fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alexia jest pierwszą zawodniczką, która zdobyła dwie Złote Piłki z rzędu. Gratulacje!!!
8
Nasz człowiek. Rośnij duży Gavi. ;)
0
@tomek8756 Na kompie :) ale kurcze rzuciło mi się w oczy i co chwilę się zmienia.
0
Ale, że znowu wafla dali? wstyd. :D
Brawo Gawincjusz!!!! ;)
0
@PatrykBarca O tym samym pomyślałem ;D
@Moderacja może papier, kamień nożyce ;)
0
Co jest? a teraz w Lewym górnym rogu znowu pojawiło się:
FCBarca.com bez 20 lat
Co tu jest grane? To się zmienia po odświeżeniu strony czy jak ;D
3
O a teraz w górnym lewym roku na La Bambli pojawiło się:
FCBarca20 lat tylko tym razem bez ".com"
;D
2
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale na La Bambli w górnym lewym rogu jest napis:
FCBarca.com20lat
3
@PatrychoO W pierwszej chwili pomyślałem: Umtiti? co ty k...a tam robisz Szamanie. xD
A to Dembele cały na biało. ;D
1
@Pilka_jest_okragla Messi - GOAT.
0
@lucas/catalan Wszyscy czarni to i On chciał taki być a przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
1
@kubix05 Ja tylko dodam, że Biały raper.
0
@Rl9k1nG Teraz ZP wręczana jest za sezon piłkarski a nie rok jak było to wcześniej. ;)
2
@Medium Otóż to. Szkoda tego mleka.
5
@Medium Zwierzęta są pod ochroną.
0
@Eto'o9 R10 Wrzutki mają również inne podejście w kwestii trenera co uważam za kluczowe. Nie trzymają się DNA bo go nie mają to raz a dwa biorą najlepszych trenerów na rynku i nie bawią się w filozofie czy inne pierdy tylko grają prostą piłkę. Wczoraj pierwsza akcja wrzutek pod batutą Carletto - prostopadła na złotą ware i sytuacja sam na sam. A u Nas? jak nie wykonasz 150 podań to jesteś BE. Oni szybko i do przodu a u Nas klapanie do boku i na wszelki wypadek do tyłu.
2
@Dalhi Nie to ten co wygrał LM w pól sezonu i z Pessie zagrał w finale tego turnieju.
0
@Emhyr Niestety. Przewinęło się tu kilku co najmniej gości z ogromną techniką, wizją gry. A po założeniu koszulki.... jakby ktoś ich zaczarował i odebrał moce. Tak to wygląda.
11
@czółkovsky Obawiam się takiego scenariusza: W Milanie błyszczy i pokazuje "magię" - Po transferze do Barcelony 200 podań do boku i do tyłu. Chłop się całkowicie pogubi i zapomni co się z piłką robi.
1
@kulek22 A na ławkę nie zaszkodzi ściągnąć: Rakiete, Douglasa i Gomesa. Panie kochany alez to będzie chodziło. ;)
3
Ależ ten Zappe gra TD dla Patriots. Prowadzimy 17-6. Pats Nation Baby ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Vebrol W życiu trzeba umieć się ustawić.
0
@q1 Ja nawet nie widziałem że taki Raphinia to w Anglii grał. Tak na prawdę to od Was na La Bambli dowiedziałem się o tym Cracku.
powiem więcej widze tu dużo podobieństwa do Gomeza z przeciętnej Valencii chłop się wyróżniał i od razu uznano go za dobrego. Rzeczywistość była zupełnie inna. I podobnie jest z Brazolem. W przeciętnym Leeds, które nawet walczyło przed spadkiem mocno się wyróżniał i wszyscy zobaczyli w nim magika a gośc nie potrafi piłki w pole karne wrzucić. Już nie mówię o jakieś kiwce czy coś bo widać, że chłop drewniany jest.
1
@Borry Teraz każdy mecz jak finał.
2
Sędziowanie sędziowaniem ale byliśmy po prostu za słabi. Taka prawda.
0
@BulaKG Przy podaniu do Rodrygo. Moim zdaniem był spalony choć widziałem tylko jedną powtórkę.
4
@Anonymus0608 To chyba inny mecz oglądamy. xD
Gość ma problem piłke w pole karne wrzucić. Wielki crack a moim zdaniem wielki placek.
0
@draxidox Dno dna i klepanie od lewej do prawej.
2
Smutny tydzień w wykonaniu Dumy Katalonii.
0
Tak jak pisałem po transferze. Rafinia to zwykły placek jest. NIc ten gośc nie potrafi.