3

Nie mogę zrozumieć jak można 3 mecz z rzędu grać taką padakę pod własnym koszem? No jak w finale NBA można stać i się przyglądać jak Poole rzuca cegłę następnie zbiera piłę i poprawia za 3 zawodnicy Bostonu w tym czasie stoją i się przyglądają. O co tu chodzi? finał NBA.

0

@FCB24 Mam nadzieję, ze jednak nie. ;)

2

@oskaritto Jedziemy ;)

0

@JohnnyBarca Ale, że o Radomiu zapomnieli? kto to słyszał.

5

Piraci z Karaibów? dla mnie TOP

0

@Tomek54321 No zobaczymy ;)

0

Boston, TD Garden g. 3-00
Game 6
Walczymy do końca!! Let's Go Celtics!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


2

@Nazio87 Oczywiście, że nie muszą bo mają Prezesa, który ma głowę na karku. A My mieliśmy Bartomeu.

2

Przegłosowane - 300 baniek i reakcja Papcia Pereza xD


0

@Azi No zobaczymy jak będzie. mam nadzieję, że to wszystko uda się wyprostować. Bo rywale idą do przodu i nie patrzą na nasze problemy. ;)

0

"Piniążki" są to teraz mądrze to rozegrać. ;D

0

@MarFan Znam historię bardzo dobrze. O Laporcie porozmawiamy za kilka lat i ocenimy jak sobie poradził. ;)

1

@SantinoFortelos Laporta to polityk i jego interesuje jego kadencja czyli tu i teraz a nie to co bedzie za X lat. Tak jak napisałeś to polityk przychodzi i odchodzi a gówno zostaje.

7

"Chcemy, żeby osoby odpowiedzialne mogły sprowadzać świetnych zawodników, żeby Barcelona była konkurencyjna. Myślisz, że jeśli zatankujemy Ferrari i damy mu najlepszy silnik, a będziemy nim prowadzić ja czy ty to wygramy? Na pewno nie."
Gaspart.

1

@Lionel_Messi10 Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. ;)

3

@macio_944 Myslę, że ten Konude jest "priorytetem" bo jednak troszkę zna Ligę/język i może będzie mu łatwiej u Nas.

0

@Peciak Dlaczego bzdura? Wiedza to podstawa w każdej dziedzinie i bez niej będziesz funkcjonował na ślepo chyba że jesteś synem Morawieckiego. Nic o Spółki akurat mnie nie interesują. Osobiście w inwestowaniu skupiam się na Indeksach, surowcach i walutach.

0

@MesQueUnClub_87 @AbelKabel Dla mnie również zimy mogłoby nie być. Tylko ciepełko. ;) Już niedługo się wygrzejemy ;D

0

@MSN1998 Generalnie jeśli nie masz wiedzy w tym temacie to lepiej to zostaw. Podstawą są książki, następnie ściągasz demo jakiejś platformy tradingowej na której poćwiczysz strategie/zagrania generalnie zapoznasz się z mechanizmem zawierania transakcji na rynku. I wtedy zobaczysz czy to jest dla Ciebie. Można to pojąć, ale trzeba poświęcić na to sporo czasu.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 @SpaceX Już niedługo Panowie. ;D
@Kreegen Byczku 90% La Bambli właśnie pęka z zazdrości, że mieszkasz blisko Barcelony. ;)

1

@Rust_Cohle Kurcze Rust, ale co Ty porównujesz młody w dupie był i g... widział a Ty to stary wyga profesjonalista pełną buźką. ;)

11

Nasza przyszłość. Nasze perełki. ❤

/photo/1

0

@SpaceX Otóż to ;D

9

No coś tam młody potrafi ;D


0

@Joe_Pesci I bardzo ładnie się zachował. Kultura na pierwszym miejscu. A są tacy, że wychodząc na wolność nawet "cześć" nie powiedzą.

0

@tomek8756 O masz tam to dopiero mają piekarnik ;D

0

@QAnon Szanuje. ;)

0

@draxidox "Jaszczomb" Inflacje "wprowadził" to wszyscy po domach cichutko siedzą.

2

@BartqRKO Nareszcie ktoś konkretny. ;)

8

@AdamaTraore Jego kraj bombardują dniami i nocami, a kobiety i dzieci gwałcone to co ma powiedzieć? Wy tam na Zachodzie bawcie się i radujcie a My sobie sami poradzimy? No nie.
To raz a dwa kto wie co temu kretynowi Putinowi chodzi po głowie. Każdy scenariusz nawet ten najbardziej odklejony przy tym idiocie wydaje się realny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?