1

@Krystian1588 Ciężko to porównać. A to dlatego, że MSN było typowo ofensywne trio. A w Bulls jednak Rodman był od zbiórki + defensywa. To było jego zadanie. Natomiast całościowo Bulls (Rodman, Jordan, Pippen i chłopaki) uważam za jedną z najlepszych ekip w historii sportów drużynowych. To była kompletna ekipa. ;)

1

@Krystian1588 To ja zapodam taką ciekawostkę. Jordan rekrutując Rodmana zapytał Phila czy ten da sobie radę to znaczy czy Phil wyciągnie z Niego to co najlepsze. Na to Phil powiedział, że "Tak". Po czym Pippen powiedział Jordanowi, że On nie chce grać z Rodmanem bo to zwykły świr jest. ;D
Rodman z Pippenem i Jordanem wygrał 3 tytuły. Jeden z najlepszych jesli nie najlepszy zbierający w historii NBA.

1

@Rust_Cohle :D tak mi się przypomniało ;D

0

@Rust_Cohle A ja Ci powiem: szanuj redaktora swojego bo trafić możemy na gorszego.

1

@JimMorrisonFCB A widzisz bo to Efekt dobrej zmiany i Nowego Wału. To i tak masz szczęście, że nie z kwiatami i pękiem podwawelskiej pod pachą. ;D

0

@Kondziubarca I to jest dobra wiadomość.

8

@DonAndrzejos No nie. Barcelona zaoferowała 45 plus zmienne a Baja chce 50 stałej kwoty. Munszen nie chce zmiennych. 50 na stół oczywiście nie w żadnych ratach i droga wolna.

1

@pioz123 Nie wiem jak takie rozmowy przebiegają bo nie biorę udziału przy takich transakcjach. Nie mamy również wiedzy na jakim poziomie są rozmowy z Sevillą. Pewnie masz rację. To takie moje głośne myślenie odnośnie plotek związanych z Rafinią. ;)

3

@Croocers Wypożyczenie z opcją wykupu za 10 baniek rozłożonych na 5 lat. ;)

0

@pioz123 Tylko, ze Seville nie obchodzi to czy w kasie Barcelony jest pełno czy nie bo jesli chcą zarobić na Konude to puszczą go tam gdzie zarobią więcej. To chyba proste to raz a dwa Sevilla nie będzie za grosze wzmacniać rywala w LL. A skoro płacimy 70 baniek za brazola to Sevilla nie jest głupia i krzyknie po prostu więcej za swojego grajka. A czy transfer upadnie to Seville nie obchodzi bo znajdzie innego chętnego.

1

@pioz123 Byczku wszystko fajnie i pewnie masz rację, ale teraz spójrz na to z innej perspektywy. Co sobie teraz myśli taka Sevilla, czy inne Napoli patrząc na to, ze Barcelona bierze placka za 70mln? No co oni mogą sobie pomyśleć? skoro biorą joge bonito za taki hajs to my Konude czy innego Kolubaliego też krzykniemy po 60 baniek.
Zaznaczę oczywiście, że te 70 baniek za brazola to prawda. ;)

7

Ale żeby za jakiegoś Rafinie dawać +70 baniek? kto to słyszał.

1

@Comentateiro Poziom szkolenia w USA jest na zupełnie innym poziomie. Młodzi chłopcy od szkoły średniej mają już wytyczoną drogę. Kiedyś myślałem, ze NBA skończy się na Jordanie, Pipenie czy Szaku. A dzisiaj mamy LeBrona, Stefana i młodych Tatuma, JA Moranta, czy Ziona. A po nich przyjdą następni. I w odpowiedzi na Twoje pytanie czy będą nowe gwiazdy? to tylko kwestia czasu. ;)

2

@Hubsao Jak najwięcej zdrówka i powodzonka aby firma rosła jak na drożdżach. ;)

10

Brawo Leclerc!!!! choć końcówka była nerwowa. Wielkie brawa. Forza Ferrari!!!! ;D

/photo/1

3

Jeszcze trochę wytrzymaj Leclerc. Meta tuż tuż.

4

Forza Ferrari!!!! Jazda Panowie Jazda. Koncentracja i po zwycięstwo!!!

/photo/1

0

@MesQueUnClub96 Dzisiaj będzie inaczej ;D
jazda czerwona strzała.

0

Forza Ferrari!!!!! ;D


2

@HypeR Słusznie choć nie można wykluczyć podobnej sytuacji do Torresa I Auby, że na początku weszli z buta a następnie coś się zacięło. Z Całym szacunkiem, ale La Liga to nie Bundesliga tam ładował jak szalony co nie znaczy, że w Hiszpanii będzie podobnie.

0

@LioMessi10 No nie mieliśmy ;)

1

@Mario96w Można się z Niemca śmiać, ale w transfery to Oni potrafią. Widzą, że Nam bardzo zależy. Gość 33-34 lata wciąż wartość na rynku do tego ostatni rok kontraktu i co robi Baja? ciśnie ile dała fabryka. I chętny się znajdzie za tyle ile chce Niemiec. A Barcelona? oddaje grajków za paczkę fajek.

4

@mateusz1989VeB Oj pękną dopiero jak nie dojdzie do skutku. xD

3

@Kondziubarca Może w tym tygodniu a może w następnym a może zostanie w Munszen? ;D

1

@misiek12319 trener prosi o transfery a Alemany działa. Nie uważasz, że tak to działa?

0

@misiek12319 Szkoda, że nie jesteś trenerem Barcelony.

0

@BoreekxD Ale nie ma co spinać bo my dopiero zaczynamy nowy projekt a opieranie go na dziadku w dłuższej perspektywie nic nie da. Co do Auby grał bardzo dobrze i ja bym go zostawił.

0

@Deviler Oby jednak Chelsea. Mocno trzymam kciuki.

0

Amator turlacz vs profesjonalista xD


1

Dobro zawsze wraca ;D
#BleedGreen


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?