1

@Jakchcesz Dokładnie. Bo podobny burdel mamy w Polsce więc te cyrki w La Liga Nas nie ruszają.

3

@Kondziubarca Poziom odklejenia Mateuszka - kłamczuszka wywala poza skale.

0

@barcelonaLM Tak ruskie znają jedynie język siły. Z nimi trzeb postępować króciutko.

1

@Piernik Tu zabrakło doświadczenia i takiego cwaniactwa. Przecież Raków miał piłkę na 1-0 do pustej Wdowiak chyba co zmarnował. Takzę walka byłą do końca no taki jest sport. Nie trafili 100% a Slavia strzeliła dwie i grają dalej.

1

@Janiama Cięzko mi sobie wyobrazić aby Leszek tak grający mógł godnie Nas reprezentować w dalszej fazie skoro tracą bramki z Dundelanż przecież ja nawet nie wiem gdzie tego na mapie szukać. To strach pomyśleć co Oni będą wyprawiali z średnej klasy ekipami.

0

@MesQueUnClub96 Ale tak na przyszłość czy to się opłaca grać takie właśnie zakłady jak ten na Leszka? pytam bo nie wiem. Wiesz o co mi chodzi? że postawić na takie strzały jak ten Dundelaż a nie dokładać do innych zakładów. Przecież to spora kaska.

1

@MesQueUnClub96 Może trzeba było grać osobne kupony czy to się nie opłaca?

1

Tymczasem Dudelańż matko kochana xD
Zapowiada się Czarny Czwartek dla naszych w walce o konferencje.

1

1

@Awtameok_Klana I tego właśnie się obawiam bo w tym kraju wszystko jest możliwe. ;)

1

@Awtameok_Klana Wódeczkę popijać? to jak sernik z rodzynkami na święta. Wódeczka i Ogórek Panie kochany. Najlepszy zestaw.

2

@Awtameok_Klana Aby tylko czysta była i reszta mnie nie obchodzi.

2

@MesQueUnClub96 To pokazuje, że można grać w Europie.

2

@MesQueUnClub96 Oj Dodi, Legia w zeszłym sezonie w grupie LE. Więc nie każdy zespół tak kończy.

1

@haryveb944 I takie podejście bardzo szanuje. ;)

2

Nasza grupa faktycznie mocna przynajmniej na papierze, ale słuchacie nie ma co srać przynajmniej będzie co oglądać a i emocji nie zabraknie. I oto przecież chodzi. ;)

3

Wielka Duma. ❤❤❤

3

@Kessie I Szpaku szukający Maradony w Barcelonie. Już nie mogę się doczekać

0

Baja, Inter i Wiktoria.
Środek pola Gomes - Baskets - Rakieta o ja Tu nie byłoby co zbierać z tych ekip. Ależ człowiek by sobie popatrzył na klepanie tej 3 w środku pola.

2

@Neymar da Silva Santos Júnior Jedz i nawet się nie zastanawiaj.

1

Wtorkowy/Środowy wieczór g. 21. Pełny stadion w Munsien. Atmosfera jak z finału Ligi Miszczów. I pojawia się Darek Szpakowski syn Szpaka i odpala z grubej rury:
A pamietacie te 8-2 w Lizbonie i wspaniała demolka Baja Lewusia nad Barceloną? Ależ to był wspaniały wieczór, ale ż to był walec.
Dareczku ja już czekam na ten moment xD

25

Po letnich transferach do Barcelony: Tryplety, zniszczymy wszystkich, Lewus krolem królów.


Po losowaniu grup LM: No gdzie tam grupa śmierci i znowu na wiosnę w LE z czym do ludzi.


I za to kochamy La Bamble. xD

1

@Deltta @Coutinho007 Nigdy się nie znudzi xD


9

Bez kamieni nie ma budulca
Bez budulca nie ma pałacu
Bez pałacu.... nie ma pałacu
Proste

0

@Snajper10 Dzisiaj o 18. ;)

0

@Survier Rozumiem napisałem o sytuacji "na teraz" czyli zawodników, których mamy obecnie w kadrze. ewentualne przyjście Foytha faktycznie zmieni sytuację. ;)

0

@Survier Moim zdaniem będzie tak: Araujo na PO - Kundel, Krystek i Garcia na ŚO i na lewej Balde. Xavi nie bez powodu ustwiał w presezonie Araujo właśnie na prawej stronie i jesli nie wzmocnimy tej pozycji tak moim zdaniem własnie będzie wygladało.

0

Brajkłajt by to z zamkniętymi oczami trafił. Szkoda słów.

0

@FCB_dimiC Nie myli się ten kto nic nie robi. A na końcu zdania stawia się kropkę.

1

@Batys Ja zawsze jestem na straży. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?