drapania ;D
Lemur? dla mnie TOP

0

@Michael24 W punkt.

0

@Arden No dobrze. Ja zdania nie zmieniam w tej kwestii. ;)
Po reakcjach Gundo nie jestem przekonany czy dobrze zrobił wybierajac Barcelonę.

0

@Linghunter88 Wiem o tym doskonale i dlatego mój pierwszy wpis miał charakter prześmiewczy. Bo zamiast skupić się na tym co jest TU i TERaZ niektórzy pod wpływem ogromnego entuzjazmu wynikającego z ogrania najsłabszej ekipy na tym etapie rozgrywek wypisuja hasła pt: Wygramy LM, albo rozpisują tabelki z założeniem "co się musi wydarzyć żeby..."
;D

0

@Arden Dla mnie zwykłe bzdury. Nie było i ine będzie tematu żadnego Kimisa w Barcy. taki grajek jeśli szukałby faktycznie zmiany to wybrałby poważny projekt sportowy a nie dziadostwo jak u Nas gdzie problemem jest rejestracja zawodnika.
To grajek na poważne granie a nie kopanie się po czole.

2

@NeroTFP1 Lider Potężnej Dynastii jednej z najlepszych w historii NBa. Sto lat Stefan!!!

0

@Seledynowy Dokładnie ;)
Tu nie ma co patrzeć czy mieli dogrywki czy mniej odpoczynku. My mamy wyjść i zagrać partidazo i wygrać.

1

@Linghunter88 Szanuje zdanie natomiast ja patrze na to wszystko jednak bardziej realnie. Trzeba mierzyć siły na zamiary. ;)
Kolejna runda zweryfikuje nasze plany.

1

@baryn Inter jeszcze nie odpadł także spokojnie ;)

1

Morata na spalonym chyba. Dobra jednak gol ;)

0

ale pięknie rozklepali materace

2

Inter gra bardzo dobrze. Mądrze w obronie i ataku

1

@Visca_barca Boston Celtics

0

@QQL5 Waluty już mnie nie inetersuja za mała płynność ;)
Krypto zabiło cały rynek walutowy.

1

@QQL5 Kiedyś namietnie rozgrywałem Edka, Kabla a teraz zostały tylko indeksy no i od czasu do czasu Ropka i Złotko ;)

2

@Coutinho007 To był ogromny bład z Naszej perspektywy natomiast dla Thiago odejście było najlepsza opcja. Tacy zawodnicy jak Thiago musza grać regularnie a nie zadowalać się ochłapami wchodzac w końcówkach wygranych meczów. W Baja był kluczowa postacia bo grał wszystko w Barcelonie był rezerwowym.

2

@MichuZ44 @Sulimo Ja się na tym nie znam, ale tak się zastanawiam czy F1 nie byłoby ciekawsze gdyby wszyscy mieli takie same bolidy a o zwycięstwie decydowałoby w większym % umiejętności? Czy takie rozwiązanie nie byłoby sprawiedliwe? ;)

1

@Trojanek23
Prawda jest taka, że gdyby nie fatalne zarzadzanie klubem przez Bartolomełu to nikt o tych młodych chłopakach by nawet nie usłyszał. Sytuacja i zarzadzanie klubem wymusiło takie ruchy i dzięki temu Ci młodzi czaruja innymi słowy wykorzystuja SWÓJ czas. Natomiast gdyby sytuacja klubu była dobra/normalna to na miejscu Yamala i Cubarsiego biegali by topowi zawodnicy. Taka jest prawda.
Cucu, Grimaldo czaruja w innych klubach a swego czasu również Thiago, który wybrał Baja bo wiedział, że w Barcelonie sobie nie pogra.

2

@TR3YWAY Nie jestem zaskoczony co do postawy Feliksa. Nie mamy szczęścia do Portugalców.

8

@Emhyr Tylko nie Klaunie. Jak nie potrafisz normalnie odpowiadać to nie komentuj.

8

@Emhyr xD
Ty ogladałes ten mecz czy żyjesz statystykiami z Flashscore? po bramce na 1-2 nie potrafiliśmy jednej akcji zrobić. To ma być ta potężna Maszyna przed która wszyscy robia w gacie? xD

3

@takisobiektos Rafinia jeszcze kilka tygodni aklimatyzacji w klubie i bedzie najlepszym skrzydłowym. Czawi obiecał i ja mu wierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?