fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sztywno @Zolwigrajek Za każdym razem gdy oglądam.... ciary. Dzieło epickie.
0
@Cwaniak4 Nie przepadam ale każdy lubi coś innego. ;)
4
Szeregowiec Ryan? dla mnie TOP.
2
@Dieselzor Widać, że nie słuchasz rad naszego rządu:
1. Zbieraj chrust - jeszcze masz czas
2. Ociepl lepiankę
3. Jedz mniej a będzie Cię stać na wiecej.
Czego nie rozumiesz? ;)
7
Bo ja nie wytrzymam zaraz coś z robił z tą maszynką?
2
„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”
Albert Einstein
0
@kosmos91 Jak nie teraz to kiedy? No zobaczymy jak będzie. ;)
2
@macio_944 A wszystko przez nietoperza z Wuhan. Panie kto to widział takie rzeczy.
0
@FC1899Barca A ja myślę, że będzie to co zwykle jesli chodzi o nasze ciapy czyli:
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor.
Lewuś nic nie strzeli bo wiadomo, że napastnik potrzebuje podań a Polska to nie Barcelona. Tymczasem genialny Leo podniesie puchar MŚ.
1
@mateusz1989VeB Podobno Głapiński został wysłany do tej dziury. Ostatnie słowa jakie usłyszano to: Kur...a złapałem wreszcie inflację teraz będzie z górki".
xD
5
Tymczasem w Chile w miniony weekend powstał ogromny krater nieopodal kopalni miedzi, należącej do kanadyjskiej firmy Lundin Mining w Alcaparrosa, około 665 km na północ od stolicy kraju Santiago. Zapadlisko ma 200 m głębokości, a jego średnica wynosi około 25 m.
Także telefony do kieszeni i uważajcie pod nogi. ;D
7
A ja stawiam na Dembele. To wreszcie może być ten sezon gdzie Francuz wskoczy na absolutny TOP i spełni pokładane w Nim nadzieje. Trzymam kciuki chłopaku.
0
@Lola120 Musisz spojrzeć szerzej na to. To inwestycja w siebie i bezcenne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. ;)
8
@Kgorecki2500 Cześć i Chwała Bohaterom!!!
4
@PatrychoO "Sen o Warszawie" Czesia Niemena.
A tu druga wersja wykonana przez Warszawiaków ;) (L)
1
@MICHU_LOKU123 Jessie Buckley znakomita rola.
4
OJO!!!!
Mental się zdenerwował xD
1
@Esteban_ Złoty delfin
3
@Foton Uważam że nawet gdyby wpadło na 4-0 to w rewanżu Live było w takim gazie że strzeliliby Nam 5. Taka prawda. My nic nie graliśmy i nie zasłużyliśmy na awans.
0
@Kidd Ogromna strata....
0
Ferrari matko kochana jaka tragedia... eh
0
@vanharren Dlaczego gównoburzy? wyraziłeś swoją opinię. ;)
Tak jak napisałem wyżej ja nie mam pojęcia jak sytuacja finansowa wyglądała miedzy Leo a Prezesem. I zakładam, że nikt z Nas nie wie jak to faktycznie wyglądało. ;)
0
@Encore Oczywiście. Najważniejszy jest zespół. Forza Ferrari.
1
@FioletoweOczy Mnie przy tym nie było i nie wiem jak było. To jest sprawa między Nim a Prezesem. Tyle co ten gość dał nam radości nie da się przełożyć na żadne $ świata.
8
GOAT ♥♥♥
https://x.com/SK10Football/status/1553384709400305664/photo/1
2
@Hubsao Lukas Waskez - Włóczykij z Muminków.
53
Skywalker zgarnia kolejne tytuły. Zdrówka, powodzonka i niech moc będzie z Tobą Byczku. ;)
Dziękujemy za wszystko!!
2
@Arkon I jeszcze Kaziu Deyna. Gigi Legenda. ;)
4
@Arkon
Alex Del Piero
Rud Gullit
Gigi Buffon
Kaziu Deyna
4
@Bruttal Cześć i chwała Bohaterom!!!!