- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
6
2
@takisobiektos I to jest bardzo miłe zaskoczenie sezonu. Prezentują równą, wysoką formę
2
@takisobiektos Skończyły się podśmiechujki z SacTown. Wielki sukces awans do PO po tylu latach posuchy i fatalnego zarządzania wreszcie się udało i tak się zastanawiam no właśnie udało się czy faktycznie idzie lepsze dla ekipy z Kalifornii? Czas pokaże i jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się w PO i jak długo będzie trwał ten piękny sen zawodników i kibiców z Sacramento. ;)
2
@takisobiektos Jakbyś mi przed sezonem napisał, że Sacramento będą mieć najlepszy bilans ze wszystkich drużyn w Kalifornii, to bym pomyślał że kontuzje zebrały swoje żniwa w każdej z tych ekip i wszystkie znajdują się w loterii draftu.
2
@fart Widać ze dojście Sabonisa dalo bardzo dużo do tego Huerter i Monk, ciekawy rookie Murraya i Fox ma z kim grac i efekt jest :D
2
@takisobiektos Oj tak i powiem więcej Sabonis powinien być w wybrany do 5 All NBA pod koniec sezonu. No gość robi robotę. ;)
@Comentateiro Dzisiaj mecz na szczycie konferencji Wschodniej Bucks u siebie podejmują Celtics. ;)
1
@fart Tak, już dzisiaj rano na nba.com zauważyłem zapowiedź. Tyle, że prawdę mówiąc chyba ten mecz nie za wiele zmieni w kontekście rozstawień na Wschodzie. Co więcej, nie jestem przekonany, że oba zespoły wystawią najsilniejsze składy.
1
@Comentateiro No dla Celtów ma znaczenie bo przegrali z Wizards i znowu są tylko 2 mecze przed 76 + jest jeszcze za kilka dni mecz 76 vs Celtics także w przypadku tych dwóch porażek Boston może spaść na 3 miejsce. Dla Bucks tak jak napisałeś mecz pewnie bez historii. I teraz tak na szybko spojrzałem na to kto będzie dzisiaj dostępny i widzę, że tylko Rob Williams nie będzie dostępny także zanosi się na to, że zagramy w najsilniejszym składzie. ;)