0

@wojtekjoe Pięknie napisane. Ja mam to szczęście, że nie mieszkam w bloku choć jeziorka nie mam to upały mi nie straszne. Wiem, że jest wielu sympatyków zimna i całego klimatu związanego z Zimą. Ja do nich nie należę i to zdecydowanie najgorsza pora roku. Potrzebna jak najbardziej ale ja jej nie lubię. ;)
I żeby było jasne ja współczuje wszystkim, którzy męczą się w tym czasie mieszkając w bloku.

1

@msmsms Może dla Ciebie pojebane, ale nie dla mnie.

0

@msmsms Ja tak właśnie robie i to od lat.

4

Cytując Matiego Borka:
"Gavi ma wygrać i ch...j mnie to obchodzi."

2

@Lisek Upłynie jeszcze kilka lat za nim wyjdziemy na prostą. Takiego syfu jak za czasów nieudacznika Bartomeu dawno nie było.

1

@Mario96w Znakomite combo sam mam basenik i już tylko czekam na słoneczko ;D
@jeyx77x Współczuje byczku.

1

@Transu96 @Barca1992 Oj to szczerze współczuje. Widzę dużo osób tutaj ma problem z wyższymi temperaturami. Dla Was ten czas jest najgorszy.
@Objectivo I kurcze tak ostatnio jest, że dzień/dwa jest ciepło i za chwilę ochłodzenie. Człowiek nie może się nacieszyć. Ale spokojnie to dopiero początek ;D

3

@barcelonaLM Z pewnością masz rację, ale żyjemy w Polsce więc cieszmy się tym co mamy. ;)
@MesQueUnClub96 A ja się zgadzam z tym, że idzie wreszcie ciepełko. ;D

29

W Niedzielę ma być już 30 stopni. Nareszcie bo ja czekam i czekam. Dawać mnie już te upały!!! Kochane słoneczko ;D

0

@hardmind A jest potencjał na dalsze spadki więc będzie można sporo zarobić.

0

Już nie mogę się doczekać tej kopaniny w wykonaniu naszej Kadry na MŚ. Będzie na co popatrzeć.

4

@Rekker I dlatego nie ma co się sugerować co w mediach piszą. Poczekajmy na konkretne ruchy i wtedy będziemy dyskutować. ;)

9

Ostatni mecz w karierze "Króla Artura".
Oficjalnie 20 Lipca na stadionie Legii odbędzie się pożegnalny mecz Artura Boruca
Legia Warszawa - Celtic FC
Dzięki za wszystko Legendo (L)
https://x.com/i/status/1535230787167059968

1

@tomek8756 No sam widzisz jaki oburzony. ;D

10

@WiernyKibic111 To może po prostu tu nie wchodź dopóki nie obejrzysz meczu? Dasz rade poradzisz sobie z tym problemem?

1

Tatum i jego 95 strat w tych PO.

/photo/1

6

Stefan dzisiaj najgorszy mecz w tych finałach a mimo to GSW o 2 klasy lepsi. Celtics dzisiaj wyglądali jak banda patałachów ponad 16 strat to jest kpina z kibiców. Stefan z metra cięty a wchodzi pod kosz i robi co mu się podoba. Brown przypakowany wjeżdża pod kosz i się przewraca. I to są te detale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@oskaritto Ciężko. Ale walczymy.

2

Smart już rozgrzany. Mam nadzieję, że dzisiaj wyjaśni Stefana. ;)
Zaczynamy Game 5


2

@jack_herrer Przezajebisty gość.

10

@Foro Ray Hudson ależ przyjemnie się go słuchało.

6

@Siro Przestałem słuchać Polskich komentatorów po tym jak Szpaku zamiast Messiego to szukał Maradony na boisku.

0

@barcowy1899 Maszyna Pepa bierze to na miękko.

0

@Katalonbar I chwała im za to mam na myśli obecny turniej i perspektywa gry na MŚ. Są rzeczy ważne i ważniejsze i jestem pewien, że turniej w Katarze jest dla nich ważniejszy niż puchar sołtysa.

1

@Comentateiro Przepotężna jest to postać w tych finałach. Bez dwóch zdań i skłamałbym mówiąc, że nie obawiam się dzisiejszego występu tego gościa. Natomiast miłość do Bostonu jest silniejsza i mimo przeciwności losu wierzę, że dzisiaj przed 6 rano z uśmiechem napiszę, że Celtics po G5 prowadzą 3-2. ;)

3

@Comentateiro Jesteśmy młodym gatunkiem, który nie rozumie zbyt wiele o otaczającym Nas wszechświecie. Natomiast nie możemy zakładać, że obcy są dobrzy i przynoszą pokój. Uważam to za błąd. Nasze rozumienie Wszechświata kończy się na Księżycu i tej Ziemi, którą sukcesywnie niszczymy. Nie mamy o niczym pojęcia. Jeśli faktycznie istnieją to Nas obserwują i widzą, że nie jesteśmy gotowi na cokolwiek z ich strony.

0

@Sulimo A moim zdaniem nikt tego syfu nie posprząta i to będzie początek końca tego klubu.

2

@MesQueUnClub96 Naprawdę uważasz, że Francuzów obchodzi ten puchar sołtysa (Liga Narodów) I granie na 100% gdzie mają przed sobą wakacje i MŚ? ;D

0

@Rewolucja123 Wszystko może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?