fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Dokładnie kara stanowczo za mała.
@Encore Ależ tam się wszystko posypało 11 ekipa na Zachodzie no jak to brzmi? ;D
0
@takisobiektos Otóż to ;)
1
Memphis Grizzlies rozbiły dzisiaj Rakiety rzucając 25 trójek co jest rekordem organizacji i tym samym są kolejnym zespołem po Bucks, Celtics, Nuggets i 76 która melduje się w Playoffach. Przed Wami lider Miśków JA. ;)
0
@arasz1819 Osobiście uważam, że gość który wygrał ME i trenował samego Mentala to ma wywalone jaja na to co powiedzą pseudo dziennikarze pokroju Stano czy ZBorka. Także Fernando spokojnie i do przodu. Mamy zmianę pokoleniową i proces budowy nie będzie łatwy. Tu trzeba czasu i spokoju.
2
Miało być pięknie a wyszło jak zwykle.
No nie udało się łącznie od 1986 roku tylko dwóch z 20 selekcjonerów, w tym jeden tymczasowy (Krzysztof Pawlak), cieszyło się z wygranej w swoim pierwszym meczu w tej roli.
Aż dziesięciu (w tym Nasz Szantosz) doznało porażek, a siedmiu zaczęło od remisu.
Ostatnim, który cieszył się z trzech punktów w debiucie, był niespełna 27 lat temu... Janusz Wójcik.
Ręce opadają
2
Dobrze, że Lewy odpoczął to na Albanię będzie jak znalazł. Na świeżości wjedzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już nie mogę się doczekać przemówienia Wojtka Kowalczyka. To może być epickie wystąpienie. ;D
11
No niestety, ale Piotrkowi Zielińskiemu znowu się coś przestawiło podczas snu i dzisiaj wygląda jak chłopak z naszej Ekstraklapy. Czyli zwykły placek.
1
@Emhyr Czekam na te wywody potężnego Bora ;D
6
Czesi jak Czesi, ale te Owce z Wysp mogą być dla Nas problemem.
6
Czesiu to jednak Pan trener w porównaniu do tego Szantosza. Cudze chwalicie a swego nie znacie.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Danny Gaucho Ja tylko dodam, że Mekambe jest 11 lat młodszy od Benzyny. A już ma tyle samo bramek i zdecydowanie mniej występów w kadrze.
0
I powiem Wam, że te nasze pseudo mejweny Borki i inne będę dzisiaj miały używane po Szantosie i reprezentacji jak ten mecz się tak skończy.
3
Moim zdaniem to nie wina Szantosza po prostu Naszych jeszcze trzyma po taktyce Czesia xD
2
Mateuszek "kłamczuszek" Morawiecki na trybunach i wpierdol przypadek? Nie sądzę. xD
4
@TaughtMule Jurek Dudek mówił, że mecz sprzedany także nie ma co analizować. On wie co mówi był rezerwowym bramkarzem wrzutek.
9
Henryk Kejn zdobył swoją 54 bramkę w reprezentacji Anglii i tym samym stał się najlepszym strzelcem w historii. Gratulacje byczku ;)
2
Ale co Jacek Grejlisz zmarnował w końcówce z Włochami to ja Cię kręcę. ;D
1
@Kidd No zmieniło się na przestrzeni lat i moim zdaniem chyba na gorsze. Stern a teraz Silver chcieli zrobić z koszykówki wielkie SHOW coś na wzór All Star Game. Miękka obrona, miękkie sędziowanie i mamy co mamy. Kiedyś Weekend gwiazd to było wydarzenie na które czekało się z wypiekami zobaczyć pojedynki najlepszych zawodników w skill challenge a następnie zobaczyć największych w pojedynku Wschód vs Zachód. A teraz? polityka obu Panów spowodowała, że na All Star weekend nikt już chyba nie czeka bo i po co? skoro w każdym meczu mamy festiwal 3 i generalnie jednej wielkiej zabawy. ;)
8
Ale żeby prawilny dziennikarz nie wiedział co się w kadrze dzieje to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
17
@barcanawieki I bardzo dobrze. Trzeba skończyć ten cyrk wokół reprezentacji.
0
@czółkovsky ;D
1
@sidi12843 Za mało szynki, tosterów i wioseł. ;D
2
@Sau_Ron @HighestInTheRoom A ja właśnie czekam na te upały i na opalanie. Zdecydowanie moja ulubiona pora roku. ;D
2
@Sau_Ron Ja nie mogę się doczekać na 30 i więcej. ;D
14
MAGIK - sto lat byczku. ;D
Nasz człowiek ❤❤❤
3
Dudek to taka uboga wersja Janka Tomaszewskiego. Człowiek odklejony od rzeczywistości. ;D
3
Balde z lewej strony wchodzi w pole karne Balde jest Kessie i.....Ale ale ale
To jest ten mental. ;D
Parafrazując słowa pani premier Beatki Straszydło:
"To zwycięstwo Nam się po prostu należało!!!!"
Pięknie chłopaki gratulacje trenerze. Visca el Barca!!!!! ;)
6
+12
I ciekawostka bramka Kessiego była 3000 zdobytą na Camp Nou.