2

@Sztywno @Zolwigrajek Za każdym razem gdy oglądam.... ciary. Dzieło epickie.

0

@Cwaniak4 Nie przepadam ale każdy lubi coś innego. ;)

4

Szeregowiec Ryan? dla mnie TOP.

2

@Dieselzor Widać, że nie słuchasz rad naszego rządu:
1. Zbieraj chrust - jeszcze masz czas
2. Ociepl lepiankę
3. Jedz mniej a będzie Cię stać na wiecej.
Czego nie rozumiesz? ;)

7

Bo ja nie wytrzymam zaraz coś z robił z tą maszynką?

2

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”
Albert Einstein

0

@kosmos91 Jak nie teraz to kiedy? No zobaczymy jak będzie. ;)

2

@macio_944 A wszystko przez nietoperza z Wuhan. Panie kto to widział takie rzeczy.

0

@FC1899Barca A ja myślę, że będzie to co zwykle jesli chodzi o nasze ciapy czyli:
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor.
Lewuś nic nie strzeli bo wiadomo, że napastnik potrzebuje podań a Polska to nie Barcelona. Tymczasem genialny Leo podniesie puchar MŚ.

1

@mateusz1989VeB Podobno Głapiński został wysłany do tej dziury. Ostatnie słowa jakie usłyszano to: Kur...a złapałem wreszcie inflację teraz będzie z górki".
xD

5

Tymczasem w Chile w miniony weekend powstał ogromny krater nieopodal kopalni miedzi, należącej do kanadyjskiej firmy Lundin Mining w Alcaparrosa, około 665 km na północ od stolicy kraju Santiago. Zapadlisko ma 200 m głębokości, a jego średnica wynosi około 25 m.
Także telefony do kieszeni i uważajcie pod nogi. ;D

/photo/1

7

A ja stawiam na Dembele. To wreszcie może być ten sezon gdzie Francuz wskoczy na absolutny TOP i spełni pokładane w Nim nadzieje. Trzymam kciuki chłopaku.

0

@Lola120 Musisz spojrzeć szerzej na to. To inwestycja w siebie i bezcenne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. ;)

8

@Kgorecki2500 Cześć i Chwała Bohaterom!!!

4

@PatrychoO "Sen o Warszawie" Czesia Niemena.


A tu druga wersja wykonana przez Warszawiaków ;) (L)

1

@MICHU_LOKU123 Jessie Buckley znakomita rola.

4

OJO!!!!
Mental się zdenerwował xD


1

@Esteban_ Złoty delfin

3

@Foton Uważam że nawet gdyby wpadło na 4-0 to w rewanżu Live było w takim gazie że strzeliliby Nam 5. Taka prawda. My nic nie graliśmy i nie zasłużyliśmy na awans.

0

@Kidd Ogromna strata....

0

Ferrari matko kochana jaka tragedia... eh

0

@vanharren Dlaczego gównoburzy? wyraziłeś swoją opinię. ;)
Tak jak napisałem wyżej ja nie mam pojęcia jak sytuacja finansowa wyglądała miedzy Leo a Prezesem. I zakładam, że nikt z Nas nie wie jak to faktycznie wyglądało. ;)

0

@Encore Oczywiście. Najważniejszy jest zespół. Forza Ferrari.

1

@FioletoweOczy Mnie przy tym nie było i nie wiem jak było. To jest sprawa między Nim a Prezesem. Tyle co ten gość dał nam radości nie da się przełożyć na żadne $ świata.

8

2

@Hubsao Lukas Waskez - Włóczykij z Muminków.

53

Skywalker zgarnia kolejne tytuły. Zdrówka, powodzonka i niech moc będzie z Tobą Byczku. ;)
Dziękujemy za wszystko!!

/photo/1

2

@Arkon I jeszcze Kaziu Deyna. Gigi Legenda. ;)

4

@Arkon
Alex Del Piero
Rud Gullit
Gigi Buffon
Kaziu Deyna

4

@Bruttal Cześć i chwała Bohaterom!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?