0

@against_modern_football 11 marzeń. Wielu dałoby się pochlastać za taki Team.

10

Rakieta - Baskets - Gomes
Matko kochana, ależ to by chodziło. Tryplety, sekstety wszystko byśmy wygrali.

1

@VegetaPolska Nie oszukujmy się taki jest obecny poziom Hazarda. Puchar Króla z plackami.

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie przed Nami jeszcze mnóstwo spotkań i wszystko się 10 razy zmieni. ;)
Miśki mają bardzo młodą i fajną ekipę tylko pytanie czy są już gotowi na tytuł? osobiście uważam, że jeszcze nie. ;)
@Tom30 O kurcze współczuje stary. ;)

0

@FcPortoFan1999 Bardzo ciasno na Zachodzie. Ciężko powiedzieć bo tu jedna kontuzja zmienia cały układ sił. Natomiast jeśli wszyscy zdrowi to moim zdaniem ekipa Jokera ciut ciut najmocniejsza. Czyli Denver Nuggets ;)

1

CJ McCollum co odpalił. 11 na 13 za 3 - rekord organizacji wielkie brawa. W całym meczu 42 pkt a Pels biorą 76. To jest 5 zwycięstwo z rzędu ekipy Ziona. ;)

/photo/1

1

@barcelonaLM @jedrek7000 I ja to pisze od samego początku. Najpierw loty na Księzyc aby zbierać tak potrzebne doświadczenie a nastepnie próbować dalej. Małymi kroczkami do celu. A Oni już na Marsa się szykują.
@NeKenI Pięknie napisane Oni mają problemy z orbity ściągnąć ludzi a co dopiero z odległego i mrocznego kosmosu. ;)

2

Hjuston mamy problem!!!
Kilka miesięcy temu do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) zadokował rosyjski statek Sojuz MS-22. Doszło w nim do poważnego wycieku płynu chłodzącego (najprawdopodobniej na skutek deszczu meteorytów). Inżynierowie z Roskosmosu i NASA szukają przyczyny awarii. Oprócz tego zastanawiają się nad tym, w jaki sposób pomóc astronautom przebywającym na ISS powrócić bezpiecznie na Ziemię. Jedna z koncepcji zakłada wsparcie komercyjnego przedsiębiorstwa SpaceX.
Panie Elonie Musku pomożesz?
A oni chcą Marsa zdobyć. Z czym do ludzi.

3

Jeśli to nie prima aprilis to ta Liga to jeden wielki syf organizacyjny. Ile było czasu na załatwienie tej sprawy miesiąc? i dalej nie wiadomo czy zawodnik może grać czy nie. Jedna wielka porażka

1

Bardzo wyrównane spotkanie w TD Garden gdzie Celtics pokonali Clippers 116-110.
Dwa kluczowe bloki w końcówce i 26 wygrana w sezonie. Z bilansem 26-10 Boston Celtics prowadzą na Wschodzie. Tatum 3-11 za 3 a Brown 0-8. W całym meczu Celtics byli 11-39 za 3 czyli 28%. Te liczby robią wrażenie.


0

@michal26 ;D
Nie pójdzie do Bostonu bo uważa, że kibice Celtics są bardzo rasistowscy. Powiedział że nigdy nie zagra w Bostonie ;)
Myślę, że może wrócić do Cavs na sezon czy dwa. ;)

1

@michal26 Otóż to ;)
A co do tytułu to mam nadzieję, że już nic nie wygra. ;)

0

@michal26 I ja szanuje Twoje zdanie. Na tym polega dyskusja. ;)

0

@michal26 Te porównania Bronka do Jordana są cały czas. ;)

1

@Conradxc Jordan, Larry Bird i Bronek. ;)
@michal26 Jest tylko dwóch gośći którym dałbym piłkę w ostatnich sekundach i wiem, że na 100% trafią to Larry Bird i Jordan. ;)
Oglądałem Jordana (mój młodszy brat jest wielkim fanem) i powiem Wam, że MJ tańczył po po parkiecie. Nie było, nie ma i nie będzie takiego zawodnika jak Jordan.
Z Jordanem i Brokiem jest jak z Messim i Mentalem. Tego drugiego wszyscy porównują z Argentyńczykiem i podobnie jest z Bronkiem, którego wszyscy porównują z Jordanem. To jest moje zdanie. ;)

2

@michal26 Na PO to raczej szans nie ma. Wielki to prawda tu nie ma nad czym dyskutować ale do Jordana nie ma nawet pojazdu.

1

A dajcie spokój rozumiem dziurawe drogi ale chodnik?
Przyspieszenie razy Masa no fizyki nie oszukasz xD


34

Pepula się zagotował i znokautował kogoś na ławce rezerwowej Leeds. xD


3

@barcelonaLM Bartosiak z każdym dniem tej wojny co raz bardziej się odkleja. Ja rozumiem niechęć do kacapów, ale takimi wpisami i taką narracją nic się nie osiągnie.

3

@zadafcb GOAT ❤❤❤

1

@FCB24 "Ja podziwiawm tych co to oglądają" widzisz to jest tak jak z skokami narciarskimi ktoś lubi lub nie. Mnie osobiście skoki nudzą już po drugim skoku ziewam. NFL tym różni się od np: piłki, że w każdym meczu zawsze coś się dzieje. Zawsze są "bramki" spektakularne akcje o których wspomina się/żyje kilka dni. I to w tym sporcie jest wspaniałe. W piłce masz nudne 0-0 a w NFL nie ma czegoś takiego. Każdy mecz ma swoją historię. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@koziar Ja podchodzę do tego w ten sposób, że Słoweńcy Nas po prostu zlekceważyli. Na 10 spotkań z Luką przegrywamy 9 razy. To był zwykły wypadek przy pracy. Ile prowadziliśmy z nimi 20 pkt? po przerwie jak na Nas usiedli to nie było czy oddychać. I po 3 qw Słoweńcy prowadzili ile + 10.

3

@MesQueUnClub96 Ale co to ma za znaczenie? Tu chodzi o oglądalność w święta a mecze w NBA się nie pokrywały godzinowo.

2

Jayson Tatum na pełnej ;D
Celtics ograli młode wilki z Houston 126-102
Brown 39 pkt, Tatum 38 pkt ;)
Teraz czas na Clippersów


0

@Tomasson81 Lepsze takie picki niż nic.

0

@takisobiektos Danny Ainge potrafi w transfery. ;D
Co gość ogolił Wolves to nie mam pytań. Oddał placka Goberta za 4 I rundowe picki. Brawo. ;)

1

@czółkovsky Ciągle Ci to powtarzam nie bądz zachłanny. Macie już ogromny potencjał a temu jeszcze mało. ;D

1

@kamyk_23 Wiem, wiem ciągle mi o tym przypominasz. ;)
I absolutnie się z Tobą zgadzam jeśli tylko zdrowie dopisze najważniejszym graczom to w obu konferencjach będziemy mieli genialne serie w PO. I o to właśnie chodzi. ;)

8

W starciu na szczycie konferencji Wschodniej Boston Celtics po genialnej II połowie pokonali 2 ekipę ligi Milwaukee Bucks 139-118. Genialny występ Tatuma 41 pkt, 14 na 22 z gry i 3/7 za 3. Brawo Celtics!!!!! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?