fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie mogę zrozumieć jak można 3 mecz z rzędu grać taką padakę pod własnym koszem? No jak w finale NBA można stać i się przyglądać jak Poole rzuca cegłę następnie zbiera piłę i poprawia za 3 zawodnicy Bostonu w tym czasie stoją i się przyglądają. O co tu chodzi? finał NBA.
0
@FCB24 Mam nadzieję, ze jednak nie. ;)
2
@oskaritto Jedziemy ;)
0
@JohnnyBarca Ale, że o Radomiu zapomnieli? kto to słyszał.
5
Piraci z Karaibów? dla mnie TOP
0
@Tomek54321 No zobaczymy ;)
0
Boston, TD Garden g. 3-00
Game 6
Walczymy do końca!! Let's Go Celtics!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
@Nazio87 Oczywiście, że nie muszą bo mają Prezesa, który ma głowę na karku. A My mieliśmy Bartomeu.
2
Przegłosowane - 300 baniek i reakcja Papcia Pereza xD
0
@Azi No zobaczymy jak będzie. mam nadzieję, że to wszystko uda się wyprostować. Bo rywale idą do przodu i nie patrzą na nasze problemy. ;)
0
"Piniążki" są to teraz mądrze to rozegrać. ;D
0
@MarFan Znam historię bardzo dobrze. O Laporcie porozmawiamy za kilka lat i ocenimy jak sobie poradził. ;)
1
@SantinoFortelos Laporta to polityk i jego interesuje jego kadencja czyli tu i teraz a nie to co bedzie za X lat. Tak jak napisałeś to polityk przychodzi i odchodzi a gówno zostaje.
7
"Chcemy, żeby osoby odpowiedzialne mogły sprowadzać świetnych zawodników, żeby Barcelona była konkurencyjna. Myślisz, że jeśli zatankujemy Ferrari i damy mu najlepszy silnik, a będziemy nim prowadzić ja czy ty to wygramy? Na pewno nie."
Gaspart.
1
@Lionel_Messi10 Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. ;)
3
@macio_944 Myslę, że ten Konude jest "priorytetem" bo jednak troszkę zna Ligę/język i może będzie mu łatwiej u Nas.
0
@Peciak Dlaczego bzdura? Wiedza to podstawa w każdej dziedzinie i bez niej będziesz funkcjonował na ślepo chyba że jesteś synem Morawieckiego. Nic o Spółki akurat mnie nie interesują. Osobiście w inwestowaniu skupiam się na Indeksach, surowcach i walutach.
0
@MesQueUnClub_87 @AbelKabel Dla mnie również zimy mogłoby nie być. Tylko ciepełko. ;) Już niedługo się wygrzejemy ;D
0
@MSN1998 Generalnie jeśli nie masz wiedzy w tym temacie to lepiej to zostaw. Podstawą są książki, następnie ściągasz demo jakiejś platformy tradingowej na której poćwiczysz strategie/zagrania generalnie zapoznasz się z mechanizmem zawierania transakcji na rynku. I wtedy zobaczysz czy to jest dla Ciebie. Można to pojąć, ale trzeba poświęcić na to sporo czasu.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 @SpaceX Już niedługo Panowie. ;D
@Kreegen Byczku 90% La Bambli właśnie pęka z zazdrości, że mieszkasz blisko Barcelony. ;)
1
@Rust_Cohle Kurcze Rust, ale co Ty porównujesz młody w dupie był i g... widział a Ty to stary wyga profesjonalista pełną buźką. ;)
11
Nasza przyszłość. Nasze perełki. ❤
0
@SpaceX Otóż to ;D
9
No coś tam młody potrafi ;D
0
@Joe_Pesci I bardzo ładnie się zachował. Kultura na pierwszym miejscu. A są tacy, że wychodząc na wolność nawet "cześć" nie powiedzą.
0
@tomek8756 O masz tam to dopiero mają piekarnik ;D
0
@QAnon Szanuje. ;)
0
@draxidox "Jaszczomb" Inflacje "wprowadził" to wszyscy po domach cichutko siedzą.
2
@BartqRKO Nareszcie ktoś konkretny. ;)
8
@AdamaTraore Jego kraj bombardują dniami i nocami, a kobiety i dzieci gwałcone to co ma powiedzieć? Wy tam na Zachodzie bawcie się i radujcie a My sobie sami poradzimy? No nie.
To raz a dwa kto wie co temu kretynowi Putinowi chodzi po głowie. Każdy scenariusz nawet ten najbardziej odklejony przy tym idiocie wydaje się realny.