fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adi7adi8 Dla mnie wierzacego Wielkanoc jest najważniejsza. Bo dokonuje się cud Zmartwychwstania. Najcudowniejszy okres.
1
@macio_944 Poprawnie w Niedzielę bo z samego rana otrzymujemy Nowinę Zmartwychwstania Pańskiego. ;)
0
@BabyGang To czy oddałbym głos na Konfederację, Lewicę czy 3 drogę efekt byłby ten sam. Bo tu nikt nie ma pomysłu na sensowne zarzadzanie krajem. Taka jest prawda.
0
@BabyGang No nikt inny mi nie przypasował.
0
@waletpl Zostaja do lata i w tedy zapadnie decyzja co dalej.
15
Moim skromnym zdaniem to nowy trener powinien zdecydować kto zostaje a kto nie.
Dlatego Franek i Pedri zostaja do lata.
4
@RoberDzik Robi się szefie. ;)
0
@HighestInTheRoom @Destroyer_of_Worlds Ja rozumiem argumenty @arasz1819 ja rozumiem potrzebę zmian bo jest ona nieunikniona ale chciałbym aby to wszystko było przygotowane z głowa a nie na łapu capu. Sam głosowałem na Tuska bo nie oszukujmy się z pisdu to My jako społeczeństwo daleko nie zajedziemy a ja bym chciał żeby Nasze społeczeństwo się rozwijało i bogaciło, żebyśmy nie odstawali od reszty.
16
@arasz1819 Czytałem ostatnio bardzo ciekawy wywiad Ratownika medycznego, który jeździ karetka i udziela pierwszej pomocy ludziom w domach i powiedział, że w Polsce jest tak potężna bieda, że aż nie mógł w to uwierzyć, że ludzie żyja w takim ubóstwie. Nikt o tym nie mówi i to sa prawdziwe problemy a nie życie EKO.
27
@Kgorecki2500 @arasz1819 @Dari0G Ja to mam łzy w oczach jak o tym wszystkim czytam. Bo nie jestem dyrektorem, informatykiem, czy prawnikiem i mnie na te zmiany po prostu nie stać. Jestem gościem, który jest w średniej klasie i wiem, że tego progu nie przeskoczę a kto wie czy nie skończę jako biedak. Bo to co teraz zaoszczędzę to już w tej chwili musze przeznaczyć nie na rozwój własny/osobisty tylko w mój dom. I nikt nie powiedział, że za 6-10 lat urzędasy z Brukseli czy tez te Nasze pokemony z Wiejskiej znowu czegoś nie wymyśla, aby Nas nie zajechać. To jest tak niesprawiedliwe kurwa i takich ludzi jak Ja sa w Polsce setki tysięcy.
35
@Kgorecki2500 Powiem Ci i wszystkim zainteresowanym, że My Polacy nie jesteśmy na żadne zmiany ekologiczne gotowi. Po pierwsze nie jesteśmy zamożnym krajem. Na ulicy gdzie mieszka moja mama jest ok 60 domków. 3/4 z nich to ludzie którzy sa już na emeryturze badz za rok, dwa przejda na świadczenia emerytalne. Zgadnij ile osób na tej ulicy na pompę ciepła, gaz czy panele? 5 osób. Przyszedł kowid, ludzie potracili biznesy maja długi, kredyty i teraz ja się pytam kto tym ludziom pomoże? NIKT. Mimo, ze daleko mi do Konfederatów to zgadzam się z ta Pania. Ja nie chcę aby urzędas który nakradnie i będzie go stać na życie EKO dyktował mi co mam robić.
1
@Encore Wielkie brawa. Chłopak wystrzelił jak rakieta. Chciałbym go zobaczyć w NFL. ;)
0
@chlip1 No coś w tym jest. ;)
0
@Arkon Nie jest ale nic na to nie poradzimy.
2
@HighestInTheRoom No co tu dużo mówić? no gruba odklejka ;)
@Arkon Legia ma najlepszy doping/oprawę w Polsce i nie ma się czego wstydzić w Europie. To duża marka. Nie pisze tu o grupach idiotów demolujacych pół Europy w szalikach Legii tylko kibiców wspierajacych klub i piłkarzy.
0
@Rust_Cohle To nie to samo. Oni graja w Premier lik a Legia w Naszej Kopanej. To zupełnie inne światy ;)
I tak uwielbiam podymić na te lesne dziadki z anfield mam to wpisane w moje dna. ;)
5
@Rust_Cohle Już zaczynasz? ;)
3
@HighestInTheRoom Nie napisałem, że Walia była super tylko w meczu o wielka stawkę nie byliśmy w stanie oddać jednego celnego strzału na bramke rywala. ;)
15
@HighestInTheRoom Ja tylko dodam, że zasłużenie awansowaliśmy nie oddajac celnego strzału przez 119 minut gry. ;)
11
@marcin62 Kościół nie tyle wbił się co został mocno zaproszony do tego życia przez konkretne ugrupownia polityczne.
To pierwsza sprawa. Druga to nie Kościół wchodzi z butami w nasze życie tylko LUDZIE SPRaWUJaCY WŁaDZE w tym Kościele a to ogromna różnica.
Kościół jest święty, ale rzadza nim ludzie grzeszni i mamy co mamy.
0
@barcelonaLM Dla Nas mecz z austria będzie meczem o wszystko a historia pokazuje jak My gramy w takich spotkaniach. Jedziemy pozwiedzać i do domu.
6
@Arden Lata temu wielki Ronaldinho a teraz młodziutki Yamal oklaskiwani na rzadowym kiblu beju beju. Piekna sprawa.Historia pisze się na Naszych oczach.
1
@michal26 :D
Widzisz bo tu jest tak, że po wymęczonym awansie euforia/entuzjazm niektórych tutaj przesłania prawdziwy obraz naszych kopaczy. Jesteśmy słabi żeby nie powiedzieć bardzo słabi. I taka jest prawda. ;)
8
@michal26 No i teraz włożyłeś kij w mrowisko. Za chwilę padna słowa, że nie wierzysz i że nie jesteś Prawdziwym Polakiem a to wszystko dlatego, że masz inne zdanie na temat słabej gry reprezentacji.
1
@barcelonaLM Czyli Francuzi i Holendrzy maja autostradę.
2
@Arys No wszystko fajnie tylko co ja mam z tym wspólnego? ;)
6
@LM10GOAT
Czyli taka Polska tradycja turniejowa. Polskie DNa
0
@takisobiektos Może i jest atmosfera tylko szkoda, ze umiejętności w tej kadrze nie ma do poważnego grania. Bo atmosfera może być mistrzowska jak za Peszki, ale pewnego poziomu kopania sie po czole czy wybijania po autach nie przeskoczysz.
4
Z taka gra to Polacy robia półfinał ME na miękko do tego genialny i niezatapialny Polish Guardiola system i jesteśmy wielcy.
3
Cytujac Szpaka:
czy to będzie ten karny?
xD