0

@Vintee Solidna paka na papierze. Zobaczymy co ta paka zaprezentuje na boisku. ;)

4

@MesQueUnClub96 Podobno rower Michała jest po przeglądzie i tylko czeka na sygnał. Dodam, że otoczenie Michała jest optymistycznie nastawione. A cała operacja wyjazdu porwania Roberta jest tylko kwestią godzin.

0

@PatrychoO Osobiście Barlowa nie używam więc ciężko mi cokolwiek podpowiedzieć. A spróbuj ustawić na zwykłych 20mm i i załóż Barlowa. Następnie delikatnie przesuń teleskopem w jedną stronę. Pewnie powiększenie jest za duże, lub wyostrzenie trzeba zmienić. I dlatego nie widzisz.

1

@BARCA1899Messi Już niedługo się przekonamy ;)

0

@pioz123 Absolutnie się z Tobą zgadzam niech chłopak zagra. Ja go nie znam, dowiedziałem się o Nim tutaj od Was. W repce zagrał kilka razy i nawet o nim nie usłyszałem. Gość za 70 baniek z bonusami. To mnie przeraża. I to nie jest tak, że ja siedzę przed komputerkiem i wszystko krytykuje. No nie - są ruchy, które mnie bardzo cieszą jak Kessie bo to jest gość na już, który sprawi, że z tyłu będzie bezpieczniej. Jest silny, duży i nikt mu nie podskoczy. ;)
Jestem bardzo ciekawy jak to się ułoży. Jeśli Rafa wypali pierwszy posypię głowę popiołem. ;)

0

@pioz123 Tak jak napisałem wyżej jestem sceptycznie nastawiony. Na papierze wszystko fajnie zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Mieliśmy Kutino gwiazde PL a u Nas chłop zapomniał jak się w piłkę gra. ;)

0

@pioz123 Gavi, Pedri, Nico, Fati, Araujo przyznasz, ze to nie są najgorsze wybory? można poszukać młodych za grosze? można.

1

@parpe A ja nie rozumiem Twojego podejścia. Kutinio sprawdzony w Anglii a u Nas placek za 120 mln. Lewy w Niemczech wali po 30 bramek, ale to nie znaczy, że w silniejszej LL również tak bedzie. W Baja wszystko pod Lewego nie znaczy, ze u Nas tak będzie. Dwa w Baja wszystko chodziło jak w zegarku a u Nas dopiero zbieramy druzynę co tu może się nie udać? Tam grali szybko a u Nas filozofia 1000 i 1 podania. To nie pesymizm tylko realizm za ogromne $. Bo na papierze wyglada to fajnie tylko czy na boisku również tak będzie? na chwilę obecną to mamy zbieraninę grajków i nic więcej.
@Cvzx Otóż to. Sprawdzone marki a u Nas zwykłe placki jak Gomes. ;D

0

@jeyx77x Gorzej będzie jak tej szansy nie wykorzystamy. A znając nasze szczęście w pucharach to raczej nie damy rady.

6

@Uukasz_93 Pan Trener.

0

@Sulimo Ja się nie gniewam.

0

@Encore Powiem więcej Legia zaprezentowała się bardzo dobrze. 2 razy grupa i dwa razy awans na wiosnę.

0

Bramkarz robi dzisiaj różnicę.

0

@Uukasz_93 Oczywiście, że tak przecież Poznaniacy mogli spokojnie jeszcze jedną strzelić.

3

No nie ma się co oszukiwać, ale Karabach lepiej gra w piłkę. Gra dobrze poukładana, szybkie akcje skrzydłami. Drużyna lepsza moim zdaniem.

0

@Vebrol Ty byś się zgubił w Poznaniu a ty do Warszawy biegniesz. Z czym do ludzi xD

0

@Vebrol Po Superpucharze Polski Amica - Raków.

0

@Vebrol Zaraz po finale Pucharu Polski jak Amica przegra z Rakowem.

0

@MesQueUnClub96 Legia grała w LE. A ile razy Amica wygrał Puchar Polski w ostatnich 5 latach?

0

@Vebrol Legia dwa razy w LM a ile razy Amica?

2

O kurła ale Skóraś zakrecił xD dwa gołębie straciły życie.

3

Lech już zesrany. Jak Karabach usiadł to nie ma czym oddychać. Lech zwykła kopanina i długa na Lewego.

0

@Dundersztyc Tylko, że My w przebudowie a Live? walczy na całego.

0

@barcowy1899 Oby się tylko nie zesrali jak w LM czy PL.

0

@BorzyKrzys W tym sezonie wracamy na tron. Forza Juve!!!!

0

@PatrychoO Spokojnie wszystkiego się nauczysz. ;) szukanie i naprowadzanie ręczne teleskopu no trzeba się tego nauczyć. Sam czasami mam problemy. ;)

1

@PatrychoO Jak już troszkę się w temat zagłębisz to prześlę Ci link do pewnego chłopaczka, który na żywo pokazuje cuda kosmosu. Od gwiazd podwójnych, przez planety, komety a na mgławicach kończąc. Gośc Polak siedzi w polu od 22 do 3 nad ranem i wszystko na żywo pokazuje. Także zobaczysz co można zobaczyć na własne oczy już z poważnego sprzętu. A powiem Ci jest co oglądać. ;D

1

@PatrychoO Zainstaluj sobie Stellarium darmowy program tam wszystko znajdziesz. ;D Patrz tylko na gwiazdy/konstelacje a zaprowadzą Cię do celu. Ja tak się nauczyłem ;)
Pamiętaj na początku zawsze jest cięzko natomiast cierpliwość popłaca Nauka i praktyka sam zobaczysz na własne oczy. Przed Tobą mnóstwo do odkrycia.
Gwiazdy podwójne, plejady... o Panie jak to zobaczysz no coś pięknego. ;D

1

@PatrychoO Jowisza będziemy oglądać już pod koniec Sierpnia. Będziesz mógł go spokojnie zobaczyć bo będzie najjaśniejszym punktem na niebie. Do tego przy super warunkach na swoim sprzęcie bez problemu zobaczysz czerwoną plamę na Jowiszu i oczywiście jego księżyce. ;)
Ja używam Sky watchera 114/500 a Słónca nie obserwuje. ;) Natomiast wiem, że filtry są za pare złotych i widziałem nawet, ze taki filtr można samemu zrobić. ;)
I pamiętaj aby NIGDY nie ogladać Słońca bez filtrów bo uszkodzisz sobie wzrok.

0

@PatrychoO Poczekaj na Jowisza dopiero kopara Ci opadnie. To jest dopiero cudo. ;)
Już się na Niego czaję. W zeszłym roku były super warunki i można było oglądać Jowisza i jego księżyce. Coś pięknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?