fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawa dla Sevilli. Ugrali ten punkt z mocnym rywalem i to mając tak potężne problemy. A za tydzień ciekawie zapowiadający się mecz na San Mames Athletic vs Atleti. ;)
2
„Przychodzi w życiu człowieka czas, kiedy dźwiga krzyż naciągnięty bólem, cierpieniem, niespełnionymi marzeniami, brakiem radosnych perspektyw. Często ten krzyż go przygniata, ciężko jest wtedy wstać, znaleźć sens dalszej egzystencji. Ale ja ci mówię, wstań i walcz. To twoje życie, twój największy skarb.”
Marek Piotrowski
10
@Lionel_Messi10 Powrót Króla
0
@BartqRKO @SelloutCrowd To nie jest takie proste rzucić coś co się kocha z dnia na dzień. To tak jakby Jordan rzucił kosza i powiedział dzieciakom "wracam do domu" i teraz będzie fajnie. Mimo, że jest "tylko" właścicielem i już nie gra to niejednokrotnie pokazywał emocje i przywiązanie do tej dyscypliny. I podobnie jest z TB12. Gisele doskonale wiedziała za kogo wychodzi nie za jakiegoś placka tylko żywą Legendę NFL i przyszłego członka Galerii Sław. Musiała się z tym liczyć.
5
@martin3131 Wina Tuska. ¯\_(ツ)_/¯
0
@budel17 @ShawnC Absolutnie Panowie film Top Topów i ubaw po pachy za każdym razem. ;D
3
Bez kamieni nie ma budulca,
a bez budulca nie ma pałacu,
a bez pałacu... nie ma pałacu.
xD
9
@Barwindg Ale co Stefan przecież ja nic.
0
@kynio302 W wojsku sztuka jest sztuka. Nie ma znaczenia czy to kobieta czy nie. ;)
1
@bartekvisca Robi wrażenie faktycznie, ale i jego gra/forma jest tego warta. ;)
1
@takisobiektos No zobaczymy co pokaże Broda. Wschód mega mega ciekawy. ;)
5
@Pawel13sz Ale co pograli... czapki z głów.
1
Ta bramka dla Benfiki wisiała w powietrzu.
1
@Kgorecki2500 Tylko jarosław syn Radosława posiada taką wiedzę taktyczną. ;)
0
"Będziemy drugą Japonią. Jeszcze troszkę do góry i będziemy drugą Japonią."
jarosław "Wielki" kaczyński
2
@macio_944 Otóż to. Inter znakomicie Nas rozpracował genialnie się ustawiał. Można śmiało powiedzieć, że nic nie byliśmy w stanie zrobić co potwierdzają seryjne wrzutki na... głowy obrońców Interu.
0
Klątwa Munsien.
3
Mental i Lewus w LE? nie jesteśmy na to gotowi. xD
4
Rakieta, Baskets, Gomes aj człowiek by sobie pooglądał. Te dzisiejsze dzieciaczki nawet podjazdu nie mają. Przecież jakby ta trójka dzisiaj wyszła w podstawie to te Intery nie widziałyby co się dzieje taki byłby wiatr. Eh....
9
@P33ck Tu trzeba wyraźnie podkreślić, że ogromny wkład w ten sukces ma Nasz człowiek. Jutgla ;)
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Co zawiodło? wszystko. Od trenera po piłkarzy na sędziowaniu kończąc. Jedna wielka kupa.
1
@danio1899 Teraz narracja jest taka, że na miękko wygramy u siebie i będzie dobrze. ;D
1
@Adamski69 Oczywiście masz rację. Emocje ;)
3
Tak dla SuperLigi. Koniec z mafijną uefą.
1
4206 na stronie a zamuła straszna. NIe da się porozmawiać normalnie.
1
@parpe Karny karnym, ale co my gramy z przodu? Lewuś The Best, Joga Bonito Rafinia i tańczący z wilkami Dembe. A tu tak z Baja na 0 i z cienkim Interem również na 0. Słabizna jednym słowem.
3
Jak to było? 3-1 z Interem i jedziemy po triplete. xD
Mediolan Nas szybko zweryfikował. Trzeb przyznać, że Pipo ładnie ustawił drużynę na Nas. No nic dzisiaj nie graliśmy.
0
No cóż nie idzie Nam na tych wyjazdach w Lm. Z baja 2-0 teraz Inter 1-0. Słabiutko to wyszło.
5
I po co ten VAR skoro obsługują go niewidomi.
0
Xavi przestań się bawić i dawaj wrzutkę na Lewego bo zaraz Nasi opadną z sił.