0

@betonito Oby się spełniło i Legia wygrała ligę. ;)

0

Zwolnili amatora a zatrudnili fachowca i mamy efekt. 25 min. i Baja 3-0.
Tuchel dla mnie TOP

1

@Sinirsey Oby tylko się nie zesrali jak w poprzednim sezonie. ;D

1

@Bartosz85 Jazda!!!!!
(L)

0

Baja 3-0 efekt Tuchela. ;)

0

Już pomijając ten faul ale co Slisz zagrał to kryminał. Piłkę wypuścił na dwa metry pod własnym polem karnym. Prosta piłka a chłop takie akcje tworzy. Tragedia.

0

@takisobiektos Nigdy. ;D

3

@FcBarcelonaFanMSN Pies jest najlepszym przyjacielem. Precz z sierściuchami.

3

No i to jest mecz na szczycie. Szybka gra z pierwszej piłki, walka i bramki. I najważniejsze prowadzi Legia. I brawo ;)

3

Brawo Legia!!!!
Jazda z tymi plackami (L)

2

Jędza co się zagotował ;D
Spokojnie Artek jeszcze tyle grania oszczędzaj energię. ;)
Jazda Legia
(L)

1

@Arkon Jazda z tymi plackami ;D

0

@BartqRKO Będą grożni ale czy są w stanie ugrać coś więcej niż II runda? Są ekipy dużo lepsze a pamiętajmy jak fatalnie grają w tym sezonie GSW na wyjazdach.

1

@Arkon @bartas97 Dzisiaj na spokojnie Legia wygra 2-0. ;)

18

@Pawel13sz Sędzia klasa. Pokazał, sprawdził anulował, zbił 5 i jest wporzo. ;D

2

@Comentateiro Raczej zmęczenie. Graliście wczoraj w Indianie a dzisiaj na świeżych Celtów. I tak jak napisał @kamil295 drugi taki mecz raczej się nie powtórzy. ;)

1

@bartas97 To i tak nie ma znaczenia bo w Sobotę Legia to bierze na miękko 2-0. ;)

1

@Comentateiro No dla Celtów ma znaczenie bo przegrali z Wizards i znowu są tylko 2 mecze przed 76 + jest jeszcze za kilka dni mecz 76 vs Celtics także w przypadku tych dwóch porażek Boston może spaść na 3 miejsce. Dla Bucks tak jak napisałeś mecz pewnie bez historii. I teraz tak na szybko spojrzałem na to kto będzie dzisiaj dostępny i widzę, że tylko Rob Williams nie będzie dostępny także zanosi się na to, że zagramy w najsilniejszym składzie. ;)

2

@takisobiektos Oj tak i powiem więcej Sabonis powinien być w wybrany do 5 All NBA pod koniec sezonu. No gość robi robotę. ;)
@Comentateiro Dzisiaj mecz na szczycie konferencji Wschodniej Bucks u siebie podejmują Celtics. ;)

2

@takisobiektos Skończyły się podśmiechujki z SacTown. Wielki sukces awans do PO po tylu latach posuchy i fatalnego zarządzania wreszcie się udało i tak się zastanawiam no właśnie udało się czy faktycznie idzie lepsze dla ekipy z Kalifornii? Czas pokaże i jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się w PO i jak długo będzie trwał ten piękny sen zawodników i kibiców z Sacramento. ;)

2

@zadafcb @Jagr Let's Go Red Sox!! ;D


2

Doncić jak przestaje pajacować a koncentruje się tylko na graniu to absolutny TOP ligi.


1

@BartqRKO No coś w tym jest. Wracając do walki w PO, które zbliżają się wielkimi krokami to przyznam, że o wiele bardziej chcę w II rundzie Cavs niż Was. Dlaczego? bo Embiid w tych PO będzie chciał pokazać, że nie ma sobie równych i będzie robił po 30 pkt + ten niesamowity Maxey i Brodacz do tego grożny Harris to bardzo niebezpieczna mieszanka. Co prawda na ławce jest placek DOC, ale coś czuje, że w tym sezonie może mu się wreszcie udać i zagra w finale Wschodu. Oby jednak nie. ;)

0

@BartqRKO Wczoraj media podały, że Embiid ma odpoczywać tak aby w pełnej formie wszedł w PO ile spotkań opuści tego nie wiadomo. Zakładam, że na te dwa najważniejsze spotkania czyli przeciwko Bucks i Celtics pewnie zagra. Problem jest taki, ze Cavs idą teraz mocno i jeśli 76 nie zaczną wygrywać to mogą spaść na 4 miejsce co oznacza, że w II rundzie wpadniecie na mocno nabuzowanych Bucks. Z tym MVP to jeszcze bym zaczekał jeśli Embiid odpali w obu tych spotkaniach i zagra na poziomie 34pkt to może wygrać. Zobaczymy co sie wydarzy. ;)
@GodGaveMeStyle Myślę, że zagrają w PO, ale w tej formie to Mavs są na I rundę max. ;)

1

Tymczasem w NBA najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Denver bez problemów ograli #3 na Wschodzie 76. Goście bez lidera Embiida nie byli w stanie przeszkodzić Jokerowi i jego bandzie w odniesieniu 51 zwycięstwa w sezonie. ;D
Bruce Brown gasi światło w Pepsi Center. ;D


4

@koziar Prawdziwy Lider.

5

@TaughtMule Kurcze Laporta to powinien doping robić na CN no chłop się marnuje w fotelu prezes. Wrzucić go za bramkę i niech kręci bo ma potencjał. ;D

1

@takisobiektos Ale potężny dołek Mavs. Z taką grą nic nie będzie.

6

W meczu na szczycie jedynek Wschodu i Zachodu Ekipa Jokera nie dała najmniejszych szans zawodnikom Bucks wygrywając u siebie 129-106. Brawo Joker.
Jeff Green wyjśnia Antka ;D


0

Przypominam Wszystkim, że dzisiaj w nocy z Soboty na Niedzielę, zmieniamy czas z zimowego na letni. 26 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na godz. 3.00 oznacza to, że będziemy spali godzinę krócej.
Wszystkich śpiochów uspokajam, że do czasu zimowego wrócimy w Pażdzierniku. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?