fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Dokładnie. Bo podobny burdel mamy w Polsce więc te cyrki w La Liga Nas nie ruszają.
3
@Kondziubarca Poziom odklejenia Mateuszka - kłamczuszka wywala poza skale.
0
@barcelonaLM Tak ruskie znają jedynie język siły. Z nimi trzeb postępować króciutko.
1
@Piernik Tu zabrakło doświadczenia i takiego cwaniactwa. Przecież Raków miał piłkę na 1-0 do pustej Wdowiak chyba co zmarnował. Takzę walka byłą do końca no taki jest sport. Nie trafili 100% a Slavia strzeliła dwie i grają dalej.
1
@Janiama Cięzko mi sobie wyobrazić aby Leszek tak grający mógł godnie Nas reprezentować w dalszej fazie skoro tracą bramki z Dundelanż przecież ja nawet nie wiem gdzie tego na mapie szukać. To strach pomyśleć co Oni będą wyprawiali z średnej klasy ekipami.
0
@MesQueUnClub96 Ale tak na przyszłość czy to się opłaca grać takie właśnie zakłady jak ten na Leszka? pytam bo nie wiem. Wiesz o co mi chodzi? że postawić na takie strzały jak ten Dundelaż a nie dokładać do innych zakładów. Przecież to spora kaska.
1
@MesQueUnClub96 Może trzeba było grać osobne kupony czy to się nie opłaca?
1
Tymczasem Dudelańż matko kochana xD
Zapowiada się Czarny Czwartek dla naszych w walce o konferencje.
1
@Awtameok_Klana ;D
1
@Awtameok_Klana I tego właśnie się obawiam bo w tym kraju wszystko jest możliwe. ;)
1
@Awtameok_Klana Wódeczkę popijać? to jak sernik z rodzynkami na święta. Wódeczka i Ogórek Panie kochany. Najlepszy zestaw.
2
@Awtameok_Klana Aby tylko czysta była i reszta mnie nie obchodzi.
2
@MesQueUnClub96 To pokazuje, że można grać w Europie.
2
@MesQueUnClub96 Oj Dodi, Legia w zeszłym sezonie w grupie LE. Więc nie każdy zespół tak kończy.
1
@haryveb944 I takie podejście bardzo szanuje. ;)
2
Nasza grupa faktycznie mocna przynajmniej na papierze, ale słuchacie nie ma co srać przynajmniej będzie co oglądać a i emocji nie zabraknie. I oto przecież chodzi. ;)
3
Wielka Duma. ❤❤❤
3
@Kessie I Szpaku szukający Maradony w Barcelonie. Już nie mogę się doczekać
0
Baja, Inter i Wiktoria.
Środek pola Gomes - Baskets - Rakieta o ja Tu nie byłoby co zbierać z tych ekip. Ależ człowiek by sobie popatrzył na klepanie tej 3 w środku pola.
2
@Neymar da Silva Santos Júnior Jedz i nawet się nie zastanawiaj.
1
Wtorkowy/Środowy wieczór g. 21. Pełny stadion w Munsien. Atmosfera jak z finału Ligi Miszczów. I pojawia się Darek Szpakowski syn Szpaka i odpala z grubej rury:
A pamietacie te 8-2 w Lizbonie i wspaniała demolka Baja Lewusia nad Barceloną? Ależ to był wspaniały wieczór, ale ż to był walec.
Dareczku ja już czekam na ten moment xD
25
Po letnich transferach do Barcelony: Tryplety, zniszczymy wszystkich, Lewus krolem królów.
Po losowaniu grup LM: No gdzie tam grupa śmierci i znowu na wiosnę w LE z czym do ludzi.
I za to kochamy La Bamble. xD
1
@Deltta @Coutinho007 Nigdy się nie znudzi xD
9
Bez kamieni nie ma budulca
Bez budulca nie ma pałacu
Bez pałacu.... nie ma pałacu
Proste
0
@Snajper10 Dzisiaj o 18. ;)
0
@Survier Rozumiem napisałem o sytuacji "na teraz" czyli zawodników, których mamy obecnie w kadrze. ewentualne przyjście Foytha faktycznie zmieni sytuację. ;)
0
@Survier Moim zdaniem będzie tak: Araujo na PO - Kundel, Krystek i Garcia na ŚO i na lewej Balde. Xavi nie bez powodu ustwiał w presezonie Araujo właśnie na prawej stronie i jesli nie wzmocnimy tej pozycji tak moim zdaniem własnie będzie wygladało.
0
Brajkłajt by to z zamkniętymi oczami trafił. Szkoda słów.
0
@FCB_dimiC Nie myli się ten kto nic nie robi. A na końcu zdania stawia się kropkę.
1
@Batys Ja zawsze jestem na straży. ;)