0

@SelloutCrowd No słabo to wyglada. Natomiast to TB12 - Legenda. Gośc w jeden tydzien może odwrócić wszystko. Także do póki piłka w grze nie wolno Tampy lekceważyć. ;)

15

Laporta opierdolił zespół i Xaviego po klasyku to zaczeli grać. Taka prawda.

6

@Tasde Daj spokój Oni bardziej dbają o reklamy niż użytkowników. Kasa musi się zgadzać. Rozpatrzenie odwołania? nie masz konta premium to nie ma co gadać.

2

Rewanż za ostatnie finały Wschodu: Heat vs Celtics górą mistrzowie Wschodu, którzy mają obecnie bilans 2-0. Bardzo dobra defensywa była dzisiaj kluczem do zwycięstwa na Florydzie. Tatum 29 pkt Brown 28 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


23

Messi bramka i 2 asysty
Tymczasem obrażona Krystyna: Messi bramka i jeszcze 2 asysty? Ja wychodze.
xD


1

@Keson Chciałbym bardzo Ci coś polecić, ale nie gram w kosza. ;)

2

@YeastMoss Mam ogromne wątpliwości co do tego. I co by robili po odłączeniu od Matrixa? Są jednostki mądre oczytane dla których Internet czy raczej szeroko rozumiana technologia jest dodatkiem do życia i jest pozostała część dla której internet jest całym światem. I to nie jest fikcja tylko smutna rzeczywistość. Mam znajomych ludzie po studiach pracują innymi słowy funkcjonują w tym technologicznym systemie. Przychodzi Piątek pakują graty i do lasy na cały weekend .Odpoczywają bez internetu czy tel.. Jak myślisz co taki młody 16 latek robiłby w tym lesie tak długo?

1

@Encore Widać że złapał formę ;D jeszcze tylko kilka miesięcy i koniec tej fascynującej przygody w LA. ;D

3

Mecz wieczoru i starcie absolutnej topki Wschodu. Bucks z problemami szczególnie w 4qw gdzie prowadzili już +13 biorą mecz w Fili. 90-88. JoJo 6 na 21 z gry i najgorszy współczynnik +/- w zespole? Antek Bestia. @Comentateiro @MarianoItalianoVero


3

@Awtameok_Klana Pełna zgoda, ale trzeba mieć choć minimum wiedzy aby to potrafić odróżnić/zainteresować. 16 lat chłopak. Gdyby w drodze spadł mu łańcuch w rowerze to jak by sobie poradził? pewnie zadzwoniłby po mame. Mamo jak włączyć rower aby dalej jeżdził.

13

@Deviler Prawda jest taka, że gdyby w tej chwili odłączyć od matrixa (internetu fejsa) ludzi to połowa nie potrafiłaby funkcjonować. Jak włączyć piec kaflowy serio? ciekawe czy ten16 latek potrafi zapałkę zapalić. Czy też potrzebuje chwili aby skumać gdzie jest włącznik? Rośnie nam pokolenie nieudaczników.

1

Nie ma Basketsa i od razu są wyniki. Proste.

0

@SelloutCrowd Nie no Oni już normalnie działają. Mają chyba 6 czy 7 statków i zbierają ten syf. A tu masz nagranie z 19 Pażdziernika.


2

@tomek8756 Jacuś Sasin człowiek orkiestra tu popsuje, tam żle podpowie i jeszcze 70 baniek przepuści. Fenomen. xD

6

@Kessie Ale złoto xD ach ten mental xD

20

I takie projekty jak ten ja bardzo mocno szanuje. Dbajmy o Naszą planetę - Nasz Dom.


5

@Stagiryta Nie wytrzymał ciśnienia. Koledzy prowadzili 2-0 i uciekł do szatni płacząc i mamrocząc pod nosem ze nikt go nie lubi. ;)

3

Wczoraj miała miejsce piękna uroczystość. Sochan debiutuje w barwach SA Spurs, ale również nastąpiło uhonorowanie wspaniałej kariery wielkiej Legendy NBA i dream teamu trenera Popovicha - 4- krotnego mistrza NBA, złotego medalistę IO, członka Hall of Fame. Manu Ginobliego.
#20 zastrzeżony i już wisi pod kopułą AT&T Center. Gratulacje Byczku wspaniała kariera. ;D
@Zazinho


4

@sonek Mnie to na przykład obchodzi.

0

@Awtameok_Klana O tym samym pomyślałem.

1

0

Brytyjski minister obrony Ben Wallace poinformował Izbę Gmin, że rosyjski myśliwiec Su-27 wystrzelił pocisk rakietowy "w pobliżu" samolotu zwiadowczego Boeing RC-135 po tym, jak był śledzony. Do incydentu doszło w międzynarodowej przestrzeni powietrznej nad Morzem Czarnym. Cała sytuacja miała miejsce 29 Września.
Odpowiedz Moskwy nadeszła 10 października. Rosjanie twierdzą, że myśliwiec wystrzelił pocisk w wyniku "usterki technicznej". Także tak. ;D

1

@Tomason A to ja się oczywiście zgadzam. ;)

2

@KacperVEB @czółkovsky chyba oglądał więc pytaj jego i @kamil295 Ci ładnie opisał młodego. ;)
Ja nie oglądam konferencji Zachodniej. ;)
@Tomason Zagdzam się. Natomiast Brody nie oceniam po pierwszym meczu gdzie Celtowie pozwolili w I połowie zrobić 3 akcje z faulem zza łuku. To niedopuszczalne. Zobaczymy jak Brodacz wypadnie dzisiaj na tle silnych Bucks. ;)

1

@FCB24 Uważam, że kluczowe dla Pelicans będzie zdrowie Ziona. Z nim w składzie można już powalczyć o coś więcej niż I runda. Jestem również ciekawy jak Pels będą zarządzali minutami dla niego. ;)

2

Bestia wróciła. Pels mocno wchodzą w sezon ;D
Ale co Mavs i Heat się zesrali to czapki z głów. ;)

/photo/1

0

Brawo Śląsk Wrocław .

0

@Faro Wypraszam sobie!!! Ja kocham Barcelonę i prosze mnie nie kojarzyć z wrzutkami. ;)

1

@Messi1000000 I zawsze tak jest. Zamiast dobić słabego rywala to podajemu mu rękę. Stara dobra Barcelona. ;)

0

@rasta212 Gratuluje byczku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?