- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
7
Dwumecz przegrał Xavi i to jest ogromna porażka. Drugi sezon pod wodzą Generała i drugi raz nie jesteśmy w stanie zbliżyć się choćby do półfinału Ligi Europy a już o poważnym graniu w LM nie ma nawet mowy. Po drugiej stronie Erik ten Hag, który ile pracuje w United 5 miesięcy? ogrywa najsilniejsze ekipy PL i w możliwie najsilniejszym składzie wychodzi na lidera LL Barcelonę i rozgrywa partidazo. Wygrał zespół lepszy z lepszym trenerem. Bo gdy wszyscy czekają na Europejskie Puchary, żeby zagrać w najsilniejszych składach to co robi Xavi? ROTACJE. Jaki trener taka drużyna. Gratulacje dla United.
0
@fart Może Ten Hag ma lepszą kadrę?
0
@MesQueUnClub96 Kadry nie buduję się na 2 mecze tylko na cały sezon.
0
@fart nie zgodzę się, że rozegrali partidazo. Jedna akcja mogła odmienić losy dwumeczu a takich akcji w obu meczach nam nie zabrakło. Jako przykład niech posłuży mecz finałowy MŚ. Wszyscy teraz zachwycają się Argentyną, a jedna akcja (Kolo Muaniego) mogła zniszczyć wszystko :) czasami takie szczegóły, zmieniają wiele. Ale w mojej opinii nie świadczy to o różnicy klas pomiędzy Xavim i ten Hagiem. Jak dla mnie Holender kompletnie niczym się nie wyróżnił w dwumeczu. Po prostu wykorzystali nasze błędy i tyle. Wystarczy popełniać mniej błędów! Tylko tyle i aż tyle :)
Wyrównany dwumecz, nie obyło się bez błędów, które niestety słono kosztowały.
Ps. Rozumiem, że Ancelotti zjada Kloppa, bo wygrał 5:2? :)
0
@pioz123 Jeśli prowadzisz u siebie po 15 minutach 2-0 przed własną publicznością i przegrywasz 2-5 to jesteś lepszy czy gorszy? ;)
I tak uważam, że Anczelot zjada Klopika bo jest lepszym trenerem po prostu. ;)
0
@fart patrz a Carlo wszyscy dopiero co wypychali z Realu i pewnie większość białych by z chęcią przyjęła pod swoje skrzydła Kloppa. A tu jeden mecz wszystko zmienił :)
Czasami wystarczy to, że masz Viniciusa. Ten Hagowi wystarczyło mieć Rashforda i Bruno. Tylko tyle. U nas niestety zabrakło dziś środka. Szkoda. Ale nie uważam, że MU nas zjadło. Wygrało 1 bramką, więc o czym my mówimy?
0
@pioz123 Ale wiesz dobrze, że tak jest zawsze. Jak coś nie idzie to najlepiej zwolnić trenera i szukać innego, który od razu wygra tryplety a przecież tak to nie działa. ;)
Ale czy Ty nie widzisz jaka jest kultura gry United? przyjechali do Nas i klepali aż miło. U siebie również szczególnie w II połowie wiatr był niesamowity.
0
@fart ależ ja nie twierdzę, że MU zagrało źle. Ten Hag ich świetnie poukładał. Ale czy my na ich tle wyglądaliśmy jak chłopcy do podawania piłek? Graliśmy jak równy z równym. Jeśli z nich robi się jedną z najlepszych drużyn w Europie to dlaczego minimalna porażka z taką drużyną jest odbierana jako tragedia, mając na uwadze znów ważne braki w składzie? W LM zabrakło obrony, teraz zabrakło środka. Nam brakuje niestety jakości na ławce. Kogoś kto wejdzie w buty Pedriego, Gaviego czy Dembele i ich brak nie będzie tak odczuwalny. Czy to wina trenera? No nie. Wzmocnił drużynę jak mógł. Zbudował De Jonga. Dembele w sumie też. Teraz powoli wraca Ferran (oby). Poprawił się Araujo (głównie w wyprowadzaniu piłki). Widzę minusy, problem z rotacjami i czasami nielogiczne zmiany. Ale warto zdjąć klapki z oczu i zauważyć ile dobrego zrobił a nie robić z niego wuefistę.