1

@czółkovsky Widać ze mocno pracował na tym elementem. To będzie dobry sezon. xD

3

@michal26 Michał ja rozumiem koncepcję i może to ma jakieś tam podstawy problem jest taki że nie jesteśmy silnym i przede wszystkim niezależnym państwem o solidnej konstrukcji gospodarczej. Nie jesteśmy takim krajem jak Niemcy czy wspomniana Wielka Brytania. Te kraje bez problemu poradzą sobie bez Unii, ale nie MY. I śmiem wątpić czy kiedykolwiek a przynajmniej za Naszego życia doczekamy się zmiany w tym aspekcie. Jesteśmy finansowo uzależnieni od UE która "daje" Nam $. Jesteś rozsądnym gościem i chyba nie sądzisz, ze w potrzebie takie państwa jak Estonia, Litwa podzielą się z Nami nadwyżkami? Tak poważne projekty ja ten wspomniany wyżej przez Ciebie musi być oparty o silne kraje. Ja bardzo bym chciał aby Nasze Państwo było samodzielnie z którym każdy się liczy. W sytuacji w której Niemcy i Francja łaczą sily z Rosją realizując jakies tam swoje inwestycje a My pokazujemy środkowy palec i robimy swoje inwestycje jeszcze lepsze dla Naszego kraju. Tego bym chciał. Ale tak nie jest. Takie jest moje zdanie. ;)

2

@kuz A teraz rzeczywistość - Autobus postawiony przez Inter a my bawimy się wrzutkami cały mecz. Tak będzie. Czuje, że będzie remis.

15

@michal26 No wszystko fajnie tylko pytanie chyba najważniejsze skąd te pieniążki będziemy brać? na te wszystkie rozwoje na te cuda skoro od Unii się odłączymy. Co Sasin nagle wyczaruje?

0

@Kidd Dokładnie ;D

1

@BartqRKO co tam? oznaczyłeś mnie a ja nie przeczytałem a teraz mam info że nie ma takiej dyskusji.

1

@GeneralXavi Polski system podatkowy w kilku słowach. Tak zwany Nowy Wał ;D


0

@GeneralXavi słodka Ania i krzepki Radek- Top topów. ;)

3

@DaPidejpi Interesy a wojna je psuje.

3

@Krzysztof1987 Ja juz od dawna nie żyję Barceloną Pepa i nawet nie śmie o tym marzyć bo "To se ne vrati" ale do ciężkiej cholery grać u siebie i srać po gaciach przed Celtą? To ma być ta "Nowa potęzna Barca"?

1

@czółkovsky @zadafcb Kurczę spóźniłem się i już go ktoś zaklepał w Fantasy. Faktycznie idzie jak przecinak. ;)
Panowie i tak sobie wczoraj przy okazji spotkań NFL pomyślałem kurcze jest tu kilka osób interesujących się tymi rozgrywkami może stworzymy ligę Fantasy na przyszły sezon co Wy na to? ;)

2

@PatrychoO Jeśli chodzi o drogę mleczną w mieście to bardzo trudno ją zobaczyć z uwagi na oświetlenie o Andromedzie już nie wspomnę. Natomiast jeśli ktoś będzie w górach to polecam wyjść w Nocy i nacieszyć oczy tym cudem jakim jest kosmos. ;)
https://fb.watch/g31c6p444k/


2

@Wossi61FCB Śmiem twierdzić, że mecz z Interem to najważniejszy mecz nie Października a sezonu o dalsze "być" w LM.

1

4

Ten cały Rafinia to zwykły placek jest i powiem więcej nie podoba mi się jego gra.

6

Ter Stegen ratuje ten cienki jak sik pająka występ Naszych dziadów. Na Inter czy wrzutki to będzie za mało.

4

Niby Xavi na ławce a wygladamy jak za Valverde.

1

Brawo Arsenal!! Jazda z tymi plackami z Anfield ;)

4

@Rust_Cohle Piękna sprawa oby tak dalej. ;)

0

@Emhyr Coca-Cola? Uuu to ja widzę że u somsiada na bogato. ;)

3

Tarzan i iker? chyba nie jesteśmy na to gotowi. ;D

0

Komentarz usunięty

0

La Bambla szczęśliwa po losowaniu grup ME? to znaczy że będą cieżary. xD

2

@barcelonaLM "Kiedyś boisk nie było a dzieciaków mnóstwo. Dziś boisk mnóstwo a dzieciaków na nich brak." U mnie tak właśnie jest mnóstwo parków, boisk kiedy nie przejdę to pustki. I nie mówię tu o wiosce gdzieś na zadupiu tylko sytuację w moim mieście.

5

"Kiedyś świat był prosty. Przychodziło się ze szkoły rzucało tornister brało jagodziankę i szło się na boisko - SKS. Ja chodziłem do szkoły muzycznej w międzyczasie czy na jedno, drugie trzecie zajęcia i o 21-30 mama przychodząca z trzema siatkami z pracy gotująca ciepłą kolację otwierała okno na 2 piętrze na osiedlu Tuwima w Warszawie i wołała - synku do domu. I młody człowiek był umęczony, umorusany, ale generalnie moim zdaniem nie miał problemów. Dzisiaj to trzeba powiedzieć takie przedmioty jak internet, smartfon, komp czy plejka/Xbox to z jednej strony jest ogromne dobrodziejstwo tych czasów natomiast moim zdaniem to co jest dobrodziejstwem to też w wielu aspektach jest przekleństwem. Bo dzisiaj część młodych ludzi spędza swoje życie w sieci, tutaj rodzą się ich kompleksy, tu rodzą się ich dramaty tu są hejtowani, tu nie wytrzymują, tu tracą poczucie własnej wartości."
Mati Borek.

1

@arasz1819 "I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
prezes tysiąclecia - jarosław Wielki.

2

@Croocers @TR3YWAY I widać ten uśmiech u delfinka 2 foczki mu przypasowały. Eh Delfiny to potrafią się w życiu ustawić. ;D

23

I tak się wyrywa dupki. Nawet mi Was nie żal jaskiniowcy z La Bambli. xD
https://x.com/i/status/1578636770232893441

4

Ice Trae schłodził Bucks i całe Abu Dabi. Wyborny występ. Przypominam, że za 8 dni startujemy z nowym sezonem NBA. Dawać mnie już te mecze. ;D

/photo/1

1

@norbi77 Po cichu na to liczę, że właśnie na te mocniejsze ekipy się mocno postawią mimo problemów z jakimi się borykają. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?