2

@Deviler Mieszkam długo w domu i powiem Ci tak: Jesli domek jest położony z odstępem od kolejnych posesji to jest super. Wiadomo w domku ciagle jest coś do zrobienia więc nie usiądziesz przed tv z wywalonymi jajami. Ale masz taras, grill, dzieciaki mają gdzie się bawić i patologia Cię nie podgląda. Możesz sobie spokojnie pierdnąć. Natomiast jeśli domek jest obok innych posesji to już tak fajnie nie jest. Ciagły hałas remonty co sezon itd. a nie daj Panie, że masz obok patologię jak ja to nie masz praktycznie życia. Wracasz z roboty zjebany i chcesz odpocząć a za ogrodzeniem "pifko", wódeczka i rzucanie kur...mi. Już nie mówię o śmieceniu pod posesją, biegające kundle bez właścicieli itd. w Domku z każdym problemem mierzysz się sam i za wszystko płacisz.

1

@pioz123 O tym samym pomyślałem.

0

51

Ale piecze dupsko xD

/photo/1

2

@FC1899Barca i wszystkich zainteresowanych tematem. Ciekawie poskładane dane odnośnie piramid. ;)


1

@FC1899Barca Oglądałem chyba na Discovery jak fachowiec od obróbki kamieni opowiadał w jakim jest w szoku widząc pracę wykonaną przy Piramidzie. To z jaką precyzją kamienie w piramidzie są wykonane a następnie ułożone no nie mógł chłop wyjść z podziwu. Dodał również, że w obecnych czasach i technologii cięzko byłoby to zrobić.

2

@AlexDark00 Widziałem to zdjęcie jak Chińcycy postawili ten szpital covidowy w kilka dni i na drugim zdjęciu ten nasz Polski, którego nie skończyli przez 20 lat. ;D kurła gdzie My żyjemy. ;D
Wracając do Piramidy to trzeba przyznać, że dbałość o szczegóły samej konstrukcji Piramidy robi wrażenie. Wręcz "idealna" budowa.

2

@FC1899Barca W Chelmie budowali ponad 26 lat szpital. Tak, tak szpital budowali ponad 26 lat w naszej Polandii. Piramide składali 20 lat. PIRAMIDE. Kurła kiedyś to budowano nie to co teraz.

0

@Vitoo Spokojnie grając co 3 dni wszyscy swoje szanse dostaną. Powiem więcej rotacja będzie konieczna bo nie wierzę, że Araujo i Kundel będą wszystko grali.

0

This is blasphemy! This is madness!
Madness?
This is SPARTA!!!!

46

Jak najwięcej zdrówka i powodzonka Legendo!!! Nasza najlepsza 9 EVER.

/photo/1

0

@Herato 2-6 na beju beju i całkowita dominacja Barcy Pepa na boisku największego rywala, 5-0 i historyczna 5 w wykonaniu Pique przeciwko wrzutkom na CN. Messi wyprzedza Telmo Zarre co uczyniło go najskuteczniejszym zawodnikiem w historii La Liga. Aj można długo wymieniać cudowny okres." Gimby nie znajo".

6

"Last Dance" najlepszego piłkarza w historii w barwach ukochanej Barcelony. Jak najbardziej na TAK.

0

@Awtameok_Klana Właśnie usunęli cały mecz z YT.

4

@MesQueUnClub_87 Absolutnie film pod każdym względem genialny.

9

Film "Szczęki" z 1975 roku? dla mnie TOP.

9

Wreszcie obejrzałem dzisiejsze El Clasico. Pomijając aspekt czysto piłkarski to na wielka brawa zasługuje atmosfera na trybunach, która była jak na amerykanów fantastyczna. Chcieli show i je dostali super widowisko mimo, że to "tylko" sparing było w nim wszystko. Bramka, walka, krótkie spięcia sporo sytuacji bramkowych czyli to co w El Clasico najważniejsze. Brawo Barca!!!

0

Ewidentnie naszym psycha siadła. Amerykańce zabawa. Taka prawda.

1

2 akcje Lowlanders i przyłożenie. Brawo. Pięknie to rozegrali a run na 30 yardów QB z Białegostoku coś pięknego. ;D
@zadafcb

5

Tak się parkuje Panowie. Nawet mi Was nie żal amatorzy xD


8

@Ying Moim zdaniem nie tyle mięsnie co charakter sprawiał, ze Messi walczył i stał mocno na nogach. On nie lubił przegrywać. Walczył z silnymi rywalami, ale właśnie tym charakterem i zawziętością przewyższał wszystkich.

1

@tristan87 Oj tak i to przez duże A. Ścieżka dźwiękowa, gra aktorska no dzieło mega wybitne.

1

@tristan87 Wracam do tego filmu czasami i to jak jest zagrany, ta gra aktorska... aj cudny film.

0

1

@tristan87 Przecież to bajka dla dzieci. Daj spokój. A Chłopcy z ferajny to samo życie. ;)

16

Matko kochana co tu się staneło? ;D


5

Chłopcy z Ferajny? dla mnie TOP.

0

@Medium Tylko czekać na nowy socjal +. ;)

4

OJO!!! ????????????
Nowy sondaż Kantar: Dzieje się.


2

@Ali3231 Czyli temat żula Konude można uznać za zakończony. Połowa lata a darmozjady nadal w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?