La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

konto usunięte

2

Co sądzicie o tej łączonej jedenastce? @HighestInTheRoom @Bartosz85 @fart


0

@bartas97 jakaś taka mało Polska

0

@bartas97 Gdzie jest Ben Lederman?

0

@FcPortoFan1999 W reprezentacji bidony nosi

0

@VeB 1899 Bo w Rakowie właściwie gra (i to nie zawsze) 2 Polaków i żadnego młodego.

0

@PatrykBarca Reprezentacja demoralizuje ludzi xd.

0

@Uukasz_93 Jak nie gra żaden młody jak musi grać? :) Bo takie przepisy.

1

@bartas97 Nie jestem do końca pewny czy Hładun > Kovacević.
Hładun w formie, ale nie wiem czy tymi kilkoma spotkaniami wyrobił już sobie aż taką markę.

Za to z czystym sumieniem Wszołek > Tudor. Reszta imo ok

1

@bartas97 To i tak nie ma znaczenia bo w Sobotę Legia to bierze na miękko 2-0. ;)

1

@HighestInTheRoom Ja bym jednak Slisza dał za Papanikolau. Za Runiajca to najrówniej grający zawodnik w Legii i jako jedyna 6tka naprawdę ogarnia ten środek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?