0

@MesQueUnClub96 To więcej niż pewne słynna taktyka Czesia. ;)

0

Jedziemy!!! Na pełnej Panowie.

0

Widać, że Nasi mocno zestresowani. Te pierwsze 10 minut będzie cięzkie.

0

@LuisSuarez09 Pieniadze leżą na ziemi. Pewniaczek ;D

0

Słuchajcie a kto w rządowej TV będzie komentował? Darek syn Szpaka?

0

@damiano996 Ale jak to? przecież po losowaniu każdy już dopisał 3 pkt z tymi farmerami z pustyni 3 pkt.

0

@thorin A po przegrany meczu Czesiu w szatni:
Ku...a mówiłem trzymać pozycję i do obrony, wszyscy mają bronić!!!!
xD

1

@Janiama 0-1 dla Meksyku

1

Co by nie powiedzieć to bardzo dobry wynik dla Tunezji. Ciekawy turniej.

0

@panczo Nic sie nie "staneło" hej Czesiu nic się nie "staneło". ;D

9

@taris Na 100% wyjdą. Najtrudniejszy rywal już za Nimi teraz dwa mecze z plackami więc awans jest w zasięgu.

1

@Medium Podobnie myśli Meksyk. A zatem zapowiada się znakomite widowisko.

0

Żeby wprowadzić odrobinkę optymizmu przed występem ekipy Czesia na szybko przypomnę bilans meczów otwarcia Polaków z ostatnich 4 mundiali: remis i 3 porażki.
Remis z Maroko w 86' a następnie porażki kolejno z Korea 02', Ekwador 06' i ostatnie popisy z Senegalem 18'.

1

@okiemtypera_lucaxx95 I te tabelki po pierwszym meczu co się musi wydarzyć żeby... krem de la krem ;D

0

@Janiama To prawda choć trzeba przyznać, że dopiero 5-6 spotkań turnieju i już mamy potężną dawkę emocji. ;)

2

@tomek8756 I cały misterny plan Czesia poszedł w piz..u xD
I teraz trzeba na szybko nowy plan wymyśleć. ;D

0

@MESSIah16 Pisałem o Polakach. To raz a dwa błędem jest skreślanie Argentyny po pierwszym meczu.

0

@koziar Nie tyle wiara co realizm. Gdzie my się pchamy z Czesio Ball do tych ekip?

1

@Borry Nie może na pewno będzie ciężko.

3

@Comentateiro Trzeba natomiast pamiętać, że w I połowie powinno być po meczu. W II połowie gong na 1-2 i murowanie bramki. I tak jak napisałeś z Meksykiem mecz o wszystko dla Leo i Albicelestes. NIkt nie zakładał takiego scenariusza. No może oprócz Tomka "truskawki" Hajto.

4

Wielki szacun dla Arabów. Pokazali wielkie serducho, zaangażowaniem i walką mają 3 pkt. Mam nadzieję, że kiedyś Polska tak będzie grała z wielkim serduchem i poświęceniem a nie laga na lewego i może się uda.

0

@FcPortoFan1999 Tak to bywa w futbolu.

0

Ogromna sensacja. Ogromna. Na świecie nie ma już słabych drużyn.
W pierwszej połowie już powinno być po meczu. Wielki szacun dla Arabii.

0

Dawaj Leo!!! Jazda Argentyna.

0

To jak to było?
La Bambla: Z tymi Arabami to na spokojnie wygramy.
xD

1

@Adran360 Od razu widać kto tu jest pro a kto zwykłym amatorem w rysowaniu schematów. Panie Gmoch? dla mnie jest Pan top TOPÓW. ;D

2

Kurcze tak po ludzku szkoda Jankesów.

1

@barcelonista80 Myślę, że to będzie ktoś na kogo nikt nie liczy. Krychowiak?

0

Walijczycy teraz pięknie usiedli na Amerykańcach.

1

@Janiama Tak na przekór :D
USA 1-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?