fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Za pół roku Szaman w LA. ;)
Bardzo ryzykowny ruch ze strony Mavs. Powiedziałbym, że bardzo nierozsądny, ale presja Luki robi swoje. Powodzenia ;)
2
#XaviMusisz
#BarcaMusisz
#LaBamblaMusimy
2
Dobra anulujcie ten mecz bo wrzutki przegrają. Tebas tego nie przeżyje bidula. ;D
3
Mame Mame nie tera Maszyna Anczelotiego się zacieła. ;)
1
@kamyk_23 O tym samym pomyślałem. Bo jednak w końcówce Kawhi miał chyba 2-3 akcje gdzie w formie spokojnie by zamknął mecz w regulaminowym czasie. Niech wraca do formy silny Kawhi to silne Clippers. A propo silnych LAC to chodzą słuchy, że złożyliście oficjalną ofertę za Szamana. Ciekawe jak wyglądała ta oferta. Co by nie powiedzieć Kawhi - PG13 i Irving razem? na papierze wygląda potężnie. ;)
6
Batum uciszył rozgrzane do czerwoności Madison Square Garden i niesamowitym rzutem za 3 doprowadza do dogrywki. NYK w ostatnich 4-30 minuty zrobili run 18-7. Ostatecznie to Clippers to biorą po dogrywce 134-128. A Brunson? no Panie kochany kawał grajka. ;D
6
Wszołek i cyk Legia na 1-0 w Lubinie. Brawo i Jazda Panowie!!! ;)
(L)
0
@kamyk_23 No cóż jak się robi 96 pkt i nie broni to się przegrywa. :)
1
@Kidd Dokładnie. ;)
Bronek i Szaman razem? moim zdaniem Oni są już dogadani.
1
@Kidd To bardzo możliwe natomiast pamiętajmy, że Nets nic nie muszą i na spokojnie będą czekać na "ewentualne" propozycje. Jeśli oferty nie będą interesujące to przemęczą się z tą panienką do końca sezonu. To raz a dwa w Lato Nets mogą pożegnać również Duranta bo nie wierzę, że taki gracz będzie bawił się w przebudowy. Jedno jest pewne w Nowym Jorku będzie się działo. ;)
5
Jak podaje ESPN wszystko wskazuje na to, że Nets nie dogadali się w sprawie nowej umowy z Szamanem i dlatego mamy trade request. No ciekawie się zapowiada bo Nets nic nie muszą. Do Czwartku czeka Nas kolejna DRAMA.
@zadafcb @Encore @BartqRKO @magister97r @czółkovsky @Kidd
0
@Encore To, że Szaman zagra w LA to było więcej niż pewne pytanie czy już teraz czy dopiero w przyszłym sezonie. "Podobno" LA mają już chętnego na Westbrooka i są to Jazz. No zapowiada się ciekawie.
0
@BartqRKO Ostatnio czytałem, że Nets nie będą się spieszyli z nową umową dla Szamana. Ciekawe co się stało, że akurat teraz poprosił o transfer przecież ze zdrowym Durantem poważni włączyli się w walkę o Top na Wschodzie.
4
@!34RC3!_0N4 A najlepsze jest to, że ponad 30% społeczeństwa wierzy w te brednie pisiorów.
2
Piękno natury ;D
1
Koniec jest bliski. Terminator - Dzień sądu. Kurcze wchodzimy na wyższy lvl.
1
@Worny :)
1. MAtS
2. Torres
3. Christensen
4. na chwilę obecną Rafinia
5. z wrzutkami SPH
6. z wrzutkami na beju beju 1-3
7. Balde
8. Rafinia/Bellerin
1
@AduŚ07 Oj wiatr był potężny a w obronie Ayala oj kiedyś to było nie to co teraz.
0
@bartekvisca "Próbuje się nam proszę państwa wmówić, że to ludzie. A to jest po prostu ideologia" - powiedział Andrzej "długopis" Dudu. Dwóch chłopów może się kochać? Andrew tego nie lubi.
1
Kiedyś to była Valencia a teraz to zwykłe placki.
0
@Sulimo Co to znaczy katastrofa naturalna? erupcja zmiecie Nas z planszy?
0
@ciema Tak było, jest i będzie.
4
@zadafcb Dzięki za wszystko LEGENDO ❤❤❤
16
Gavi oficjalnie zarejestrowany oj pękają dupy w LL tebasowi już pękła. ;D
5
Porażka 76 w meczu u siebie z Orlando sprawiła, że Joe Mazzulla trener Mistrzów Wschodu Boston Celtics - poprowadzi Team Antka w zbliżający się All Star Game. Tym samym Joe stał się 3 trenerem na przestrzeni ostatnich 24 latach, który w swoim debiutanckim sezonie dostąpi tego zaszczytu.
Gratulacje trenerze!!!
@zadafcb @Encore @Kidd @Mns21 @MarianoItalianoVero @BartqRKO @magister97r @czółkovsky i wszyscy fani NBA ;)
2
@zadafcb Strasznie szkoda Bengals. To będzie mój pierwszy SB gdzie nie będę nikomu kibicował. Mecz z kategorii: najlepiej aby obie ekipy przegrały. ;)
1
Antek wyjaśnia cienkich jak sik pająka Pelicans. 50 pkt i 13 zbiórek. BESTIA
2
@kamil295 Tragedia Posejdona co chłopaki zagrali ;D
2
@zadafcb No chłop robi całą grę w ofensywie. ;D
2
Tak jest CMC i TD dla 49!!! Jazda Panowie. ;)
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295