- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
9
GOAT będzie się dobrze bawił w tej lidze bananowej. ;)
Coś czuję, że te rekordy będa padały jeden za drugim. ;)
1
@fart nie można pisać o rekordach, bo @Zoker jest na posterunku
0
@mekston oczywiście, że można. Tylko poczekaj na koniec sezonu, jakąś okrągłą liczbę spotkań, cokolwiek.
1
@Zoker ale co mam czekać? Teraz wbił rekord po kilku spotkaniach - w prasie o tym padło to podzieliłem się, a Ty się przywaliłeś.
Jeśli ktoś w debiucie walnie hat tricka w lidze / nowym zespole / albo załadowałby 5 bramek w 2 mecze itp, to też by się o tym pisało (sprawdzało czy komuś się udało).
Na razie to Ty piszesz co będzie po 5,6,7,8 - ja nic takiego nie pisałem. Już nawet dodałeś kolejny :)
0
@mekston Ale czemu nie napiszesz? Jak padnie kolejny rekord to nie napiszesz o tym?
Dwa rekordy w ciągu tygodnia. Niezły wyczyn będzie przecież.
0
@Zoker zobaczymy co będzie dalej.
Na razie jest mowa o rekordzie po 4 meczach (być może po 1 czy 3 nie miał takiego). Po raz pierwszy jak to pada to nie jest dziwnego żeby o tym wspomnieć.
0
@mekston no rozumiem, z piąty raz mi to piszesz.
Ja Ci napiszę kolejny raz, że czekam na "kolejny rekord". Potem rekord w ilości pobitych rekordów w ośmiu meczach.
0
@Zoker no tak, bo Ty piszesz coś innego ;) Przywaliłeś się kompletnie.
Już nawet sobie zacytowałeś co będzie. xD
Ostatni komentarz co napisałem to też główna treść to merytoryka i pisanie o tym jak się zmieniły te wolne u Leo, to dowaliłeś się do najmniej istotnej części i tez napisałeś nieprawdę.
2
@mekston @Zoker Panowie tu nie ma się co kłócić. Messi szybko te rekordy pobije. Poziom jest bardzo słaby. Taka prawda. ;)