0

Jazda z tymi plackami z madrytu!!!!!

0

Durantula debiut w brawach Suns ma już za sobą. I teraz pytanko czy to będzie najlepszy duet w NBA Durant + Booker?


1

@Yiamuiaijahaima Spokojnie do pyknięcia. Tylko bez tych głupich rotacji u Xaviego i kopania po jajach i bierzemy te wrzutki.

2

@Donnie_Darko Król Messi i jego giermek. ;D

2

Przyszły MVP ligi Jayson Tatum na pełnej. Brawo JT ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


1

@barcelonaLM Brawo Hubert.

1

@Comentateiro Absolutnie. Seria Kozłów fantastyczna i mam nadzieję, że szybko się zakończy. ;)
A tak poważnie to Bucks mają łatwy terminarz i jeśli się nie pogubią z rywalami z dołu to spokojnie wezmą 1 na Wschodzie. Celtics mają kilka trudnych gier przed sobą i jeszcze kilka porażek wpadnie.

1

@PatrychoO Oj tak pieknie to wszystko wyglada. ;)

1

@macio_944 Ambitnie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć wytrwałości i powodzonka. ;)

2

@Azi Ferrari zdecydowanie i od zawsze w sercu ❤❤❤

/photo/1

0

@QQL5 To jeszcze zależy jaka choroba. Bo po ci hajs skoro będziesz przykuty do łóżka? albo nie będziesz pamiętał gdzie schowałeś pieniądze.

1

Powoli zaczyna się sypać ten sezon Xaviemu.

0

@Encore To bardzo ciekawy grajek i teraz w cienkich jak sik pająka Nets może rozwijać swoje umiejętności. Natomiast czy to będzie All Star pełną gębą? Na Wschodzie ciasno zobaczymy. ;)

0

@czółkovsky Cieszy ogromnie ;D

1

@NeKenI Brudasy - nie znoszę tej zarazy. Niestety mam takich sąsiadów brudasów. Cięzkie życie z takimi ludzmi.

1

@Comentateiro ;D
Nie ukrywam, że byłoby pięknie ;)

1

@Comentateiro Bucks idą teraz bardzo mocno a i terminarz macie bardzo "łatwy". Obawiam się, że wyprzedzicie Nas w końcówce sezonu.

1

Aj Booker zepsułeś końcówke koncertowo a było tak blisko. Ostatecznie Bucks to biorą 104-101 i jest to 14 zwycięstwo z rzędu i rekord orgnizacji. ;)
Jrue Holiday dzielił i rządził pod nieobecność Antka


1

Kontry w Barcelonie? A po co to komu a komu to potrzebne.

0

@Ktos11111 Kontry w Barcelonie? A po co to komu a komu to potrzebne. 200 podań do boku i na wszelki wypadek do tyłu. Tak bezpieczniej.

3

Xavi po meczu: Bez wymówek, ale gdyby trawa była przycięta na odpowiednią długość a Almeria grała w 9 to byśmy wygrali.
XaviBall xD

1

Ale bym sobie obejrzał Barcelonę Erika ten Haga

0

Brawo Śląsk Wrocław!! i Na spokojnie teraz. ;D

2

@Encore No gość jest nie do zatrzymania. I to jak rzuca w półdystansie chłop gra na Centrze.

10

5,9 sekundy do końca na tablicy remis po 107 piłka z boku dla Celtics i...
Game Winner Tatuma. Wielkie spotkanie w Filadefii. Genialny mecz. Ostatecznie mistrzowie Wschodu Boston Celtics to biorą i zamykają serię z 76 w tym sezonie. (3-0 + jeden mecz). Wielkie zwycięstwo Celtów. #BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
I taka ciekawostka dzisiejsze starcie w Fili 76 przeciwko Celtics było (uwzględniając Regularny + Playoffs ) 571 spotkanie i jest to najdłuższa seria w całej historii NBA.
@zadafcb @ronni37 @Kidd @MarianoItalianoVero @BartqRKO @takisobiektos @Encore @magister97r


2

Dobra trzymać teraz Atleti. Remis również zajebisty wynik dla Nas.

0

Brawo Atleti!!!!!
Jazda z tymi plackami

1

Aj głupota i jeszcze raz głupota Correa

1

@AFA90 wrzutki lepsze, ale brakuje konkretów. Atleti natomiast jak Atleti kopią się po czole.

3

Gracias DIOS que no soy madridista!!!

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?