6

@tomek8756 Grunt, że wszystko zostaje w rodzinie. ;D

0

@maniak33333 PGiNG już dzisiaj zapowiedziało podwyżke o 300% z 0,34 gr. do 1, 39 za kWh. Bawcie się i radujcie.

3

@Viajero To powiem Ci więcej. U moich rodziców na ulicy jest ok. 60 domków z czego 3/4 ogrzewa węglem. Bo ich nie stać na nic więcej. Ludzie po koronie potracili prace, mają kredyty i ich nie stać. I to wszystko na jednej ulicy. I taka jest smutna prawda nie jesteśmy gotowi na transformację ekologiczną. Bo tych których stać jest garstka.
@maniak33333 a do tego jeszcze serwis bo przecież nikt za darmo nie będzie naprawiał tej pompy.

4

@Viajero Ale jak nie mają wyjścia to czym mają ogrzewać?

0

@LS @Azi @karci0 Otóż to Panowie. Kiedyś to było całowanie nie to co teraz. ;)

0

"Całowanie klubowych herbów - oznaka przywiązania czy zwykła pokazówka?". Taka prawda.


2

@Mario96w I dokładnie o tym samym pomyślałem, ale nie na La Bambli to najlepiej się pośmiać.

0

@El dominatore Ktoś wrzucił jakiś tekst odnośnie piramid i teorii spiskowych i się zaczęło. ;)

5

@Danny Gaucho I teraz się nawróciłem. ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Zwykły Fake. A gdzie Sfinks ja się pytam?

1

@Comentateiro I dlatego każdego dnia dziękuje Niebiosom za to, że dał nam tak wybitne jednostki jak Pani Edytka. Umysł wybitny. I człowiek zupełnie inaczej patrzy na świat. ;)

0

@abram3k Oby jednak został u Niemca. ;)

1

Hasło dnia na La Bambli?
Piramidowanie xD

0

@BartqRKO A no właśnie czyli tak jak napisałeś poszedł za frytki do Nets.

0

@BartqRKO Nie pamietam dokładnie ale czy Broda przypadkiem nie był w ostatnim roku swojego kontraktu z Rakietami gdy poprosił o transfer? z głowy piszę bo jesli tak to cała sytuacja była zupełnie inna. Rakiety musiały za frytki go puścić do Nets. Wracając do tematu KD to jestem pewien, że ktoś na 100% przepłąci.

2

@BartqRKO @kamil295 @Encore Panowie ale nie ma się co dziwić Nets skoro za Goberta Sota dała 4 pierwszorundowe picki. xD
Moim zdaniem Nets bardzo spokojnie całą sytuację rozgrywają bo i tak wiedzą, ze dostaną to czego chcą.

1

@don'T.R.I.P.e Dokładnie. Barcelona po sprzedaży turlacza miała mnóstwo pieniędzy a skończyła z Brajkłatem w składzie. Nietrafione transfery i Barcelona w LE. Co znaczy poważny prezes w klubie.

1

@Nolife1899 A widzisz u mnie tak nie było. Od początku były dwa terminy na obronę pracy. Lipiec i Wrzesień. Jeśli broniłem w drugim terminie promotor mnie informował kiedy i to wszystko. Bez składania pism. Dodam, że była lista na seminarium kto kiedy będzie się bronił i tyle. Pamiętam, że otrzymałem od promotora smsa z dokładną datą obrony i u mnie tak to wyglądało.

2

@Wilczeq Jest jeszcze rewanż także nic straconego. ;)

0

@Nolife1899 Jaki poprawkowy? przecież chłopak chce pracę dyplomową obronić i są dwa terminy w Lipcu i Wrześniu. ;)
Edit: dobra już wiem co miałeś na myśli. ;)

1

@Kgorecki2500 Jeszcze druga połowa. Tutaj wszystko się może zdarzyć jak w tej piosence. ;D

0

@szkutnik91 Ale w Czwartek to już na pewno. Najgorętszy dzień z tych gorących. Kwestia czasu. A i gdyby ktoś pytał to Pogoda jest pozytywnie nastawiona. Także będzie się działo. ;)

1

@Kondziubarca Myślę, że Karabach bierze to na miękko. Są lepsi i bramka jest tylko kwestią czasu.

0

@tomek8756 Kurcze widok piękny. ;)

0

@El dominatore Widziałem oba. Dobre. I tak jak napisałeś tak właśnie jest w USA. Mówią jak jest bez owijania w bawełnę. ;)

0

@El dominatore Od 5 lat przebudowa to co mają powiedzieć kibice SacTown? którzy ostatni raz ekipę w PO widzieli blisko 16 lat temu? ;D ale masz rację bez kibiców nie ma kasy. Proste. Natomiast gdyby był kibicem OKC to spokojnie bym patrzył w przyszłość. Sam Presti ma łeb na karku. Jeszcze przyjdą dobre czasy. ;)

0

@AnnaMarianna "Ambulance" i "Czarna skrzynka" francuskiej produkcji. Rozumiem, że nie każdemu przypasuje takie kino, ale ja polecam oba filmy. ;)

0

@El dominatore To prawda i powiem więcej ten "zlepek" nietypowych grajków może paradoksalnie wyjść OKC na dobre. I tak jak napisałeś pewnie PO nie będzię ale mogą być sporym zaskoczeniem. Pomijam fakt, że bez ciśnienia ta grupka młodych chłopaków może spokojnie się rozwijać i to jest najważniejsze. ;)

3

@Don-Corleone Tego akurat nie wiem, ale wiem, że jesteś Legendą tej strony - to na pewno.

0

Djoko wrzuca 2 i nie ma co zbierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?