fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojtekjoe Pięknie napisane. Ja mam to szczęście, że nie mieszkam w bloku choć jeziorka nie mam to upały mi nie straszne. Wiem, że jest wielu sympatyków zimna i całego klimatu związanego z Zimą. Ja do nich nie należę i to zdecydowanie najgorsza pora roku. Potrzebna jak najbardziej ale ja jej nie lubię. ;)
I żeby było jasne ja współczuje wszystkim, którzy męczą się w tym czasie mieszkając w bloku.
1
@msmsms Może dla Ciebie pojebane, ale nie dla mnie.
0
@msmsms Ja tak właśnie robie i to od lat.
4
Cytując Matiego Borka:
"Gavi ma wygrać i ch...j mnie to obchodzi."
2
@Lisek Upłynie jeszcze kilka lat za nim wyjdziemy na prostą. Takiego syfu jak za czasów nieudacznika Bartomeu dawno nie było.
1
@Mario96w Znakomite combo sam mam basenik i już tylko czekam na słoneczko ;D
@jeyx77x Współczuje byczku.
1
@Transu96 @Barca1992 Oj to szczerze współczuje. Widzę dużo osób tutaj ma problem z wyższymi temperaturami. Dla Was ten czas jest najgorszy.
@Objectivo I kurcze tak ostatnio jest, że dzień/dwa jest ciepło i za chwilę ochłodzenie. Człowiek nie może się nacieszyć. Ale spokojnie to dopiero początek ;D
3
@barcelonaLM Z pewnością masz rację, ale żyjemy w Polsce więc cieszmy się tym co mamy. ;)
@MesQueUnClub96 A ja się zgadzam z tym, że idzie wreszcie ciepełko. ;D
29
W Niedzielę ma być już 30 stopni. Nareszcie bo ja czekam i czekam. Dawać mnie już te upały!!! Kochane słoneczko ;D
0
@hardmind A jest potencjał na dalsze spadki więc będzie można sporo zarobić.
0
Już nie mogę się doczekać tej kopaniny w wykonaniu naszej Kadry na MŚ. Będzie na co popatrzeć.
4
@Rekker I dlatego nie ma co się sugerować co w mediach piszą. Poczekajmy na konkretne ruchy i wtedy będziemy dyskutować. ;)
9
Ostatni mecz w karierze "Króla Artura".
Oficjalnie 20 Lipca na stadionie Legii odbędzie się pożegnalny mecz Artura Boruca
Legia Warszawa - Celtic FC
Dzięki za wszystko Legendo (L)
https://x.com/i/status/1535230787167059968
1
@tomek8756 No sam widzisz jaki oburzony. ;D
10
@WiernyKibic111 To może po prostu tu nie wchodź dopóki nie obejrzysz meczu? Dasz rade poradzisz sobie z tym problemem?
1
Tatum i jego 95 strat w tych PO.
6
Stefan dzisiaj najgorszy mecz w tych finałach a mimo to GSW o 2 klasy lepsi. Celtics dzisiaj wyglądali jak banda patałachów ponad 16 strat to jest kpina z kibiców. Stefan z metra cięty a wchodzi pod kosz i robi co mu się podoba. Brown przypakowany wjeżdża pod kosz i się przewraca. I to są te detale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@oskaritto Ciężko. Ale walczymy.
2
Smart już rozgrzany. Mam nadzieję, że dzisiaj wyjaśni Stefana. ;)
Zaczynamy Game 5
2
@jack_herrer Przezajebisty gość.
10
@Foro Ray Hudson ależ przyjemnie się go słuchało.
6
@Siro Przestałem słuchać Polskich komentatorów po tym jak Szpaku zamiast Messiego to szukał Maradony na boisku.
0
@barcowy1899 Maszyna Pepa bierze to na miękko.
0
@Katalonbar I chwała im za to mam na myśli obecny turniej i perspektywa gry na MŚ. Są rzeczy ważne i ważniejsze i jestem pewien, że turniej w Katarze jest dla nich ważniejszy niż puchar sołtysa.
1
@Comentateiro Przepotężna jest to postać w tych finałach. Bez dwóch zdań i skłamałbym mówiąc, że nie obawiam się dzisiejszego występu tego gościa. Natomiast miłość do Bostonu jest silniejsza i mimo przeciwności losu wierzę, że dzisiaj przed 6 rano z uśmiechem napiszę, że Celtics po G5 prowadzą 3-2. ;)
3
@Comentateiro Jesteśmy młodym gatunkiem, który nie rozumie zbyt wiele o otaczającym Nas wszechświecie. Natomiast nie możemy zakładać, że obcy są dobrzy i przynoszą pokój. Uważam to za błąd. Nasze rozumienie Wszechświata kończy się na Księżycu i tej Ziemi, którą sukcesywnie niszczymy. Nie mamy o niczym pojęcia. Jeśli faktycznie istnieją to Nas obserwują i widzą, że nie jesteśmy gotowi na cokolwiek z ich strony.
0
@Sulimo A moim zdaniem nikt tego syfu nie posprząta i to będzie początek końca tego klubu.
2
@MesQueUnClub96 Naprawdę uważasz, że Francuzów obchodzi ten puchar sołtysa (Liga Narodów) I granie na 100% gdzie mają przed sobą wakacje i MŚ? ;D
0
@Rewolucja123 Wszystko może.