fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Wstawaj Leo zesra.... nie, nie, nie Leo Jesteś Mistrzem Świata. ;D
4
Czyli co? "Klątwa Drake'a" nadal trwa. Choć dobrze wytypował MŚ jego zakład (przypomnę postawił mln dolarów na zwycięstwo Argentyny) został rozliczony jako przegrany. Pewne rzeczy się nie zmieniają. xD
6
Messi bierze to jajko na miękko. ;D
0
@Encore Rekord Mirka? Mekambe to bierze na miękko.
2
@Schoogs Argentyna również nie była szczególnie silna. Podczas tego turnieju grali momentami bardzo słabo. Wygrali puchar bo znakomicie obudowali Messiego + trener, który miał "jakiś" tam plan na ten zespół (wygrana w Copa America). To co napisałem Argentyna wygrała charyzmą, wolą walki mówiąc wprost - chcieli wygrać ten puchar mocniej od pozostałych. I to było widać. W finale walczyli o każdą piłę. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. To koniec Argentyny przez najbliższe 10-15 a może nawet 50 lat MŚ nie wygrają. Osiągneli sukces bo byli drużyną tak jak Grecy czy genialni Czesi. Na tym to polega. Jeśli Norwedzy obudują Haalanda to odniosą sukces na miarę Maroka czy nawet Chorwacji. ;)
7
Król jest jeden.
1
@Schoogs Takie jest życie taki jest sport tak było, jest i będzie. Pamiętacie Grecję w ME? nikt na nich nie stawiał i wygrali. A Czesi? Haaland wygra jeśli będzie ładnie w repce obudowany solidnymi grajkami z dobrym trenerem. Czy sukces jest możliwy? absolutnie. Popatrzmy na Maroko. W piłce/sporcie wszystko jest możliwe.
0
@osa91 Mocno czekam na ten film. Nolan? to pewniaczek. ;)
5
Najnowsze dzieło Christophera Nolana - "Oppenheimer".
Historia J. Roberta Oppenheimera - fizyka związanego z Projektem Manhattan, odpowiedzialnego za stworzenie bomby atomowej.
W roli głównej dobrze znany Cillian Murphy (Peaky Blinders ) a pomagać mu będą Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Benny Safdie, Michael Angarano, Josh Hartnett czy Rami Malek. Scenariusz filmu oparty na podstawie książki "American Prometheus" nagrodzonej Pulitzerem w 2006 roku. Premiera filmu 21/7/23
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
9 sekund do końca cienkiego jak sik pająka spotkania pomiędzy Celtics a Magic. Ekipa z Florydy prowadzi 93-92. Piłka z boku dla Celtów i tak wygląda rozegranie tych ostatnich sekund. Jedna wielka tragedia... Magic to biorą po raz drugi w odstępie 3 dni. Brawo Boston.
9
To mistrzostwo Leo sie po prostu należało!!!
Beatka straSzydlo. ;)
2
@PatrychoO Szacunek za to dla Wam Dajka.
1
@czółkovsky Oglądam dość regularnie Alabame i powiem Ci, że Young to dobry QB, ale czy to będzie TOP? obawiam się, że nie. ;)
2
@czółkovsky Ręce opadają. A Texans też nie lepsi dzisiaj mieliście Chiefs na widelcu. Mills się zagotował i stracił piłkę w kluczowym momencie. Brawo ;)
2
@czółkovsky Nie mogę w to uwierzyć co Oni tu wymodzili. No po prostu nie wierzę. Drużyna walczy o Playoffy i odstawia taką szopkę. Brak słów.
0
@BartqRKO Ręce opadają.
3
Ale... co tu się odj...ło? przecież 3 sekundy dzieliły Nas od dogrywki? Ja pierd.. nie mogę w to uwierzyć. Co za durnie masakra. Bill jaki wkurzony po meczu. Tragedia. Sezon skończony. @zadafcb
0
Łzy szczęścia. Tak bardzo chciałem aby Leo wygrał ten puchar i wreszcie tak się stało. W karnych moi rodzice, którzy nie interesują się piłką mocno dopingowali Albicelestes.
Jeden z najlepszych finałów jeśli nie najlepszy. Brawo za walkę dla Francuzów.
Gratulacje Argentyno,
Gratulacje Leo!!! GOAT ❤❤❤
0
Martinez jak Higuain. Przykro mi Leo ale chyba nic z tego.
6
Argentyna Scaloniego na tym turnieju:
Z Kangurami prowadzili 2-0 i w końcówce sraka
Z Holandią prowadzili 2-0 i sraka
Teraz prowadzili 2-0... i potężna sraka.
0
Messi!!!! Messi!!! Messi!!! niesie się po stadionie. Jeszcze trochę.
2
Jeszcze tylko 45 + to co łysy doliczy. Argentyno musisz!!!!!
Jazda!!!!
1
@Coutinho007 Tam najbardziej :)
1
Wielka Argentyna!!!!! Dupy w Brazylii i Portugali po raz drugi mocno pękają. xD
0
Familiada i jak zwykle na wstępie żart prowadzacego:
Jak siedzimy w pracy?
Odpowiedz: Krótko
Karol Strasburger
1
@kamil295 Przed sezonem typowałem Bills jako zwycięzcę Super Bowl. Grają bardzo dobrze. Pięknie naoliwiona maszyna. Zobaczymy co pokażą w PO. Bills vs Chiefs w finale AFC? to może wielkie widowisko ;)
4
@Bartas7VeB Czyli można się rozejść. A miało być tak pięknie.
3
Bills vs Dolphins 2 sekundy do końca próba 25 yardów na tablicy remis po 29. Do tego śnieg, wiatr i.... ;D
Bills to biorą. Znakomite widowisko. Mecz na żyletki - posiadanie piłki.
Bills 30 minut
Dolphins 29 minut. Przyłożenie za przyłożenie O Baby I Love This Game ;)
5
Ale, że czekaliście cały dzień aby zobaczyć te 1,5 minuty? Nawet mi Was nie żal xD