La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

3

Najgorsze w tym meczu nie jest to, że nas zbił potencjalnie słabszy rywal, bo to dopiero pierwszy mecz, ale to że teraz wystrzelą te wszystkie stanoskoborki z tym jak to mieli rację z Czesiem i na co komu zagraniczny trener. Fanem Santosa nigdy nie byłem, ale aż szkoda, że zaraz się przekona jak wygląda polskie gówniane, rakowe środowisko piłkarskie i jakie tu ciągle panują zasady rodem z prl. I opowie paru wpływowym kolegom i będzie jeszcze trudniej o sensowne nazwisko.

0

@arasz1819 Tu nikt nie ma pretensji do trenera włącznie z ludźmi z KS co słychać w Hejt Parku po meczu. Tu po prostu jest orka na patałachach z boiska i słusznie.

1

@IronSanHybrid spokojnie, ledwo się mecz skończył. Nie wierzę, że nie wykorzystają tego lania.

0

@arasz1819 No ja wątpię, ile On miał jednostek treningowych? Brak winy trenera, trzeba jechać z kopaczmi.

0

@arasz1819 Osobiście uważam, że gość który wygrał ME i trenował samego Mentala to ma wywalone jaja na to co powiedzą pseudo dziennikarze pokroju Stano czy ZBorka. Także Fernando spokojnie i do przodu. Mamy zmianę pokoleniową i proces budowy nie będzie łatwy. Tu trzeba czasu i spokoju.

0

@fart No lepiej żeby miał wywalone jajca i niech działa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?