fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale głupota Karabachu. No to teraz tej maszyny nikt nie zatrzyma. Szkoda
Może te 20 minut wytrzymaja.
1
Bach Bach Karabach!!!
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@budel17 Byczku i to co napisałeś to w 100% prawda. Technologia jest mocno z naszym życiem, funkcjonowaniem zwiazana i tego nie przeskoczymy natomiast w tym całym technologicznym i wygodnym życiu musimy znależdz równowagę. ;)
1
@marcin62 Oczywiście, ze rola każdego rodzica jest przygotowanie swojej pociechy do życia. To jest najważniejsze zadanie. I tak jak napisałem rośnie nam pokolenie (nie wszyscy) nieudaczników a największa winę w tym procesie ponosza rodzice, którzy siedza/żyja w matrixie i żeby mieć spokój dzieciaki wciagaja do tego świata.
1
@marcin62 Nie twierdzę, że wszyscy będa nieporadni życiowo natomiast widzę zmiany czy to po rodzinie czy dzieciakach znajomych z każdym problemem do taty i mamy a sami nos w telefonie i mamusia z tatusiem zrobia. To słabe jest.
U mnie za dzieciaka było tak, ze jeśli w pokoju nie błyszczało to nie ma piłki czy wyjście na rower. Siedzisz w domu dopóki nie zrobisz swoich obowiazków.
3
@marcin62 Przyszłośc tego kraju. Serce rośnie
a tak poważnie to rosnie nam pokolenie nieudacznikow.
1
@fcbarcafan19 "Chłopcy z Ferajny" - zajebisty film ;)
4
@TR3YWAY
I tak wyglada ten świat. Lemur znalazł tania siłę robocza do drapania ;D
Lemur? dla mnie TOP
0
@Michael24 W punkt.
0
@Arden No dobrze. Ja zdania nie zmieniam w tej kwestii. ;)
Po reakcjach Gundo nie jestem przekonany czy dobrze zrobił wybierajac Barcelonę.
0
@Linghunter88 Wiem o tym doskonale i dlatego mój pierwszy wpis miał charakter prześmiewczy. Bo zamiast skupić się na tym co jest TU i TERaZ niektórzy pod wpływem ogromnego entuzjazmu wynikającego z ogrania najsłabszej ekipy na tym etapie rozgrywek wypisuja hasła pt: Wygramy LM, albo rozpisują tabelki z założeniem "co się musi wydarzyć żeby..."
;D
0
@Arden Dla mnie zwykłe bzdury. Nie było i ine będzie tematu żadnego Kimisa w Barcy. taki grajek jeśli szukałby faktycznie zmiany to wybrałby poważny projekt sportowy a nie dziadostwo jak u Nas gdzie problemem jest rejestracja zawodnika.
To grajek na poważne granie a nie kopanie się po czole.
2
@NeroTFP1 Lider Potężnej Dynastii jednej z najlepszych w historii NBa. Sto lat Stefan!!!
0
@Seledynowy Dokładnie ;)
Tu nie ma co patrzeć czy mieli dogrywki czy mniej odpoczynku. My mamy wyjść i zagrać partidazo i wygrać.
1
@Linghunter88 Szanuje zdanie natomiast ja patrze na to wszystko jednak bardziej realnie. Trzeba mierzyć siły na zamiary. ;)
Kolejna runda zweryfikuje nasze plany.
1
@baryn Inter jeszcze nie odpadł także spokojnie ;)
1
Morata na spalonym chyba. Dobra jednak gol ;)
0
ale pięknie rozklepali materace
2
Inter gra bardzo dobrze. Mądrze w obronie i ataku
1
@Visca_barca Boston Celtics
0
@QQL5 Waluty już mnie nie inetersuja za mała płynność ;)
Krypto zabiło cały rynek walutowy.
1
@QQL5 Kiedyś namietnie rozgrywałem Edka, Kabla a teraz zostały tylko indeksy no i od czasu do czasu Ropka i Złotko ;)
2
@Coutinho007 To był ogromny bład z Naszej perspektywy natomiast dla Thiago odejście było najlepsza opcja. Tacy zawodnicy jak Thiago musza grać regularnie a nie zadowalać się ochłapami wchodzac w końcówkach wygranych meczów. W Baja był kluczowa postacia bo grał wszystko w Barcelonie był rezerwowym.
2
@MichuZ44 @Sulimo Ja się na tym nie znam, ale tak się zastanawiam czy F1 nie byłoby ciekawsze gdyby wszyscy mieli takie same bolidy a o zwycięstwie decydowałoby w większym % umiejętności? Czy takie rozwiązanie nie byłoby sprawiedliwe? ;)
1
@Trojanek23
Prawda jest taka, że gdyby nie fatalne zarzadzanie klubem przez Bartolomełu to nikt o tych młodych chłopakach by nawet nie usłyszał. Sytuacja i zarzadzanie klubem wymusiło takie ruchy i dzięki temu Ci młodzi czaruja innymi słowy wykorzystuja SWÓJ czas. Natomiast gdyby sytuacja klubu była dobra/normalna to na miejscu Yamala i Cubarsiego biegali by topowi zawodnicy. Taka jest prawda.
Cucu, Grimaldo czaruja w innych klubach a swego czasu również Thiago, który wybrał Baja bo wiedział, że w Barcelonie sobie nie pogra.
2
@TR3YWAY Nie jestem zaskoczony co do postawy Feliksa. Nie mamy szczęścia do Portugalców.
8
@Emhyr Tylko nie Klaunie. Jak nie potrafisz normalnie odpowiadać to nie komentuj.
8
@Emhyr xD
Ty ogladałes ten mecz czy żyjesz statystykiami z Flashscore? po bramce na 1-2 nie potrafiliśmy jednej akcji zrobić. To ma być ta potężna Maszyna przed która wszyscy robia w gacie? xD
3
@takisobiektos Rafinia jeszcze kilka tygodni aklimatyzacji w klubie i bedzie najlepszym skrzydłowym. Czawi obiecał i ja mu wierzę.