fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 graczy wrzutek przeklepało pół naszego zespołu. Brawo. Klepiemy dalej.
0
Po zwycięstwo!!!
Jazda Barcelona!!!
1
@Janiama Dzisiaj to już na pewno ;D
2-1 dla Nas. ;)
0
@Ali3231 Tak będzie ;)
8
Walimy dzisiaj grubo wrzutki madryckie. Na pełnej i po zwycięstwo Barcelono!!!
Visca el Barca!!!!
1
@zadafcb Takie porażki bolą najbardziej i jeszcze ten nietrafiony fg. Nie ukrywam, ze po cichu kibicuje Alabamie. Natomiast nie wiem czy zauważyłeś ale kicker Tennessee po udanym FG podniósł ręce pokazując ze się nie cieszy tak jakby pochodził z Alabamy albo tam grał. Tak to wygladało. No meczyk wyborny TD za TD mnóstwo dramaturgii. Już myślałem, że w końcówce po fumble Alabama to spokojnie rozegra prowadzili już +7 Aj.... Young po kontuzji i Gibbs super zawody. Przed meczem Tennessee bilans 5-0 i Alabama 6-0. Co tu dużo mówić był ogień. ;)
1
@czółkovsky Sporo faktycznie z tym podatkiem ale co gość zrobił progres w grze obronnej no wielkie brawa. I co by nie powiedzieć był istotną postacią w układance Kerra - wart każdych $.
1
@takisobiektos ha ha :D
2
@takisobiektos Robi wrażenie. Natomiast jestem ciekawy czy wytrzyma trudy NBA gdzie gra się momentami bardzo dynamicznie. Holmgren już sie połamał a nawet nie zagrał jednego meczu. Obaj mają podobną budowę ciała to znaczy brak masy mięśniowej. Przy tym wzroście fajnie chodzi i ma 3 jesli dobrze sprawdziłem to rzuca na poziomie ok 33%. I weż taką wieże broń zza łuku. ;D
1
@PatrychoO Bardzo fajnie wyszło i miałeś bardzo ciemne niebo. Gratuluje ;)
1
@PatrychoO Bardzo fajnie wyszło ale pytanko czy obrabiałeś zdjęcie czy to jest oryginał?
0
@Awtameok_Klana No to widać ;)
1
A Wy co byście zrobili na widok ruska? ;D
4
@norbi77 Rolnicy króciutko z pozerem. Zawsze mnie to śmieszy: UE jest be ale już pieniążki Unijne/ pensja nie. Tak panie Jaki? Hipokryci jeb...i ;D
0
@Awtameok_Klana Nie chodzi o status finansowy.
0
@Kusco15 Kowalski to chodzący Mem. xD
0
@Kamiloza91 Osobiści uważam, że odpadniecie z LM może pozytywnie wpłynąć na drużynę. To raz a dwa El Clasico rządzi się swoimi prawami. Możesz nie mieć formy a w tym meczu gdzie ciśnienie jest ogromne wygrasz. Także trzeba być dobrej myśli. ;)
1
@TR3YWAY I ja się zgadzam. Również chciałbym zobaczyć innego trenera nie związanego z Barceloną który wprowadzi trochę świeżości i polotu. Bo to jak momentami przechodzimy z obrony do ataku wymieniając 100 podań to aż mnie mdli. Może nie Max czy Poche ale uważam że warto by było spróbować. Osobiście chciałbym Kloppa zobaczyć co On z tą kadrą by osiągnął.
2
@MesQueUnClub96 Winny nie jest ale jest napastnikiem i oczekujemy od niego aby z 3 metrów trafił w bramkę. Po to tu jest.
0
@sintesox No nie mogła nikogo sprowadzić na poziomie skoro wydawała pieniądze na lewo i prawo. ;)
3
Sonda NASA w ramach misji DART, która pod koniec września uderzyła w planetoidę Dimorhops, zdołała zmodyfikować jej kurs. Po raz pierwszy ludzkość zmieniła trajektorię ciała niebieskiego - ogłosił we wtorek szef NASA Bill Nelson.
Nelson podczas wtorkowej konferencji prasowej przekazał, że uderzenie sondy w skałę spowolniło jej ruch wokół planetoidy o 32 minuty. Po zmianie kursu, okres orbitalny ciała niebieskiego wynosi 11 godzin i 23 minuty.
" Spodziewano się, że będzie wielkim sukcesem, jeśli spowolnimy orbitę o około 10 minut. To jest przełomowy moment dla obrony planetarnej i przełomowy moment dla ludzkości". - dodał.
2
@eydeem @szymon6847 @barcelonaLM @Batys @okiemtypera_lucaxx95 Panowie od początku sezonu przestrzegam przed hura optymizmem. Obecna drużyna dopiero się zgrywa ze sobą do tego trener który również poznaje tych chłopaków wprowadza jakieś swoje pomysły. To wymaga czasu. Nie przeskoczymy tego etapu. Szkoda pieniędzy ale tak jak napisałem wyżej dla mnie osobiście najważniejsze jest zdobycie LL i jasny sygnał, że wracamy do wielkiej piłki. Dalej tak jak słusznie napisał @barcelonaLM SPH, PK i ta maszyna będzie się rozkręcała. Szkoda, ale jedziemy dalej. Sezon długi.
5
Przeżyliśmy Rome, przeżyliśmy Anfield czy Lizbone. W poprzednim sezonie przeżyliśmy LE i teraz będzie podobnie. Ja osobiście nie nastawiałem się na żadne sukcesy w LM. W moim odczuciu najważniejsze jest zdobycie LL.
0
@Coutinho007 Nasza Polska. ;)
0
Lewizna poważną piłkę zaczynał od LE i po latach wraca do tych rozgrywek. Historia zatoczyła koło. ;)
0
@Borry Raczej na 100% nie da rady.
0
@wasacz @A4ron To również, ale przyznacie, że kontuzje mocno namieszały.
7
Te cholerne reprezentacje wszystko popsuły.
0
Ale już przestańcie płakać. Najważniejsze, że puchary na wiosnę będą.
2
@brt Co Ty poważnie? przecież oni już tego nie wypuszczą.