fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wielki rewanż za ostatnie finały NBA. Dzisiaj do Bostonu zawita Stefan i jego GSW. Celtics mają ogromną szansę na 8 zwycięstwo z rzędu. ;)
#BleedGreen
2
@Comentateiro @Kidd A niech idzie Tatumowi na zdrówko. ;)
Oby tak dalej.
2
@zadafcb Bengals vs Bills, giants vs eagles i Cowboys vs 49. Kurcze to będzie ogień. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@urbipl Króciutko z pozerem. Takich to mi nie szkoda. Najpierw krzyczy, macha łapami a jak przychodzi co do czego to ucieka.
2
@Matelel W Niedzielę o 19-30.
1
@magister97r W punkt Panie trenerze.
@Survier "znacznie trudniej gra się w defensywie" to była ironia ze strony Popa. Bo teraz mniej się przykładają do obrony a więcej do ataku. ;)
1
@Mistrzu888 @zadafcb A wracając do Fieldsa to nie wiem czy wiecie, ale podobno QB Bears ma/choruje na epilepsję.
3
Janusze biznesu.
3
@Zazinho Mam podobnie. I dlatego NFL bije na głowę NBA co pokazują również słupki oglądalności. Format rozgrywek jest zupełnie inny przez co każdy mecz jest jak finał. Każdy gra na 150% i dostajesz rozrywkę w pełnej krasie. Tam każdy mecz ma swoją historię. Coś pięknego. ;)
2
@BartqRKO @Zazinho Jak zawsze są dwie strony medalu. Nie ma sezonu aby kluczowy gracz danej organizacji się nie połamał. No nie ma k... sezonu aby w pełni sił wejść w PO i zagrać na pełnej w full składzie przeciwko drugiej ekipie na koksowanej zdrowymi zawodnikami. No nie ma. Bo trzeba zagrać te 80 spotkań. To raz a dwa kupując karnet (za ogromne $) np na Clippersów gdzie chcę oglądać zdrowego i głodnego gry Leonarda co dostaje? 10 może 15 spotkań w LA bo chłop jest oszczędzany. Więc ja się pytam za co ja płacę?. Chcę oglądać gwiazdy a w zamian oglądam placki za grube $. ;)
2
@BartqRKO No zgadza się bo dzisiejsza NBA jest za miękka. Moim zdaniem liga na przestrzeni ostatnich lat poszła w bardzo złym kierunku. I to widać. Jest wiele spotkań, których nie da się oglądać i to ma również odzwierciedlenie w oglądalności.
3
@BartqRKO Luka Doncić - "Moim zdaniem w NBA są lepsi obrońcy - zaczął. - Jednak tutaj w Europie większe wrażenie robi defensywa całego zespołu. Mniejszy parkiet powoduje, że nie masz błędu trzech sekund. Obrona zespołowa odgrywa tutaj kluczową rolę".
MVPMagazyn
Miałem ogromne szczęście oglądać trochę spotkań NBA w latach 90 i powiem Ci, że tu nie ma czego porównywać. Obrona kiedyś a dzisiejsze popisy to jest przepaść.
Bad Boys z Pistons w swoim prime zmietliby z planszy 3/4 ligi samą obroną.
6
@TaughtMule Króciutko z pozerem. Brawo Panie Wołosik.
4
@norbi77 Ktoś tu wrzucał, że 11 ma pokazać z tego co pamiętam. ;)
O znalazłem. Prosze bardzo ;)
3
@Comentateiro I komisarz się dziwi dlaczego jest taki słaby odbiór NBA w TV dlaczego nikt tego nie ogląda. No Panie jak 3/4 meczu rzuca się cegły za 3 a jest kilku takich co rzucają już z loga to ja dziękuję za takie mecze i wolę sobie obejrzeć M jak Miłosć gdzie akcji jest więcej niż w taki meczu. Taka prawda i tylko te PO ratują ten cały cyrk. ;)
@pt9 Dokładnie. Kiedyś na mecze NBA się czekało bo wiedziałeś, że będzie się działo. Jeden drugiemu wsadzi łokieć coś tam pogadają pod nosem, jeden drugiego szturchnie i jest co oglądać. Prawdziwie meczycho co 2-3 dni. A teraz?
6
@takisobiektos @Comentateiro Pamietam jak Doncić wchodził do ligi i po nastu meczach powiedział:
NBA jest bardzo łatwa bo tu się nie broni. W Eurolidze każda drużyna broni tak mocno, że ciężko jest wygrać.
I to jest chyba najlepsze podsumowanie rządów Sterna i jego następcy, którzy promują Show zamiast dobrej i twardej koszykówki. Kiedyś ma mecze All Star czekało się jak na gwiazdkę zobaczyć wielkich tej dyscypliny do tego skills challenge czy konkurs za 3 a teraz? Konkurs za 3 to mamy co mecz. A daj Pan spokój. Kiedyś to było NBA nie to co teraz.
3
Były świńskie łby a teraz są... ogórki ;D
3
@zadafcb To jaki progres zrobili Lions to czapki z głów a do tego 2 I rundowe picki. Świetna robota panie Campbell i brawa dla całego menedzmentu. Na duży plus również Jags.
No dobra teraz zaczynamy poważne granie. 49 będą bardzo grożne. Genialnie zbilansowana drużyna znakomita defensywa i petarda z przodu. Eagles vs 49 w fianle NFC? tu będzie ogień. ;)
1
@Verema @zadafcb Moim zdaniem Texans i tak wybiorą Younga z #2 a Bears z #1 wybiorą Andersona bo po co Bears kolejny QB skoro mają Fieldsa. ;)
0
@czółkovsky Jeszcze możecie to przegrać. 24-21 i cała 4 qw. Colts mogą to wygrać. Czyli Young ciągle w grze. ;)
0
K.....a Panowie co Wy robicie na litość no. 101 yardów no. Blokować i kasować.
4
@tristan87 Czyli co? ciąg dalszy Polskiej myśli szkoleniowej. Ciekawie się zapowiada.
8
@Luciano99 Widać, że ta współpraca jest co raz lepsza. Oby tak dalej Panowie
;)
36
Nadal śmieszy ;D
2
@czółkovsky Widać, że ćwiczone było i przyniosło efekt. Jak nie lubię Chiefs to wielkie brawa. ;)
0
@BorzyKrzys I dlatego cała ta gala nie ma najmniejszego sensu.
0
@Striker No wszystko fajnie tylko to plebicyt na sportowca roku a nie osobowość roku.
0
Nie rozumiem Fajdka wiedział dobrze, że tak będzie to po co idzie do tego cyrku? Trzeba było wysłać Babcię czy Dziadka a samemu spędzić czas z żoną czy rodzinką bez nerwów. Ja na jego miejscu całą tą galą olałbym ciepłym moczem.
1
@Varezq Zamiast wybijać piłe to podał do zawodnika Wolves.