fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@P33ck Oczywiście, ze tak bo tak jak napisałeś potencjał był. Natomiast tak sobie myślę, ze Max teraz sobie wszystko poukłada tak jak trzeba. No zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)
1
@FCB24 Oby tylko Juve dobrze wystartowało a będzie dobrze. ;)
1
@P33ck Ja bym Maxa tak szybko nie skreślał. Ten sezon pokaże na co stać Juve. ;)
1
Tic Tac, Tic Tac
Forza Juve!!
7
A tak prezentuje się pierwsza kolejka Serie A sezonu 22/23
1
@Pilka_jest_okragla Tymczasem Kriszcziano....
https://zapodaj.net/da448b602ca60.jpg.html
2
@Pressinho Tak SAS znakomita organizacja poukładana z znakomitym trenerem. Natomiast tak sobie myślę, że jednak w takim OKC dostałby więcej minut, ale to moje takie przemyślenia. Teraz ciężka praca i zobaczymy co się wydarzy. ;)
7
@Zazinho Gratulacje. Zobaczymy co Pop zrobi z tego dzieciaka. ;D
1
@AmigoBlancos Powiem więcej dla tego chłopaka znakomita szansa. Pop to wybitny trener i może z tego chłopaka zrobić prawdziwą bestię. ;)
0
@Bruti Tu się nie ma nad czym zastanawiać. ;)
6
@ranger3120 Poprawione ;)
17
"Kto mieczem wojuje ten od kuli ginie"
Kapitan Jack Sparrow
1
@MesQueUnClub96 Jesteś w stanie to zrobić i nie daj sobie wmówić , że NIE pod warunkiem, że opanujesz do perfekcji funkcję kopiuj/wklej. ;)
0
@BartqRKO Pistons dobry ruch. Zakładam, że Grant chciał maxa a Pistons chcą budować nową młodą drużynę. Ostatni rok na umowie i 20 baniek na konto zobaczymy jak się zaprezentuje w PTB.
1
@BartqRKO A podobno Hornets byli w stanie dać o wiele więcej. No dobra Pistons wyczyścili salary i zobaczymy co zrobią. To co Ayton w Detroit? Na papierze PTB bardzo fajny ruch pytanie czy Grant odnajdzie się w grze z DAME i w systemie gry Billupsa.
1
@DaPidejpi Zaoczne i praca bo trzeba było rodzicom pomóc. Tak było u mnie.
27
@Michu94 I prawidłowo. Promocje w Barcelonie się skończyły.
0
@Jonyx Z jednej strony tak ale z drugiej jeśli chłopak u ten Haga będzie grał na swojej pozycji to nie ma co go na siłę tu trzymać.
4
@GeneralXavi To znaczy, ze Zidane powiedział Kelafiemu wypier....j. A ten teraz opisuje marzenia i rzeczywistość odklejeniec. ZZ pewnie czeka na objęcie kadry Francji to człowiek z Marsylii i nie będzie tracił czasu na ten cyrk w psg.
0
@Kamiloza91 Turlacza mi nie szkoda. Natomiast szkoda mi Zlatana u Nas zagrał tylko jeden sezon. Nie wiem dokładnie o co poszło ale ten gość nie pokazał swojego pełnego potencjału.
1
@panczo Tak jak wyżej @BartqRKO napisał to nie Pelinka decyduje kto gra a kto nie w LA tylko Bronek. A jak wiemy Bronek nie ma szczęścia do zbierania kumpli. Tak było w Cavs i tak jest teraz w LA.
@Kidd Lolki teraz są w dupie bo mają masę szrotu i nie mają picków na handel. Piękna sytuacja. Miód na Nasze serca :D
4
@Kidd Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy ta kiepska sytuacja w obozie Lolków. Oby tak dalej Pelinka. ;D
Teraz Russ wykorzysta opcję na 40 kilka melonów i jest pięknie. ;D
Dobrze Bronek trafił na stare lata. Banda emerytów i połamańców ;D
0
Koksu; Nie ma lipy trzeba pakować
;D
2
@zadafcb Jeden z najlepszych TE w historii jeśli nie najlepszy. Wspaniałe lata z TB12 w Bostonie. Dzięki za wszystko Legendo!!!
Pats Nation.
1
@tomek8756 I cytrynki nie było ;D
1
@Encore A po drodze Hurkacz. Jeden z tych Panów będzie miał pecha w starciu z Polakiem. Ale co zrobisz? takie życie ;D
1
21 Czerwca a ja siedzę w bluzie do tego gorąca herbatka z cytrynką bez cukru. Panie za Tuska tak nie było.
1
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Azi I jak ma być dobrze ja się pytam ;D
1
Konfederacja 4,7% ale spadek. pisiory ponad 34% Matko kochana.
1
@Tomix_83 W pierwszej chwili - o matko jaka potężna fala tsunami. A to tak masywna chmura. ;D
Piękne i niebezpieczne zarazem.