0

"Biały miś, biały miś dla dziewczyny
Którą kocham i będę kochał wciąż
Lecz dziewczyna, lecz dziewczyna jest już z innym
A ja kocham i będę kochał wciąż."

1

@marcin62 Dlatego zawsze Kebab > mac
Tu nie ma nad czym dyskutować.

0

@KlonaZepan Tylko jeśli wyrazi zgodę. ;)

1

Drogie Panie. Październik jest "różowym miesiącem" - Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Dlatego zachęcajcie swoich chłopaków, mężów, kochanków do tego aby dotykali/badali Wasze piersi. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie pokonać tego drania. Akcja Dotykam = Wygrywam ;)


1

@Zazinho Pop będzie rotował młodymi tak aby znaleźć jak najlepsze ustawienie. Najważniejsze jest to aby młody grał jak najwięcej. ;)
Co do Bostonu no cóż, każda pomoc jest mile widziana. Nie każdy chce u Nas grać i ja mam tego świadomość. To raz a dwa $ nie oszukujmy się ;)

1

@Zazinho Jeśli będą zdrowi to finał Zachodu. Ta ekipa ma ogromny potencjał. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w tym sezonie. I chyba największe oczekiwania Polaków to Soch i co pokaże w Spurs. ;)
Już nie mogę się doczekać spotkania w Bostonie przeciwko SA. ;)

8

@Pawel13sz Od razu mi się przypomniało. ;D

/photo/1

0

1

@BartqRKO Wiseman to kawał grajka. Jak na swoje gabaryty gość znakomicie się porusza. Ale no właśnie kontuzje, kontuzje i jeszcze raz szklanka. Obawiam się, ze nie dogra sezonu.
@Faun Na Zachodzie jest klika ekip. JA i młode Miśki, zdrowe i głodne Clippers z Leonardem i PG i mój faworyt czyli Joker i jego banda. A na Wschodzie? no tu przecież TOP 5/6 spokojnie może się z Stefanem bić o misia. Wschód wreszcie przejmuje pałeczkę. ;)
@Zazinho Ja również mam taką nadzieję. Czas skończyć Dynastę Stefana i Klaya ;)

1

@Encore Wątpię w to. ;)

3

Tymczasem w Japonii okres przygotowawczy rozpoczeli obrońcy tytułu :( GSW.
W pierwszym meczu ekipa Stefana pokonała Wizards 96-87. #33 Wiseman w 23 minuty 20 pkt/9 zb. i był 8 na 11 z gry i co najważniejsze nie połamał się.


1

@Oskar00 A może zrobili to celowo żeby rynek rozwalić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faun Jak to po co? Gallinari się posypał i jest potrzebny nam człowiek do grania. ;D
@zadafcb Powiem Ci że to będzie cięzki sezon. Wszystko jest przeciwko Nam. ;)

12

Sytuacja na naszych drogach. No co ja będę Wam mówił - jest ciężko. Wacław a jak sytuacja wyglada u Ciebie? xD
https://x.com/i/status/1575583170556108800

7

@Hadim W biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Natomiast Barcelona wiedziała kogo kupuje. ;)

8

Komentarz usunięty

7

Młodzi Gniewni - Uczelnia TEXAS. :)


0

@marcin62 No co zrobisz inflacja wysoka to i na łeb siadło mocno ;D

2

@Kapitan hawk Właśnie widzę, że La Bambla kompletnie pochłonięta Żonką Pana Messiego. A ja tak skromnie chciałem zaznaczyć, że Leo jest najlepszy. I już widzę, ze popełniłem błąd wygłupiłem się po prostu.
;)

8

GOAT

/photo/1

1

@PatrychoO A to ciekawe bo czytałem że Jackman ma już po sufit roli Wolverina. I że chce skończyć z tą postacią a Logan miał być takim swoistym pożegnaniem. ;)

1

"Niech Pan nie krzyczy na naszego pracownika. Ja tu jestem kierownikiem tej szatni.
Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? Cham się uprze i mu daj no skąd wezne jak nie mam." xD


1

@Kessie Gruby jak zwykle w ch..a leci i zamiast tanczyć to szczy. xD

1

DART uderzył w asteroidę Dimorphos. To pierwszy poważny "sukces" projektu NASA, którego zadaniem jest uniknięcie w przyszłości zagłady ludzkości w wyniku uderzenia w Ziemię dużej asteroidy. Teraz czekamy na informację czy to uderzenie zmieniło trajektorie lotu asteroidy.
NASA


6

@pikass14 Będzie dobrze Trzymamy kciuki. ;)

0

@Qlewer Nie byczku ;) byłem szefem lokalu gastronomicznego.

0

@Essos 18 lat. U mnie to było jeszcze w czasie wakacji rok przed maturką. Tradycyjnie praca na ulotkach. A na stałe już po maturze w firmie w której roznosiłem ulotki a po 4 latach stanowisko kierownicze. ;)

1

@Peszko07 3500/3700 skład a u dziadów 3200/3300.

0

@Barcaa12 Pewnie nie widziałeś pokazywali gościa który kupił ten węgiel Kolumbii jeśli się nie mylę. Wziął na rękę do kamery pokazać a tam człowiekowi ten miał/wegiel sypie się przez ręce. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?