La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

1

Bawią mnie te doniesienia że ktoś jest o krok od podpisania kontraktu z nami. Nikt nic nie podpisze dopóki nie będzie wiadomo że go na 100% zarejestrujemy a na razie nikt nie odszedł. Ogólnie kwestia sprzedaży stoi w miejscu i co chwilę pojawiają się doniesienia że ktoś z wybranych do sprzedania nie będzie chciał odejść. Wątpię że jakikolwiek piłkarz będzie tak ryzykował i podpisze kontrakt a później będzie się modlił żeby Barcelonie udało się sprzedać na tylu piłkarzy by go zarejestrować. Dopóki nie zobaczę potwierdzenia jakiegoś odejścia jednego z naszych piłkarzy nie wierzę w żadne doniesienia o tym że ktoś jest już o krok i za kilka godzin kontrakt podpisze

0

@GeraltzKatalonii Dokładnie. Sezon ogórkowy więc pismaki wymyślają już historie. Na spokojnie zacznijmy sprzedawać i robić miejsce w składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?