fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Mogę przewidzieć ruch gwiazd, ale nigdy szaleństwo człowieka".
Isaak Newton
1
@P33ck Pulp Fiction? dla mnie TOP
;)
25
Wielka Sevilla!!!
Gratulacje @VamosRakieta ;)
0
Jak ten chłop z #3 w koszulce Romy tego nie trafił to nie mam pojęcia. ;D
12
Sevilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jazda z tymi plackami.
5
Ależ Paweł kręci graczami Sevilli. Czapki z głów. Pan piłkarz.
6
@SuperPatsonFCB Obrzydliwe to mało powiedziane. Żadnych zasad, wartości. Po trupach do celu.
1
@Encore Caleb gość, który nie został wybrany w drafcie wprowadza na barkach Heat do wielkiego Finału. I Brown 3 wybór w 2016, który za chwilę podpisze super -maxa. Smutne sa te statystyki Browna
2
@AvadaKedavra Przeczytane głosem Dłajta Szruta
;D
5
Gratulacje Miami. Trzymajcie się Panowie. Do przyszłego sezonu.
1
@Encore Gramy strasznie nerwowo. Proste akcje nie wchodzą. Zobaczymy jak się zakończy I połowa.
5
Celtics są 22-5 w meczach nr 7
Jedziemy Panowie!!
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!
3
@Encore Nie ma innej opcji ;D
Już nie mogę się doczekać.
1
@Medium Ich dusze znajdowały się w miejscu zwanym Szeolem. Czyli tak zwanym pustym i ciemnym miejscu gdzie oczekiwały na sąd ostateczny. Co do grzechów zostały im przebaczone.
1
@BartqRKO Mazzulla już wygrał posadę i na 1000% poprowadzi Celtów w przyszłym sezonie. Dojrzał mocno w tych ostatnich meczach.
Co do 76 to kurcze liczyłem jednak na Budenholzera. Celtics mieli by kilka ładnych lat spokoju na Wschodzie a z Nickiem 76 mogą być bardzo mocni. To raz a dwa jestem ciekawy co teraz zrobi Broda. Maxa od 76 nie dostanie, ale przy Nicku może być szansa na pierścień. Bedzie ciekawie na Wschodzie. ;)
1
@FcPortoFan1999 Ja również bardzo lubię finały na Wschodzie bo są w miarę o "normalnej" porze. ;)
@Comentateiro Tak czytałem o tym. No nie było atmosfery takiej jak za Udoki i to było widać na przestrzeni całego sezonu. Natomiast serie z 76 a w szczególności te ostatnie mecze przeciwko Heat mocno zmieniły i nastawienie i chemię w zespole. Wszystko idzie w dobrym kierunku. ;)
@Encore To będzie wielkie widowisko. ;)
@panczo Nie jestem tego taki pewien tego czy Joker i Denver udzwigną grę w finałach. Zarówno Celtics jak Miami mają doświadczenie w wielkim finale a Joker nie ma o tym pojęcia. NIe przekonuje mnie argument, że 7 meczowe serie wpłyną na grę w finale. Owszem zmęczenie szczególnie na początku serii da o sobie znać natomiast jak wiesz gra się do 4 zwycięstw. ;)
15
Ostatni taniec na Wschodzie. Przed Nami Game 7 w finale konferencji. g: 2-30
Boston Celtics - Miami Heat
Ciężar tego spotkania jest ogromny. Celtics mogą napisać przepiękną historię wracając ze stanu 0-3.
Heat z kolei mogą powtórzyć wyczyn NY Knicks z 1999 roku i jako druga ekipa w historii zameldować się w wielkim finale NBA wychodząc z 8 miejsca.
Bez względu na to kto wygra w TD Garden jedno jest pewne. Ok. godz. 5 rano dupy będą pękały.
Niech wygra lepszy czyli Boston Celtics ;D
Bierzemy to dzisiaj.
Let's go Celtics!!!!
1
@Mario96w Piłka nr. 1 Barca
Sport nr 2 NFL. Oglądam każdy mecz Patriots 17 spotkań + Playoffs
3. Koszykówka/NBA Każdy mecz Boston Celtics 82 spotkania + Playoffs
;)
5
@Cygan BRC Dokąd zmierza? do dyktatury. Obecna władza kopiuje schematy z Węgier i Białorusi.
8
@kuz Taki jest/był wybór większości Polaków. Jak widać nie przeszkadza im to. Najważniejsze, że pieniążki dostają a reszta jest tylko nic nie znaczącym tłem.
2
@Kidd Ja urlopik sobie załatwiłem, żeby na spokojnie sobie obejrzeć. Mocno wierzę, że dzisiaj przejdziemy do historii. A wypełnione po brzegi TD Garden poniesie chłopaków do zwycięstwa. ;D
Let's go Celtics!!!
7
@Kengo Dokładnie. Dla poklasku i lajków cała masa idiotów bo chyba nie można inaczej tego nazwać posuwają się do takich rzeczy. Ja tylko czekam aż przy jednej z takich historii wydarzy się tragedia. A patrząc na poziom głupoty to tylko kwestia czasu.
7
@Medium Miało wyjść śmiesznie a skończyło się tragicznie. I brawo.
Takich to mi nie szkoda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bartas97 Ja to nazywam selekcją naturalną.
3
@takisobiektos Szkoda chłopa.
15
Ale z tymi herbami to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Bezhistorii Bez dwóch zdań.
2
Roberto? dla mnie TOP
0
@Ojciec5tkidzieci ;D