fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo A moim zdaniem nikt tego syfu nie posprząta i to będzie początek końca tego klubu.
2
@MesQueUnClub96 Naprawdę uważasz, że Francuzów obchodzi ten puchar sołtysa (Liga Narodów) I granie na 100% gdzie mają przed sobą wakacje i MŚ? ;D
0
@Rewolucja123 Wszystko może.
0
Kurcze Pique nie ma ostatnio szczęścia najpierw Szakira, teraz Barcelona i jeszcze te balety z Ryśkiem. xD
6
@BlendziorMLKV Legia przynajmniej 2 razy grała w LM a Amica co najwyżej w fifie na amatorze.
0
@Katalonbar To znak. Last Dance Messiego. #GOATMusisz
1
@AllBundy Aj teraz to wszystko potrafią nie to co kiedyś.
2
Wielki Lapico z przypadkowym kibicem. xD
https://x.com/MPadremanyFont/status/1535962077877178371/photo/1
11
@Przemek2323 Kłamstwa i szeroko rozumiana manipulacja to jedyne co ta odklejona TVpisowska potrafi. Nigdzie nie ma takiego dobrobytu na świecie jak w Polandii.
2
@Arkon Kloppa szanuje bo tak jak słusznie zauważyłeś ma swój pomysł właściwie na wszystko. ;) co sprawia, że jest wybornym trenerem i motywatorem.
3
@Arkon Bardzo mi sie podoba Twoja propozycja jednak ja postawię na Pepcia bo to jak zdominował PL (najlepszą ligę świata) w ostatnich latach to coś pięknego i w tym sezonie nie zawiódł choć było blisko. Dalej Klopp i na 3 - Papa smerf Anczelot. ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 O mały włos a byśmy przegrali prowadząc 0-2
0
Tango, Cash i gol xD
0
Dobra Czesiu pobawiłes się a teraz obrona Częstochowy i może się uda.
0
Maaskant i cała Holandia w cięzkim szoku. Ale jak to.... xD
1
@zadafcb Powodzonka!! ;)
0
@tomek8756 No co tu dużo mówić. W punkt Panie Jakubie. ;)
0
@Encore Uwielbiam ten płacz po prostu boli ich wielki Boston ;)
1
@Uukasz_93 @Kidd Tak to prawda, GSW zamknęli pomalowane i ciężko było. Natomiast strasznie brakuje mi właśnie w takich cięzkich momentach jak ten run pod koniec, żeby zagrać piłkę pod kosz do Ala czy Roba i tak za switchować aby to Stefan był pod koszem i zdobyć na nim te 2-4 pkt tak aby troszkę napędzić grę. No nie ma takich rzeczy. A szkoda bo mamy wyższy zespół i tego nie wykorzystujemy. Do tego nie zbieraliśmy piłek pod własną tablicą. Boli ta porażka. Strasznie się męczymy grając we własnej hali. Szkoda kibiców. No nic walczymy dalej. ;)
2
Celtics za mało za 3 rzucają powinni cały mecz rzucać tylko za 3. Takiej gry nie da się ogladać.
0
Jazda Celtics!!!
0
@kamyk_23 Właśnie widać ;D
1
@kamyk_23 W G2 sędziowie nie wyrzucili Zielonego teraz oddają w Bostonie. Proste ;)
1
@Zazinho Szybko 3 faule złapał i już kozaczyć nie będzie a jęśli spróbuje to szybko chłopaki na niego usiadą i bedą wszystko na niego grali bo wiedzą, że ma problemy z faulami. ;) Króciutko. ;D
2
@kamyk_23 Daj spokój i przestań płakać. Każda drużyna ma takiego gościa. Popatrz na Zielonego z GSW. Ciągle płacze i biega po sędziach. ;)
1
Ale co Boston odcina Stefana od trójki to cos pięknego i cegła za cegłą. Oby tak dalej. ;)
1
@Zazinho Wypluń te słowa. ;)
0
Stefan się zagotował i zaraz będzie z loga rzucał. Zobaczymy czy mu pary wystarczy ;D
0
Jeszcze 1 qw się nie skończyła a Boston już 3 straty.
7
@Viajero Dla mnie „Fight Club” Davida Finchera na drugim "Siedem" a brąz za "7 lat w Tybecie"