0

@ArcziArtt A to dopiero początek. ;)

1

@ArcziArtt Witaj w świecie androida

0

Dejounte Murray, Paolo Banchero, Chet Holmgren, Isaiah Thomas, Aaron Gordon czy Bronek to gwiazdy, które pojawiły się na parkiecie popularnej półamatorskiej lidze w Seattle. Hala po brzegi wypełniona kibicami. A tak prezentował się Jayson Tatum. ;)
Wielka koszykówka choć na chwilę znowu w Seattle @JackH


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW Kiedyś ten Niemiec opowiadał, że robi właśnie takie rzeczy aby chronić najbliższych. Generalnie skupia cała uwagę na sobie aby rodzina miała spokój. W wywiadzie nawet o tym wspominał.

0

@xVENUMx Ty może tam trzeba jakąś podkładkę włożyć?

0

@wojopancer Mnie osobiście bawi. ;)

1

@tomek8756 W dobie szalejącej putinflacji każda złotówka jest na wagę złota. Kolega kolegi kiedyś opowiadał, że kupuję papier do tyłka 4-warstwowy i dzieli go na 2. Efekt dobrej zmiany. ;D

2

Wszystkie kluby LL na wieść o tym, że Bałwanek leci do United.
Panie kochany ale złoto xDxDxD


3

@Kos111 @Edoss @pioz123 Musimy tym młodym chłopakom dawać szanse. Jestem pewien, że gorzej od Alby nie zagra. ;)

32

Wszystko wskazuje na to, że Alba na ławie w meczu przeciwko RRS. To wielka szansa dla Balde. Trzymamy kciuki chłopaku. ;)

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AdiKingu96 Oooo to w takim razie jak najwięcej słoneczka i udanego urlopu. ;)

4

Z jednej strony fajnie, że Bałwanka już nie bedziemy oglądać na boiskach LL a z drugiej zajebiście. xD

1

@Encore To tak nie przebije placka za 100 mln - jacka grejlisza.

1

@TheNekro94 Moja babcia takim jeżdzi i mówi, że dupy nie urywa. xD
Gratuluje i ostrożnie tym samochodzikiem. ;)

0

Jazda Legia i po 3 pkt!!! ;D
(L)


0

@VeB10Ronnie Na 100% nie.

0

@VeB10Ronnie Nie interesuje się koszykówką Narodową więc nie będę się wypowiadał. Natomiast osobiście trzymam kciuki za Jokera.

5

Lewuś: I co guwniaro z paletkom? kto jest de beściak
xD

3

@FCB24 Wyczuwam złośliwość? ;)

2

@VeB10Ronnie Niedoczekanie Wasze. Boston bierze na miękko. Nowa Dynastia. ;D

2

@chudinhomc W tym aspekcie NBA działa perfekcyjnie. ;)

12

Liga podała pełne terminarze spotkań na nadchodzący sezon NBA:
Mistrzowie Wschodu Boston Celtics ;D podejmą w noc otwarcia 76. Panie kochany jak ja czekam na ten mecz. Pełne terminarze na stronach klubów. ;)

/photo/1
@zadafcb @Mns21 @Kidd @Encore @barcelonaLM @Zazinho @kamiVeB @Comentateiro @FCB24 @Roni/VEB

2

@Jakchcesz Wrzutki w kafejce piszą, że już w Grudniu ma być nasz koniec. Także tego.... xD
Spieszmy się kochać Barcelonę bo tak szybko odchodzi.

2

@zmiter912576 Tak, proszę pana. Oczywiście proszę pana. Pączki z marmoladą, proszę pana. Z budyniem też mogą być i z likierem, proszę pana, się znajdą. Dziękuję bardzo, całuję rączki. Oczywiście, proszę pana. Czy zjedzą panowie pączusia? Tak zapytasz, chamie pierd....y. Czy zjedzą panowie pączusia? I pączusie mają być duże, a nadzienie gęste... jak sok z pi..dy.

0

@Barca1992 Pierwsza myśl to 31, ale stawiam na 9. ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

No i to jest spore wzmocnienie Barcelony. Brawo i po 3 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?