fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck Przyjdą kolejni to tylko kwestia czasu. Niemcy potrafią w transfery.
5
@Pawel13sz Co nie zmienia faktu, ze musimy teraz skupić się na sprzedawaniu szrotu. I to będzie moim zdaniem największe wyzwanie.
2
@Survier To nie o to chodzi. Można śię śmiać z Niemców ale umniejszać im to już wyższy poziom dziadostwa. Zbudowali wspaniałą drużynę i niszczyli wszystkich a nas zmietli z murawy. Po wygraniu LM w kolejnych sezonach mieli sporo pecha kontuzje Lewizny i inne problemy, sprawiły, że po ciężkich bojach odpadali ale to nadal wielka ekipa. Umniejszanie im jest nie na miejscu. Szczególnie Nam kibicom Barcelony.
2
@Survier Można się śmiać z tej niemieckiej maszyny ale 8-2 w LM zostanie w pamięci na długo.
0
@basuza Będzie problem. Natomiast jest jeszcze sporo czasu za chwilę podpiszemy drugą dzwignię i zobaczymy co się wydarzy.
0
@basuza Nie tylko Franek, Barcelona musi sprzedawać szrot który Nas sporo kosztuje.
0
@tomek8756 Jeszcze nic nie wygrali i nie przegrali czyli po staremu.
1
@jondeca Tak to była najlepsza wersja. Jak trafił do Nas miał 18 lat. To jak dryblował jak przestawiał obrońców starszych o kilka lat no nie było takiego napastnika na świecie. W tak młodym wieku na boisku robił co chciał. On się bawił piłką.
0
@Filipfcb2000 Sportu nie oglądam w TV więc się nie wypowiem. Skoro jest dobrze to lepiej dla Was. ;)
0
@esem91 Jestem bardzo ciekawy jak lewy się odnajdzie w systemie gry Xaviego gdzie jest 1000 podań.
4
@Firestone Oglądanie TVP to jedna wielka symulacja.
1
@macio_944 Ale przecież to normalne. Tak było, jest i będzie. ;)
0
@MesQueUnClub96 Ale ogólnie czy w historii Barcelony?
0
@macio_944 Z tą świetną drużyną to jednak bym zaczekał. Bo póki co to mamy zbieraninę zawodników jak na razie.
3
@2007lukas 3+1
0
@michal26 No zobaczymy. ;)
0
@michal26 Nie sądzę. LL to nie Bundesliga a Barcelona to nie Baja. W Barcelonie nie gra się tak jak w Baja to raz a dwa My jesteśmy na etapie budowy nowej drużyny. Tam lewy miał gotową ekipę idealnie skrojoną pod siebie.
0
@Rewolucja123 O kur...a chłopie dobrze się zastanów. Troszkę się pozmieniało od tamtych czasów. Niedźwiedzie na ulicach, wszyscy ocieplają domy, Elita bawi się na mieście. Inflacja wywala poza skale. Uciekaj bracie bo do partii pis cię zabiorą na wieki. Takie czasy nastały w Polandii.
4
@Jakchcesz Co Inflacja robi z człowieka. Panie kochany.
1
@VegetaPolska Uważam, że Hobbita trudniej było nagrać. Moim zdaniem dużo łatwiej było stworzyć świat pod LOTR niż Hobbita.
7
@HarveySpecter Zdecydowanie 2-6 na beju beju. Początek wielkiej Barcelony Pepa.
Bramka Iniesty w Londynie i ryk w domu. Ciary. Najpiękniejsza bramka ever.
1
@Vampir707 Popyt i podaż? chłopie zmyślasz bo nie ma nawet takich słów.
2
No taka prawda. A Wy Janusze gdzie jedziecie na wakacje? xD
https://zapodaj.net/f3e4b14b7e9d2.jpg.html
0
@Survier Oby tylko się nie skończyło na tym, ze te" lamusy" Nas będą klepać.
0
@robsoNele Ja to wiem Ty to wiesz, ale za x lat ktoś popatrzy i powie, ale ten Modrić i kros byli zajebiści. Mniej asyst od Suareza a wygrali 5x lm. ;)
2
@gumaz Modrić i kross 5 Lm
Suarez 1.
1
@Solmyr Ale dlaczego przesuwają granicę? bo Polacy na to pozwolili kupili Nas za paczkę fajek i wiedzą, że mogą robić co chcą. Proste. A jak ktoś się oburzy to w Dziennku podadzą, że szatan Tusk zabierze 13, 14 i cały ten socjal i zobaczysz co się wydarzy przed wyborami. Dlatego takie Czarnki, Małgosia "elita" Witt robią co chcą. I śmieją się Polakom w twarz.
0
@Bogan MOże masz rację natomiast ja stawiam na młodych. Którzy w tym klubie troche pograją.
1
@Bogan Na 100% tak będzie. Podobno Brożek będzie kolejnym graczem z Polski.
1
@Clue To, że u Niemca tak strzelał nie znaczy, że i u Nas tak będzie.