fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jazda z tymi plackami z madrytu!!!!!
0
Durantula debiut w brawach Suns ma już za sobą. I teraz pytanko czy to będzie najlepszy duet w NBA Durant + Booker?
1
@Yiamuiaijahaima Spokojnie do pyknięcia. Tylko bez tych głupich rotacji u Xaviego i kopania po jajach i bierzemy te wrzutki.
2
@Donnie_Darko Król Messi i jego giermek. ;D
2
Przyszły MVP ligi Jayson Tatum na pełnej. Brawo JT ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@barcelonaLM Brawo Hubert.
1
@Comentateiro Absolutnie. Seria Kozłów fantastyczna i mam nadzieję, że szybko się zakończy. ;)
A tak poważnie to Bucks mają łatwy terminarz i jeśli się nie pogubią z rywalami z dołu to spokojnie wezmą 1 na Wschodzie. Celtics mają kilka trudnych gier przed sobą i jeszcze kilka porażek wpadnie.
1
@PatrychoO Oj tak pieknie to wszystko wyglada. ;)
1
@macio_944 Ambitnie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć wytrwałości i powodzonka. ;)
2
@Azi Ferrari zdecydowanie i od zawsze w sercu ❤❤❤
0
@QQL5 To jeszcze zależy jaka choroba. Bo po ci hajs skoro będziesz przykuty do łóżka? albo nie będziesz pamiętał gdzie schowałeś pieniądze.
1
Powoli zaczyna się sypać ten sezon Xaviemu.
0
@Encore To bardzo ciekawy grajek i teraz w cienkich jak sik pająka Nets może rozwijać swoje umiejętności. Natomiast czy to będzie All Star pełną gębą? Na Wschodzie ciasno zobaczymy. ;)
0
@czółkovsky Cieszy ogromnie ;D
1
@NeKenI Brudasy - nie znoszę tej zarazy. Niestety mam takich sąsiadów brudasów. Cięzkie życie z takimi ludzmi.
1
@Comentateiro ;D
Nie ukrywam, że byłoby pięknie ;)
1
@Comentateiro Bucks idą teraz bardzo mocno a i terminarz macie bardzo "łatwy". Obawiam się, że wyprzedzicie Nas w końcówce sezonu.
1
Aj Booker zepsułeś końcówke koncertowo a było tak blisko. Ostatecznie Bucks to biorą 104-101 i jest to 14 zwycięstwo z rzędu i rekord orgnizacji. ;)
Jrue Holiday dzielił i rządził pod nieobecność Antka
1
Kontry w Barcelonie? A po co to komu a komu to potrzebne.
0
@Ktos11111 Kontry w Barcelonie? A po co to komu a komu to potrzebne. 200 podań do boku i na wszelki wypadek do tyłu. Tak bezpieczniej.
3
Xavi po meczu: Bez wymówek, ale gdyby trawa była przycięta na odpowiednią długość a Almeria grała w 9 to byśmy wygrali.
XaviBall xD
1
Ale bym sobie obejrzał Barcelonę Erika ten Haga
0
Brawo Śląsk Wrocław!! i Na spokojnie teraz. ;D
2
@Encore No gość jest nie do zatrzymania. I to jak rzuca w półdystansie chłop gra na Centrze.
10
5,9 sekundy do końca na tablicy remis po 107 piłka z boku dla Celtics i...
Game Winner Tatuma. Wielkie spotkanie w Filadefii. Genialny mecz. Ostatecznie mistrzowie Wschodu Boston Celtics to biorą i zamykają serię z 76 w tym sezonie. (3-0 + jeden mecz). Wielkie zwycięstwo Celtów. #BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
I taka ciekawostka dzisiejsze starcie w Fili 76 przeciwko Celtics było (uwzględniając Regularny + Playoffs ) 571 spotkanie i jest to najdłuższa seria w całej historii NBA.
@zadafcb @ronni37 @Kidd @MarianoItalianoVero @BartqRKO @takisobiektos @Encore @magister97r
2
Dobra trzymać teraz Atleti. Remis również zajebisty wynik dla Nas.
0
Brawo Atleti!!!!!
Jazda z tymi plackami
1
Aj głupota i jeszcze raz głupota Correa
1
@AFA90 wrzutki lepsze, ale brakuje konkretów. Atleti natomiast jak Atleti kopią się po czole.
3
Gracias DIOS que no soy madridista!!!