fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Pewnego dnia otrzymałem telefon od trenera drużyny futbolowej Calgary Stampeders, który powiedział mi, że chce mi dać drugą szansę tuż po tym jak mnie odrzucili. Odpowiedziałem - Trenerze dziękuję za telefon, doceniam to przemyślę sprawę i dam znać. Odłożyłem słuchawkę. Mój Tata zapytał mnie - Wrócisz do nich prawda?
Na co ja mu odpowiedziałem: Nie. Raczej nie. Kończę z futbolem.
Ojcec zdumiony pyta: Co? Futbol to Twoja szansa, masz ogromny talent.
To nie jest moja droga czuję w środku, że chcę robić coś innego. Chcę spróbować sił w biznesie Wrestlingowym. Ojciec popatrzył na Mnie i powiedział, że nie dam sobie rady.
Może masz rację, ale serce mówi mi, ze to jest moja droga."
Tym młodym chłopakiem był Dwayne Johnson - "The Rock". Reszta jest historią. ;)
2
Biedny bałwanek ;D
https://x.com/i/status/1567958945150410757
0
@Zoker Gratulacje byczku. ;D
Fart jak nic. ;)
40
@Patrykl145 Ja. Nie gram i mam 1000 w portfelu. Polecam. ;)
0
Ale co uderzył.
1
@Roni/VEB Bills wyglądają bardzo mocno.
1
@Esio Amen
1
3 minuty i wszystko wraca na właściwe tory. Villarreal już 2-1
2
@zadafcb Mega się jaram. Nareszcie startujemy. ;D
Pats Nation!!! ;D
14
Pierwsze zwycięstwo Xaviego - trenera w Europejskich pucharach na Camp Nou. Gratulacje trenerze.
13
Brawo dla Porto za walkę do końca i bramka w 97 minucie na 1-1 i cisza w Madrycie. xD
Brawo FC Porto!!!
2
Kto ma Żula w składzie ten miażdży. ;D
0
Ale co placki z Anfiled grają w Neapolu to czapki z głów. xD
1
@Janiama No dzisiaj 3-0 dla Nas. ;)
1
Ajax zabawa jak na razie.
1
Brawo Ajax!!! ;)
1
@Emhyr
0
@Kusco15 Raportu nie czytałem no cóż mam nadzieję, że naukowcy mają rację. ;)
3
@swiergol2 No takich mamy "ekspertów". ;D
0
Komentarz usunięty
8
A jakie wiadro pomyj na Pique się wylało na La Bambli. Dlatego do takich rewelacji prasy/mediów należy zawsze podchodzić z dystansem.
1
@Kgorecki2500 A zerknę sobie bo bardzo lubię Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Andor zapowiada się ciekawie. ;)
0
Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać 3 odcinka serialu "Rings of Power".
0
@mkord I dlatego nie lubię kotów bo zawsze idą na łatwiznę. ;)
3
@Kgorecki2500 Dlatego zawsze pies > sierściuch . ;)
0
@Marcelinho99 W biznesie nie ma miejsca na sentymenty.
13
Najważniejsze to mieć plan i i się go trzymać. xD
https://x.com/i/status/1567248144638906368
4
@Popitek12 Nie chyba a raczej na pewno Bestia. ;)
6
@Kondziubarca A tfu
1
Guwniara z paletkom się kończy. Taka prawda.