7

"Pewnego dnia otrzymałem telefon od trenera drużyny futbolowej Calgary Stampeders, który powiedział mi, że chce mi dać drugą szansę tuż po tym jak mnie odrzucili. Odpowiedziałem - Trenerze dziękuję za telefon, doceniam to przemyślę sprawę i dam znać. Odłożyłem słuchawkę. Mój Tata zapytał mnie - Wrócisz do nich prawda?
Na co ja mu odpowiedziałem: Nie. Raczej nie. Kończę z futbolem.
Ojcec zdumiony pyta: Co? Futbol to Twoja szansa, masz ogromny talent.
To nie jest moja droga czuję w środku, że chcę robić coś innego. Chcę spróbować sił w biznesie Wrestlingowym. Ojciec popatrzył na Mnie i powiedział, że nie dam sobie rady.
Może masz rację, ale serce mówi mi, ze to jest moja droga."

Tym młodym chłopakiem był Dwayne Johnson - "The Rock". Reszta jest historią. ;)

2

0

@Zoker Gratulacje byczku. ;D
Fart jak nic. ;)

40

@Patrykl145 Ja. Nie gram i mam 1000 w portfelu. Polecam. ;)

0

Ale co uderzył.

1

@Roni/VEB Bills wyglądają bardzo mocno.

1

@Esio Amen

1

3 minuty i wszystko wraca na właściwe tory. Villarreal już 2-1

2

@zadafcb Mega się jaram. Nareszcie startujemy. ;D
Pats Nation!!! ;D

14

Pierwsze zwycięstwo Xaviego - trenera w Europejskich pucharach na Camp Nou. Gratulacje trenerze.

/photo/1

13

Brawo dla Porto za walkę do końca i bramka w 97 minucie na 1-1 i cisza w Madrycie. xD
Brawo FC Porto!!!

2

Kto ma Żula w składzie ten miażdży. ;D

0

Ale co placki z Anfiled grają w Neapolu to czapki z głów. xD

1

@Janiama No dzisiaj 3-0 dla Nas. ;)

1

Ajax zabawa jak na razie.

1

Brawo Ajax!!! ;)

1

@Emhyr

0

@Kusco15 Raportu nie czytałem no cóż mam nadzieję, że naukowcy mają rację. ;)

3

@swiergol2 No takich mamy "ekspertów". ;D

0

Komentarz usunięty

8

A jakie wiadro pomyj na Pique się wylało na La Bambli. Dlatego do takich rewelacji prasy/mediów należy zawsze podchodzić z dystansem.

1

@Kgorecki2500 A zerknę sobie bo bardzo lubię Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Andor zapowiada się ciekawie. ;)

0

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać 3 odcinka serialu "Rings of Power".

0

@mkord I dlatego nie lubię kotów bo zawsze idą na łatwiznę. ;)

3

@Kgorecki2500 Dlatego zawsze pies > sierściuch . ;)

0

@Marcelinho99 W biznesie nie ma miejsca na sentymenty.

13

Najważniejsze to mieć plan i i się go trzymać. xD
https://x.com/i/status/1567248144638906368

4

@Popitek12 Nie chyba a raczej na pewno Bestia. ;)

6

1

Guwniara z paletkom się kończy. Taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?