La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

3

Ależ nocka się w NBA sie szykuje. Cavs, Grizzlies i Bucks walczą o przetrwanie w serii, a do tego game 5 Kings vs GSW. @BartqRKO @fart @Encore

1

@takisobiektos Mogliby Lakersi zakończyć dość niespodziewanie serię,reszta niech walczy o 6 mecze ;)

1

@takisobiektos Lakers wchodzą już dzisiaj :D

1

@takisobiektos A jutro o 22 G6 Hawks vs Celtics. Także będzie się działo. ;)

1

@fart No jak Boston to zepsuje to nie wiem xD

1

@takisobiektos Ty lepiej wypluje te słowa ;)
A tak poważnie również obawiam się tego, że się mocno zesramy.

1

@fart Oby Boston powrócił na G7 na własny parkiet z Jastrzębiami :)

1

@FcPortoFan1999 Co jest? to jakaś zmowa przeciwko Celtom ;D
Bierzemy to w 6 i na spokojnie przygotowujemy się do starcia z 76. ;)

1

@fart Nie,no Lubię miasto Atlanta bo kręcony jest w nim Mój ulubiony serial"The Walking Dead" i ma dużo atrakcji związanych z tym serialem,i mogliby powalczyć z Bostonem jak najdłużej :)

1

@fart #WszyscyprzeciwkoCeltics :D

1

@fart Swoją drogą,to mógłby Boston w końcu zdobyć te 18 mistrzostwo,bo ostatnio to Oni rzadko wygrywają.2008 a potem...1986 i wcześniejsze lata,mogliby w końcu znów wygrać,choć to Oni są historycznie najlepszą drużyną NBA,w sensie skuteczności finałów,bo Lakersi mają tyle samo mistrzostw,lecz dużo więcej przegranych finałów.

2

@takisobiektos Tak myślałem ;D
@FcPortoFan1999 Wszyscy fani Bostonu na to czekają a w szczególności kibice 76 i Lakers. ;D
Natomiast wygrać tytuł w NBA nie jest łatwo. Żeby wygrać musi kliknać tak dużo elementów, że głowa boli. Dla Bostonu ten okres ostatnich 14-15 lat był bardzo trudny i skomplikowany. ;)
Popatrz na GSW przed obecną dysnastią. Czekali na tytuł 40 lat.

1

@fart Domyślam się,Ja najbardziej kibicuję San Antonio Spurs i chciałbym znów zobaczyć jak przede wszystkim grają w playoffach,bo o powtórzenie 2014 i wielkości Kawhi'a Leonarda jest niemożliwe do zrobienia,z Greggiem Popovichem będzie ciężko :(

1

@FcPortoFan1999 A ja uważam, że SAS szybciej wrócą na "salony" niż wszystkim się wydaje. I to pod wodzą Popa, który otwarcie już mówi, że On nie ma ochoty bawić się w przebudowy. Czuje, że Wembanyama zostanie wybrany właśnie przez Spurs a Pop opierając się na tym młodym chłopaczku stworzy ekipę na wzór Robinsona i Duncana. Dwie wieże znowu zawitają do Texasu. ;)
@Zazinho to fan Spurs ;)

1

@fart Brakuje tam takich spokojnych ludzi jak Duncan,Parker czy właśnie kiedyś kiedyś Robinson :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?