0

@Emhyr Michniewicz
Swoją drogą coś tam grubo jebł...o skoro wszyscy uciekają.

6

Dobra można wyłączyć. Inter w finale.

0

@czółkovsky Spokojnie w Spurs już na Niego czekają ;D

0

@Jackazz Dokładnie dlatego Suns powinni pozbyć się kogoś z dwójki Ayton/CP3. A Najlepiej obu. I wtedy będzie miejsce w liście płac na nowe ruchy. Dlaczego to jest tak ważne? dlatego, że ściągając Duranta Phoenix poszli all in i teraz nie mają czasu na przebudowy. Dlatego nie ma co kalkulować i pozbyć się tych grajków na dużych umowach i szukać wsparcia. Durant 34 lata i już schodzi ze swojego Prime. Tu nie ma na co czekać.
CP3 ma jeszcze 2 lata umowy więc nie ma szans, żeby grał za mniejsze $.

0

@Jackazz Broda będzie wolnym agentem więc wymiany tu raczej nie będzie. Natomiast uważam, że Suns powinni wymienić Aytona to na pewno bo to placek jest na maxymalnym kontrakcie, który nic nie wnosi do gry Suns. I tu za niego można ugrać kilku bardzo ciekawych zadaniowców + ławka bo tu jest bieda niesamowita. Mają DBooka i Duranta więc ofensywa jest tutaj tylko trzeba obudować tych Panów. I najważniejsze co z CP3? czy dać mu ostatnią szansę ostatniej szansy czy podziękować i pożegnać. Ja osobiście bym podziękował i dał szanse temu chłopaczkowi Cameron Payne się chyba nazywa. Tak to widzę. ;)

2

@BartqRKO :D
@FcPortoFan1999 Tak jak @BartqRKO napisał mocno ryzykowne posunięcie, ale kto wie. ;D
Dla mnie Bud to jest beton. Mając gotowych Bucks maszynę do wygrywania odpada w I rundzie. No z tyłu głowy zapala się czerwona lampka.
@takisobiektos Broda powiedział, ze zostanie jak Doc zostanie w 76. Także chyba po ptakach. ;)

3

@takisobiektos Czyli Broda w Houston albo Suns. Chodzą słuchy, że Durant będzie go rekrutował.
@FcPortoFan1999 Udoka jest już podpisany w Houston. ;)
Monty pójdzie do Bucks.

1

@TaughtMule To prawda Eagles zbudowali świetną ekipę. Zobaczymy co się wydarzy w Fili bo chodzą plotki, że Broda zostanie w 76 jesli Doc zostanie. Ciekawe lato przed Nami. ;)

6

@Tomo1989 Oponiarz płacze bo ciągle przegrywa ? nowe nie znałem
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Nie przepadam za tym gościem natomiast ma rację. Od zawodnika takiego kalibru z takim doświadczeniem na poważnej scenie wymaga się więcej. G7 i chłop nie wie co się na parkiecie dzieje.

1

@TaughtMule Doc juz zapowiedział, że zostaje w 76 na kolejny sezon.

2

@Kessie Prawdziwy lider.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@JimMorrisonFCB Gratulacje oby tak dalej. ;)

4

Kamień z serca. I jeszcze garść ciekawostek:
Tatum i Brown są 6-1 w meczach nr7. Goście dopiero będą wchodzić w swój prime a już mają bilans 6-1 w tak ważnych momentach.
Boston Celtics są 27-9 w meczach nr 7 i jest to najlepszy bilans w całej historii NBA.
Embiid w starciach przeciwko Celtics w PO ma bilans 3-12.
Celtics w ostatnich 7 sezonach 5-krotnie meldowali się w finale Wschodu. ;D
Doc Rivers jest 6-10 w meczach nr 7 i jest to chyba najgorszy bilans w historii.
Zwycięstwo nad 76 odwiecznym rywalem w meczu nr 7 smakuje wybornie.
Idziemy po 18 baner
#BleedGreen

2

@zadafcb Tak gra Lider.
Wielka Duma.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@takisobiektos Tutaj należy również pochwalić obronę Celtów, która mocno presuje. Świetna kwarta w wykoaniu mistrzów Wschodu. Teraz tylko postawić "kropkę na i".

0

@BartqRKO Jeszcze za wcześnie. To będzie długi mecz. Walczymy.

1

@Kidd Wyglada bardzo dobrze. Jedziemy z NImi!!!
Tatum grilluje 76 ;D

3

Z jednej strony fajnie, że papugi spadają z ligi a z drugiej zajebiście. xD

1

@takisobiektos Bardzo gorąco i o to chodzi. Tu nikt nie chce przezgrać.
Tatum mocno rozgrzany i oby tak do końca.

0

@takisobiektos Bardzo dobrze rozpoczął zobaczymy jak będzie dalej. ;)

0

@dv7wisnia Jak będę chciał.

0

@dv7wisnia Wyjazd to Ty zaraz możesz zrobić.

0

Jeszcze 20 minut i rozpoczynamy mecz nr 7. Walka o finał Wschodu
Boston Celtics vs 76
Jazda Celtics!!!!
Win or Go Home


2

@AFA90 Kurcze zdrówka byczku.

8

@Mixtape Huraaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Pis ponad wszystko!!!
Wincyj tego wincyj
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@takisobiektos Talent ogromy ale w głowie siano. ;D

2

@Kamilos84 Pepula bierze to na miękko. ;)

0

@against_modern_football
MVP - Papszun
Bramkarz - Vladan
Obrońca - Arsenić
Pomocnik - Josue
Napastnik - Gual
Trener - Papszun
NA + - Piast
Na - - Lechia
Transfer sezonu: Kosta Runjaić

1

@ronni37 Dla Nas kibiców w Europie czas idelany bo bez zarywania nocki możemy na spokojnie sobie obejrzeć a czy dla Nich? moim zdaniem to chyba nie ma znaczenia. To zawodowcy i już nie raz grali o takich porach. ;)
Najważniejsze, żeby Boston wygrał tylko to się liczy. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?