1

@FcPortoFan1999 To trudna relacja tak bym to ujął. Darek chce pokazać, że jest Właścicielem przez duże W. Natomiast prawda jest taka, że żyje we własnym świecie. I powiem Ci więcej koniec jego prezesury nadchodzi wielkimi krokami. ;)

2

@FcPortoFan1999 To prawda choć ta ostatnia przygoda gdzie był taki galimatias wynikał z tego, że Vuko miał ważny kontrakt z Legią mimo, że I trenerem był Czesio to Legia wypłacała co miesiąc $ na konto Aleksandra. Po zwolnieniu Czesia Darek nie chciał wywalać kolejnych $ tylko "ściągnął" Vuko z wakacji i poprosił o wypełnienie jego kontraktu. Także taka historia. ;)
I uroki naszej kopanej. ;)

2

@takisobiektos Podobnie było z Jankiem Urbanem, którego Górnik Zabrze zwolnił aby po 8-9 miesiącach ponownie go zatrudnić. Jedno wielkie xD
Ta Nasza kopana to jedna wielka komedia komedia pomyłek. ;D

1

NBA: Po nagrodzie dla najlepszego trenera sezonu czas na najlepszego rezerwowego. I tu chyba nie ma zaskoczenia. Gratulacje i jak najwięcej zdrówka Byczku. ;)

/photo/1

2

@takisobiektos No zobaczymy jak to ostatecznie zostanie rozwiązane. ;)
Coś czuję, że tu będą jeszcze niezłe jajca jak nic nie udowodnią. ;D

2

I pięknie jest, ale dupy pękają ;D
Forza Juve!!!! ❤❤❤

/photo/1

1

@supraomnes1 Oj to się chyba mocno rozczarujesz z tym minimum półfinałem.

0

@Fabik87 Romero? nie znam człowieka

3

Te 80% podane przez Romero to chyba wyliczone z wzoru Hajty. Za 2 tyg. okaże się że % będzie pewnie między 40 a 50%
xD

4

@Joe_Pesci Maszyna

0

@Bartosz85 Kosta na kolejny sezon a Mareczek do Nas od sezonu 24-25. ;)

0

@against_modern_football No zobaczymy jak będzie. ;)

0

@against_modern_football Ale rozumiesz, że nie zawsze trafisz na super trenera czy transfery prawda? chcesz mi powiedzieć, że ogarnięty właściciel zawsze trafia i nigdy się nie myli? no nie.

0

@damianfcb105 Ale co to ma za znaczenie, że właściciel jest ogarnięty? przecież nie trenuje drużyny. Każdy właściciel popełnia błędy wystarczy 4-5 słabych transferów + placek na ławce trenerskiej i zaraz będą kłopoty.

1

@kamil295 Mam nadzieję, że szybko zamkniemy serię i odpoczniemy przed starciem przeciwko 76. ;)

2

Marek Papszun skills & tricks Danza Kaduro 2023 Welcome to Legia Warszawa.
(L)
@HighestInTheRoom @Arkon @mkord @Bartosz85

3

Boston Celtics wykorzystali przewagę parkietu i wygrali G2 119-106. Duet Tatum - White (szczególnie ten drugi mocno trzymał Celtów w 4qw) poprowadzili drużynę do zwycięstwa. Teraz na 2 spotkania przenosimy się do Atlanty.
Tatum gasi światło w TD Garden
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

1

@takisobiektos CP3 przełamał klątwę Fostera xD

3

@Litman Typowy Pjoter. Wstał rano i mu się poprzestawiało z dobrego pomocnika w zwykłego placka. Ten typ tak ma.

2

Te całe Napoli to jest cienkie jak sik pająka. xD

3

@MarianoItalianoVero Kurcze oby się spełniło bo czekamy już 15 lat na to ;)
@Zazinho Spurs wczoraj przegrali rzut monetą i ostatecznie zostali 3 najgorszą ekipą w regularnym. To oznacza, że podczas losowania nie spadniecie niżej niż 7 miejsce w drafcie.
Powodzonka ;)

3

@Comentateiro Bucks to biorą na miękko. Co prawda w G1 Miami postraszyło, ale to raczej wypadek przy pracy do tego złamana ręka Herro (przerwa do 6 tyg ) no Heat zabraknie ognia. W G2 to już będą zupełnie inni Bucks.

3

@Comentateiro Otóż to trzeba szybko zamknąć serię z Atlanta w 4-5 meczach i odpocząć przed 76 bo tutaj będzie bardzo cięzka seria. ;)
Antek będzie gotowy na G2 przeciwko Miami

7

JB - Człowiek w Masce
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


0

@partymaker To pokazuje, że można z każdego stanu wygrać i przegrać ;)

2

@BulaKG To jest tzw 3 stopień alkoholizmu ;)

5

Alkoholizm jest wtedy, kiedy wychodzisz z monopolowego, a sprzedawca zamiast "Do widzenia!" mówi ci "Do jutra!".
Drugi stopień alkoholizmu jest wtedy, kiedy wchodzisz do monopolowego, sprzedawca cię poznaje, a ty jego - nie.

2

@Encore Pamiętam jak kiedyś z OKC (Durant, Westbrook) ze stanu 1-3 zrobili 4-3. Także spokojnie zobaczymy co wydarzy się na parkiecie GSW. ;)

17

Mały rekin pyta ojca:
- Tato, dlaczego zanim zje się człowieka, trzeba zrobić trzy okrążenia?
- Jak chcesz jeść z gównem to zrób jedno.

1

@misteriosoVEB @Bykunn @RafiVeB Najważniejsze, że z humorem. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?