fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Jarema2000 Stary to kobieta nigdy jej nie zrozumiesz. Jak zaczniesz jej odwrotnie doradzać to Ona wpadnie na pomysł, żeby te Twoje odwrócone rady jeszcze bardziej odwrócić. Szkoda czasu kobiety nie ogarniesz. Po latach dochodzę do wniosku, że One mają coś nie tak z oprogramowaniem dlatego funkcjonują tak a nie inaczej.
0
@Piorun Komentator 11 razy wypowiedział imię Mario. I wpadło golazo
Magik ;D
1
@ciema Nie ;D chodzi mi o film pod takim właśnie tytułem. Polecam serdecznie. ;)
"Niewidzialny człowiek".
0
@ciema A widziałeś "Niewidzialny człowiek"? polecam. ;)
5
Coś czuję, że będą dobre pieniążki na ten Dundelaż. xD
1
Udało się. xD
10
@Janiama Stary ja jeszcze rozumiem gdyby tu naprawdę klasowy zespół przyjechał i faktycznie leszek nie jest zgrany itd, ale oni kaleczą z Vikingami z VIKINGAMI. Przecież Ci Islandczycy na 6 do roboty idą. No panie kochany przecież to wstyd jest coś takiego grać przed własną publiką.
0
@Darkin Gigi - Maldini - Ronaldinho - Messi
0
@Janiama Jak to mawiają w rządzie: Jedz mniej zbieraj chrust i do przodu. ;D
2
Viking musisz no nie ma opcji. xD
1
Brawo leszek. "miszcz" Polski xD
0
@Encore Oby do tego nie doszło. ;)
1
@Encore Już jakiś czas temu pisałem z @BartqRKO że Durant idealnie by pasował do 76. Embid przestanie być smutny i wreszcie będzie realna szansa na coś więcej niż II runda na Wschodzie. KD jak najdalej od Bostonu. ;D
Wschód wreszcie będzie mocniejszy od Zachodu i będzie co oglądać.
0
Aintracht gra bardzo fajnie. Mądrze wychodzą z pod presingu wrzutek. Widać spokój w rozegraniu nie ma walenia po autach tylko konsekwentna gra. Brawo.
1
@Szyszko97 Jeśli chodzi o kaskę to rozumiem co masz na myśli. ;)
1
@FC1899Barca W tym sezonie:
Barcelona po lewej vs wrzutki z madrytu. Króciutko. ;D
0
@negreanu W takim razie czekam. ;)
4
@Szyszko97 A dlatego, ze uważam Aube za lepszego grajka, który może więcej dać. To prawda podobny profil do Lewusia i właśnie o to chodzi, Potrafi kiwnąć, podać i walnąć ze łba. Polak nie będzie grał wszystkiego a meczy będzie mnóstwo + MŚ. Auba ponad wszystko.
18
To dla mnie temat jest prosty. Memfis już prawie dogadany więc skupić się na rozwiązaniu kontraktu a Aube zostawić w spokoju czyli u Nas. Tyle.
1
@Kacperbarcade Padła dzisiaj informacja że nie żyje 9 ton ryb. To jest jakaś masakra. Nieodwracalne zniszczenie środowiska.
10
Przykre to. Uważajcie tam na siebie.
1
A ja Wam powiem że z tej zazdrości i zawiści tak rzucają fejkami w Nasz klub. Nazbieraliśmy super grajkow za grosze i tak ich dupa boli. Taka prawda.
2
@Marcelinho99 Akurat fani United to w ogóle nie powinni zabierać głosu w tej sprawie. Bo w tej chwili są pośmiewiskiem większym niż Barcelona ;D
2
@Danny Gaucho Aintracht musisz!!!
1
@MarcinVeB10 Ale nie ma co spinać. Mecz z Rayo już tuż tuż i zobaczymy co się wydarzy. Poczekajmy na oficjalki z klubu. NIe ma co się sugerować medialnymi wysrywami. ;)
1
@norbi77 Po tym pierwszym klapsie Blady już wiedział że zbliża się ciemność. xD
0
ESPN: sraka tuż tuż, Kesie i Caristeas wszystko płonie, La bambla płonie....
Tymczasem Lapcio: xD
0
@czółkovsky @FCB24 Antek bierze na miękko ten cały EuroBasket. Doncic jak nie idzie zacznie płakać i się skończy rumakowanie. ;D
2
Antek na pełnej k.... Grecy bez problemów ograli w sparingu Hiszpanów (bez największych gwiazd) 86-70
Linijka Antka w 21 minut gry: 31pkt 10 zb i 3 ast. do tego 2 trójki. ;D
BESTIA
2
Ale dajcie spokój kto widział w kryzysie takie transfery robić. ;D