- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
35
#Parody
Mateusz Borek: Ludzie. Dzisiaj gramy z amatorami z Wysp Owczych. A ja czytam. Oglądam. Słucham. Że obawiamy się. Że mogą byc problemy w tym meczu. No ku*wa ludzie. Nie mogę tego już słuchać. Zastanówcie się o czym Wy mówicie. O czym Wy dyskutujcie.
Wychodzimy z grupy mistrzostw świata kilka miesięcy temu. Gramy fajny mecz z Francją. A teraz sie zastanawiamy czy ogramy Wyspy Owcze czy Albanie?
Ustalmy panowie teraz kilka faktów. Mamy zawodników światowej klasy prawie na każdej możliwej pozycji. Doświadczonych. Mocnych. A teraz się boimy jakiś amatorów?
Zadaniem trenera jest to zebrać. Przygotować. Ustalić taktykę. I wygrać pewnie wszystkie mecze do końca eliminacji. A jeśli tego nie potrafi to wyrzucić go dyscyplinarnie. Mamy w Polsce równie dobrych fachowców. Albo nawet lepszych. I tyle.
Natomiast. Generalnie. Przeciwników należy szanować. Podać rękę. Powiedzieć miłe słowo. Ale później należy ich rozjechać na boisku. Dlatego nie moge już słuchać tych głupot że może byc ciężko. Ciężko to mają górnicy. I robotnicy na budowie. Tyle ode mnie póki co.
Trzymajcie się. Miłego oglądania meczu.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @barcelonaLM @Deviler @mekston @Kessie @Bartula @Comentateiro
12
@Kondziubarca Dlaczego słyszę głos Borka gdy to czytam?
4
@Kondziubarca Mogłeś zamienić pielęgniarki za górników:)
16
@Kondziubarca tego nie da się przeczytać bez głosu borasa w głowie XD
9
@Kondziubarca Błagam Owce aby padł ten remis. I te pękajace dupy.... xD
1
@fart serio.polaczki kilka razy awansowli na duze turnieje,gdzie gowna grali i poczuli sie tacy wielcy,ze dostaja na leb od amatorow.Kubel zimnej wody w postaci braku awansu,to by bylo cos pieknego