- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1474 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1474 Culés
3
2
@takisobiektos Przynajmniej teraz nie ma Darka Sztylki za sterami,to może będzie lepiej niż w latach 2021/2022.
2
@takisobiektos Podobnie było z Jankiem Urbanem, którego Górnik Zabrze zwolnił aby po 8-9 miesiącach ponownie go zatrudnić. Jedno wielkie xD
Ta Nasza kopana to jedna wielka komedia komedia pomyłek. ;D
2
@fart W Legii Warszawa,też DareczeQ Mioduski bawił się z Aleksandarem Vukoviciem jak z jakąś maskotką trenerską.Raz go zwalniał,później go zatrudniał,później go zwalniał,następnie dał popracować mu przez cały sezon 2019/2020,następnie znów zwolnił,później znów go odkopał w sezonie 2021/2022,aż wreszcie Aco sam odszedł z klubu :)
2
@FcPortoFan1999 To prawda choć ta ostatnia przygoda gdzie był taki galimatias wynikał z tego, że Vuko miał ważny kontrakt z Legią mimo, że I trenerem był Czesio to Legia wypłacała co miesiąc $ na konto Aleksandra. Po zwolnieniu Czesia Darek nie chciał wywalać kolejnych $ tylko "ściągnął" Vuko z wakacji i poprosił o wypełnienie jego kontraktu. Także taka historia. ;)
I uroki naszej kopanej. ;)
1
@fart Darek to się słucha chociaż troszkę kibiców Legii? Bo praktycznie wszyscy żądają jego odejścia,a On tylko odwraca się plecami i udaje że nic się nie dzieje.To On był autorem przegrania mistrzostwa przez Legię w 2019,i tego katastrofalnego poprzedniego sezonu.
1
@FcPortoFan1999 To trudna relacja tak bym to ujął. Darek chce pokazać, że jest Właścicielem przez duże W. Natomiast prawda jest taka, że żyje we własnym świecie. I powiem Ci więcej koniec jego prezesury nadchodzi wielkimi krokami. ;)