fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
#MuremZaLaportą
1
@Tomason Ale Russ najpierw wygarnia piłkę a następnie dotyka dłoni Booka. No nie wiem dla mnie czysta obrona. Powiem Ci, że teraz w NBA jest tak jak w piłce z zasadą "zagrania ręką". Jeden sędzia gwiżdze a drugi nie. ;)
2
@kamil295 No zobaczymy ;) bardzo ciekawa seria będzie. ;)
@Tomason Dla mnie tu nic nie było uderzył w piłkę ;D
@paweldunajecfcb Marzenie wszystkich fanów Celtics, ale jest kilku mocnych kandydatów. Zobaczymy co się wydarzy. ;)
@Comentateiro Masz rację natomiast to dopiero początek i jeszcze 10 razy wszystko się zmieni. Do finałów droga długa i kręta. ;)
1
@Objectivo Ależ go pięknie wyjaśnił ;D
6
Arizona spotkanie I rundy Suns vs Clippers. 14 sekund do końca na tablicy 111- 108 dla Gości na piłce Booker wbija pod kosz i.... genialna genialna obrona Westbrooka. No co wybronił Russ to nie mam pytań zgasił Bookera jak peta + posiadanie dla Clippersów. Wielki mecz Leonarda i całych Clippers, którzy biorą Game 1. Gratulacje @kamyk_23 ;D
Wielkie Meczycho w Arizonie. Panie kochany wióry leciały. ;D
0
@takisobiektos I to też ciekawe co PO to Davis jest połamany.
0
Końcówka I połowy i znakomita gra w defensywie daje Miśkom prowadzenie. Brew nie może ruszyć ręką więc szykują się kłopoty Lakers w G1.
1
@arni72 Brawo Panowie!!!
Visca el Barca!!!!
1
@DaPidejpi Tu nie ma nad czym dyskutować. ;)
Top TOPÓW.
1
@tbas Ale masz rację z tym przegrywaniem wygranych spotkań na taki klub to jest tragedia. ;)
0
@tbas Spokojnie już jest +13 ;)
0
@arasz1819 Wszystko pod kontrolą. ;)
+11
0
@tbas Nie ma co płakać walczymy. ;)
1
W koszykarskim El Clasico Barcelona po wybornej 3 qw prowadzi +15.
Nnaji na pełnej wyjasnia wrzutki.
Vamos Barca!!!!!
8
Niech ten sezon już się kończy. Bo oczy bolą strasznie.
1
@Encore Ja również stawiam na 4-2 dla GSW szczegolnie, że do gry wrócił Wiggins i po 10 tygodniach bez gry wyglądał świetnie. Także myślę, że Wojownicy z meczu na mecz będą wyglądali coraz lepiej.
1
@Encore Brawo dla Foxa i całej ekipy z SacTown super zawody natomiast jestem zdania, że nie ograją GSW w tej serii. Dzisiaj wygrali ledwo. ;)
3
JB na pełnej pipce. Pod koniec I połowy Celtics prowadzą +24
Jazda z plackami
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Hosh Jestem zdania, że tu nikt nie rozumie tych przepisów nawet sędziowie. Istny kabaret ;D
2
Rob Williams wyjaśnia Johnsona. ;D
1
Let's Go Celtics!!!
Jazda z tymi plackami ;D
4
Dobra zabawa się skończyła. Czas rozpocząć poważne granie Playoffs przed Nami. Dzisiaj na Wschodzie do Gry o Tron przystępuje 2 Contenderów. I tak o g 19. W Mieście Braterskiej Miłości 76 podejmują Brooklyn a następnie obecni Mistrzowie Wschodu Boston Celtics ugoszczą ekipę Hawks spotkanie o g 21-30. :D
#BleedGreen :D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
6
Ale co Dortmund odstawił szopke prowadzisz 2-0 przeciwnik gra w 10 i tracisz 3 bramki. xD
Klub Mem. Brawo BVB
4
@Ricardinio14 Dokąd zmierzasz świecie? Do upadku.
0
@Sinirsey Leszek Orłowski
20
Ale z tymi paczkami w paczkomatach to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@tadzik447 Tadziu bo się pogniewamy ;D
1
@Keson Pytanie najważniejsze kto go będzie chciał. Cała liga widzi jakie problemy ma Zion. Gość jest Bestią jak jest zdrowy no własnie jak jest zdrowy a statystyki są dla niego pod tym względem bezlitosne. Zagrał w 114 na 246 spotkań możliwych to nawet nie jest połowa. Także transfer Ziona do jakiejkolwiek organizacji będzie bardzo bardzo ryzykowny.
8
Tymczasem w NBA dzieje się. W turnieju Play In "Faworyci" odpadają i tak Dzieciaki z OKC pokonali w Nowym Orleanie Pels 123-118 i zagrają w meczu o wszystko (8 miejsce na Zachodzie) z T-Wolves. Wielkie brawa dla młodych za walkę duet Alexander-Giddey zrobił różnicę. A Pels? no cóż wędki w dłonie i na rybki. ;D
Na Wschodzie Raptors, którzy prowadzili już +19 ostatecznie przegrali u siebie z Bulls i tak jak wyżej Pels szykują się na wakacje. Wszystko wskazuje na to, że to ostatnie spotkanie trenera Nicka Nursa na łąwce Raps. Coś się skończyło czas na nowe wyzwania. Rakiety z Houston czekają. Bulls natomiast w ostatnim meczu powalczą o 8 na Florydzie z ekipą Miami. ;D
0
@FearTheBeard Wydaje się że lepiej bo Atlanta bardzo słabo broni choć dzisiaj pokazali, że potrafią bardzo solidnie bronić to na przestrzeni całego sezonu mają z tym problem. Obawiałem się właśnie Miami no zobaczymy jak bedzie i jestem bardzo ciekawy serii Memphis vs Lakers. ;)