fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito Oby się spełniło i Legia wygrała ligę. ;)
0
Zwolnili amatora a zatrudnili fachowca i mamy efekt. 25 min. i Baja 3-0.
Tuchel dla mnie TOP
1
@Sinirsey Oby tylko się nie zesrali jak w poprzednim sezonie. ;D
1
@Bartosz85 Jazda!!!!!
(L)
0
Baja 3-0 efekt Tuchela. ;)
0
Już pomijając ten faul ale co Slisz zagrał to kryminał. Piłkę wypuścił na dwa metry pod własnym polem karnym. Prosta piłka a chłop takie akcje tworzy. Tragedia.
0
@takisobiektos Nigdy. ;D
3
@FcBarcelonaFanMSN Pies jest najlepszym przyjacielem. Precz z sierściuchami.
3
No i to jest mecz na szczycie. Szybka gra z pierwszej piłki, walka i bramki. I najważniejsze prowadzi Legia. I brawo ;)
3
Brawo Legia!!!!
Jazda z tymi plackami (L)
2
Jędza co się zagotował ;D
Spokojnie Artek jeszcze tyle grania oszczędzaj energię. ;)
Jazda Legia
(L)
1
@Arkon Jazda z tymi plackami ;D
0
@BartqRKO Będą grożni ale czy są w stanie ugrać coś więcej niż II runda? Są ekipy dużo lepsze a pamiętajmy jak fatalnie grają w tym sezonie GSW na wyjazdach.
1
@Arkon @bartas97 Dzisiaj na spokojnie Legia wygra 2-0. ;)
18
@Pawel13sz Sędzia klasa. Pokazał, sprawdził anulował, zbił 5 i jest wporzo. ;D
2
@Comentateiro Raczej zmęczenie. Graliście wczoraj w Indianie a dzisiaj na świeżych Celtów. I tak jak napisał @kamil295 drugi taki mecz raczej się nie powtórzy. ;)
1
@bartas97 To i tak nie ma znaczenia bo w Sobotę Legia to bierze na miękko 2-0. ;)
1
@Comentateiro No dla Celtów ma znaczenie bo przegrali z Wizards i znowu są tylko 2 mecze przed 76 + jest jeszcze za kilka dni mecz 76 vs Celtics także w przypadku tych dwóch porażek Boston może spaść na 3 miejsce. Dla Bucks tak jak napisałeś mecz pewnie bez historii. I teraz tak na szybko spojrzałem na to kto będzie dzisiaj dostępny i widzę, że tylko Rob Williams nie będzie dostępny także zanosi się na to, że zagramy w najsilniejszym składzie. ;)
2
@takisobiektos Oj tak i powiem więcej Sabonis powinien być w wybrany do 5 All NBA pod koniec sezonu. No gość robi robotę. ;)
@Comentateiro Dzisiaj mecz na szczycie konferencji Wschodniej Bucks u siebie podejmują Celtics. ;)
2
@takisobiektos Skończyły się podśmiechujki z SacTown. Wielki sukces awans do PO po tylu latach posuchy i fatalnego zarządzania wreszcie się udało i tak się zastanawiam no właśnie udało się czy faktycznie idzie lepsze dla ekipy z Kalifornii? Czas pokaże i jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się w PO i jak długo będzie trwał ten piękny sen zawodników i kibiców z Sacramento. ;)
2
@zadafcb @Jagr Let's Go Red Sox!! ;D
2
Doncić jak przestaje pajacować a koncentruje się tylko na graniu to absolutny TOP ligi.
1
@BartqRKO No coś w tym jest. Wracając do walki w PO, które zbliżają się wielkimi krokami to przyznam, że o wiele bardziej chcę w II rundzie Cavs niż Was. Dlaczego? bo Embiid w tych PO będzie chciał pokazać, że nie ma sobie równych i będzie robił po 30 pkt + ten niesamowity Maxey i Brodacz do tego grożny Harris to bardzo niebezpieczna mieszanka. Co prawda na ławce jest placek DOC, ale coś czuje, że w tym sezonie może mu się wreszcie udać i zagra w finale Wschodu. Oby jednak nie. ;)
0
@BartqRKO Wczoraj media podały, że Embiid ma odpoczywać tak aby w pełnej formie wszedł w PO ile spotkań opuści tego nie wiadomo. Zakładam, że na te dwa najważniejsze spotkania czyli przeciwko Bucks i Celtics pewnie zagra. Problem jest taki, ze Cavs idą teraz mocno i jeśli 76 nie zaczną wygrywać to mogą spaść na 4 miejsce co oznacza, że w II rundzie wpadniecie na mocno nabuzowanych Bucks. Z tym MVP to jeszcze bym zaczekał jeśli Embiid odpali w obu tych spotkaniach i zagra na poziomie 34pkt to może wygrać. Zobaczymy co sie wydarzy. ;)
@GodGaveMeStyle Myślę, że zagrają w PO, ale w tej formie to Mavs są na I rundę max. ;)
1
Tymczasem w NBA najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Denver bez problemów ograli #3 na Wschodzie 76. Goście bez lidera Embiida nie byli w stanie przeszkodzić Jokerowi i jego bandzie w odniesieniu 51 zwycięstwa w sezonie. ;D
Bruce Brown gasi światło w Pepsi Center. ;D
4
@koziar Prawdziwy Lider.
5
@TaughtMule Kurcze Laporta to powinien doping robić na CN no chłop się marnuje w fotelu prezes. Wrzucić go za bramkę i niech kręci bo ma potencjał. ;D
1
@takisobiektos Ale potężny dołek Mavs. Z taką grą nic nie będzie.
6
W meczu na szczycie jedynek Wschodu i Zachodu Ekipa Jokera nie dała najmniejszych szans zawodnikom Bucks wygrywając u siebie 129-106. Brawo Joker.
Jeff Green wyjśnia Antka ;D
0
Przypominam Wszystkim, że dzisiaj w nocy z Soboty na Niedzielę, zmieniamy czas z zimowego na letni. 26 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na godz. 3.00 oznacza to, że będziemy spali godzinę krócej.
Wszystkich śpiochów uspokajam, że do czasu zimowego wrócimy w Pażdzierniku. ;D