9

@Sawik_10 Ja powiem więcej w dupach się przewraca od dobrobytu i tyle. Taka prawda.

1

@Comentateiro No właśnie mieliście ten mecz praktycznie wygrany i ta końcówka tak koszmarnie rozegrana. Natomiast nadal uważam, że Bucks to biorą w 7 bo tak jak napisałem wyżej uważam, ze jesteście lepszym zespołem. I teraz ja bym to na miejscu Spoelstry rozegrał tak. W G5 oszczędzał najlepszych bo Bucks wyjdą mocno nabuzowani szkoda zdrowia i siły a rzucił wszystko co mam na G6 w Miami bo tam się wszystko rozstrzygnie. ;)
Będzie się działo.

2

@FcPortoFan1999 A ja właśnie mocno liczyłem, że to JA i spółka wyjaśnią Bronka i tą znienawidzoną przeze mnie organizację z LA. ;)
Szkoda natomiast wierzę, że Stefan w II rundzie wyśle Bronka na zasłużone wakacje. ;)

2

@Kidd Butler nie będzie rzucał co mecz po 60 pkt. Bucks są lepszym zespołem nawet przy słabszej dyspozycji Antka. Dzisiaj mieli pod kontrolą 3/4 spotkania grając na wyjeżdzie tylko ta końcówka wyszła tragicznie. ;)
@escarabajo Pomarzyć zawsze można ;)

7

JA na pełnej. Niestety Miśki mocno się zesrały a mieli ten mecz na widelcu i po dogrywce przegrywają w Kalifornii z Lakers 117-111. 3-1 w serii i to już chyba koniec emocji i koniec sezonu dla Memphis. Butler rzuca 56 pkt a Miami wygrywa w G4 natomiast w tej serii uważam, że Bucks to biorą w 7. ;)


1

@Comentateiro Jak Antek wróci to będzie 4-2 jeśli nie to Miami będą grożni. Zobaczymy dzisiaj co się wydarzy. ;)

6

Walka, walka i jeszcze raz walka o każdy cm parkietu. Boston Celtics po bardzo dobrym spotkaniu biorą G4 w Atlancie 129-121. Kończymy serię w Bostonie. Celtics in 5
Rob Williams +JB
#BleedGreen


0

@FCB24 Z Davisem wiadomo, że nic nie wiadomo. Gośc może się połamać w każdej chwili.

2

@Zazinho Ja jestem za GSW bo tak sobie myślę, że Stefan i Klay + Kerr na ławce bardziej się postawią Lakers w II rundzie. Sacramento nie mają doświadczenia w poważnym graniu i obawiam się, ze Bronek mocno odpali z Davisem i zmiotą z planszy Browna i chłopaków z SacTown. ;)

2

@kamiVeB @BartqRKO @Zazinho @FearTheBeard Dokładnie Panowie to była akcja na zwycięstwo. Piłka z boku zostaje wrzucona na połowę SacTown tak aby Fox miał miejsce się rozpędzić i wjechać pod kosz, ale pomalowane zamknięte i szukał sytuacyjnej 3 bo czas się kończył.


1

@FearTheBeard Szukali 3 bo GSW zastawili pomalowane i widać było, że Fox chce wjechać pod kosz. Znakomita obrona. Kerr przeczytał Browna znakomicie.

0

@Tomason W regularnym pewnie by gwizdnęli, ale to Playoffs.

5

Draymond Green jest mocno odklejony, ale jak przychodzi poważne granie to pokazuje jak wybitnym jest obrońcą.
GSW to biorą i w serii mamy po 2


3

Ale co Fox trzyma SacTown w grze to czapki z głów. No trafia wszystko co ma. ;)

2

Stefan rozpoczyna Grillowanko SacTown ;D
Jazda Stefan z tymi plackami


1

@Encore Piszę to z bólem, ale są lepszym zespołem i zasłużenie prowadzą.

2

@MarianoItalianoVero Prowadzi zespół lepszy. Cavs w ofensywie to jedna wielka pomyłka. Grasz mecz o być albo nie być w tej serii i nie jesteś w stanie rzucić 100 pkt?
Brawo dla Knicks

0

@osa91 No zobaczymy co się dzisiaj wydarzy i czy ekipa z SacTown to udźwignie. ;)

5

Jeszcze 30 minut i Stefan rozpoczyna swój taniec w G4 ;D
Derby Kalifornii GSW vs SacTown

/photo/1

5

@wasacz I to właśnie różni wielkiego piłkarza od zwykłego placka. Drużyna zawsze na I miejscu a nie popisy. Mógł wystawić patelnie Rafini i zamknąć mecz to nie sam spierd...ił.

17

Anka wyciera pieroga o latynoskiego tancerza i u Lewego Psycha siadła. Taka prawda.

2

@Kessie Pan Makłowicz jak zwykle w punkt.

1

@takisobiektos Wracając do spotkania to co Miśki za kabaret odstawiły to nie mam pytań.

0

@Encore Top 5 bardzo realne.

0

@Rust_Cohle Co nie zmienia faktu, że lepiej jakby dostali w pape.

4

@Rust_Cohle Mam nadzieję, ze jednak dostają na łeb.

1

@takisobiektos Nic nie poradzisz. Jak się nie broni to się przegrywa. Mam nadzieję, ze Nets się postawią Embiid kontuzja także mam nadzieję, że Brooklyn urwie 2 mecze. ;)

1

@Arkon Dobre pytanie wydaje mi się, że jednak Mane. Zawodnik z wyższej półki.

4

Stopczyk co Wy tam palicie?
Ja? Radomskie, ale jak Pan major woli to Franz ma Camele.


1

@Arkon Lukaku, Sane i jednak Nunez ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?