9

"Mogę przewidzieć ruch gwiazd, ale nigdy szaleństwo człowieka".
Isaak Newton

1

@P33ck Pulp Fiction? dla mnie TOP
;)

25

Wielka Sevilla!!!
Gratulacje @VamosRakieta ;)

/photo/1

0

Jak ten chłop z #3 w koszulce Romy tego nie trafił to nie mam pojęcia. ;D

12

Sevilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jazda z tymi plackami.

5

Ależ Paweł kręci graczami Sevilli. Czapki z głów. Pan piłkarz.

6

@SuperPatsonFCB Obrzydliwe to mało powiedziane. Żadnych zasad, wartości. Po trupach do celu.

1

@Encore Caleb gość, który nie został wybrany w drafcie wprowadza na barkach Heat do wielkiego Finału. I Brown 3 wybór w 2016, który za chwilę podpisze super -maxa. Smutne sa te statystyki Browna

2

@AvadaKedavra Przeczytane głosem Dłajta Szruta
;D

5

Gratulacje Miami. Trzymajcie się Panowie. Do przyszłego sezonu.

1

@Encore Gramy strasznie nerwowo. Proste akcje nie wchodzą. Zobaczymy jak się zakończy I połowa.

5

Celtics są 22-5 w meczach nr 7
Jedziemy Panowie!!
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!

/photo/1

3

@Encore Nie ma innej opcji ;D
Już nie mogę się doczekać.

1

@Medium Ich dusze znajdowały się w miejscu zwanym Szeolem. Czyli tak zwanym pustym i ciemnym miejscu gdzie oczekiwały na sąd ostateczny. Co do grzechów zostały im przebaczone.

1

@BartqRKO Mazzulla już wygrał posadę i na 1000% poprowadzi Celtów w przyszłym sezonie. Dojrzał mocno w tych ostatnich meczach.
Co do 76 to kurcze liczyłem jednak na Budenholzera. Celtics mieli by kilka ładnych lat spokoju na Wschodzie a z Nickiem 76 mogą być bardzo mocni. To raz a dwa jestem ciekawy co teraz zrobi Broda. Maxa od 76 nie dostanie, ale przy Nicku może być szansa na pierścień. Bedzie ciekawie na Wschodzie. ;)

1

@FcPortoFan1999 Ja również bardzo lubię finały na Wschodzie bo są w miarę o "normalnej" porze. ;)
@Comentateiro Tak czytałem o tym. No nie było atmosfery takiej jak za Udoki i to było widać na przestrzeni całego sezonu. Natomiast serie z 76 a w szczególności te ostatnie mecze przeciwko Heat mocno zmieniły i nastawienie i chemię w zespole. Wszystko idzie w dobrym kierunku. ;)
@Encore To będzie wielkie widowisko. ;)
@panczo Nie jestem tego taki pewien tego czy Joker i Denver udzwigną grę w finałach. Zarówno Celtics jak Miami mają doświadczenie w wielkim finale a Joker nie ma o tym pojęcia. NIe przekonuje mnie argument, że 7 meczowe serie wpłyną na grę w finale. Owszem zmęczenie szczególnie na początku serii da o sobie znać natomiast jak wiesz gra się do 4 zwycięstw. ;)

15

Ostatni taniec na Wschodzie. Przed Nami Game 7 w finale konferencji. g: 2-30
Boston Celtics - Miami Heat
Ciężar tego spotkania jest ogromny. Celtics mogą napisać przepiękną historię wracając ze stanu 0-3.
Heat z kolei mogą powtórzyć wyczyn NY Knicks z 1999 roku i jako druga ekipa w historii zameldować się w wielkim finale NBA wychodząc z 8 miejsca.
Bez względu na to kto wygra w TD Garden jedno jest pewne. Ok. godz. 5 rano dupy będą pękały.
Niech wygra lepszy czyli Boston Celtics ;D
Bierzemy to dzisiaj.
Let's go Celtics!!!!


1

@Mario96w Piłka nr. 1 Barca
Sport nr 2 NFL. Oglądam każdy mecz Patriots 17 spotkań + Playoffs
3. Koszykówka/NBA Każdy mecz Boston Celtics 82 spotkania + Playoffs
;)

5

@Cygan BRC Dokąd zmierza? do dyktatury. Obecna władza kopiuje schematy z Węgier i Białorusi.

8

@kuz Taki jest/był wybór większości Polaków. Jak widać nie przeszkadza im to. Najważniejsze, że pieniążki dostają a reszta jest tylko nic nie znaczącym tłem.

2

@Kidd Ja urlopik sobie załatwiłem, żeby na spokojnie sobie obejrzeć. Mocno wierzę, że dzisiaj przejdziemy do historii. A wypełnione po brzegi TD Garden poniesie chłopaków do zwycięstwa. ;D
Let's go Celtics!!!

7

@Kengo Dokładnie. Dla poklasku i lajków cała masa idiotów bo chyba nie można inaczej tego nazwać posuwają się do takich rzeczy. Ja tylko czekam aż przy jednej z takich historii wydarzy się tragedia. A patrząc na poziom głupoty to tylko kwestia czasu.

7

@Medium Miało wyjść śmiesznie a skończyło się tragicznie. I brawo.
Takich to mi nie szkoda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bartas97 Ja to nazywam selekcją naturalną.

3

@takisobiektos Szkoda chłopa.

15

Ale z tymi herbami to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Bezhistorii Bez dwóch zdań.

2

Roberto? dla mnie TOP

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?