4

Zabawa kibiców po ostatnim gwizdku. Co jak co, ale amerykanie potrafią w Show. ;D


2

Jest prawdziwy napastnik i są bramki. Proste. Brawo Memfis.

0

Ten Red Bull to zwykłe placki są co 2 podania strata. xD

0

U Niemca by wpadło.

0

@DarthVader69 Masche przychodził jako DM a skończył na środku obrony. Roberto był pś a skończył na PO. To Barcelona już nie takie akcje odchodziły.

0

@Arnold1234 To prawda, ale nadrabia fizycznością i jest w miare szybki. Czyści wszystko z tyłu.

0

Śmiem twierdzić, że po aklimatyzacji Kundel zagra w środku a naszym nowym PO będzie Araujo.

3

Lewuś patrz i ucz się jak się strzela bramki. Brawo Komar.

1

@DarthVader69 To było jego przeznaczenie jak napisał @Survier . Anakin po śmierci matki całkowicie przesiąknął gniewem. Nie ma znaczenia czy szkoliłby go Qui Gon czy sam Yoda to nie dało by nic.

3

@Medium Absolutnie Ronaldo to była maszyna. Na 2-3 metrach obrońca dużo starszy nie wiedział co się dzieje.

0

@kamilos1214 Opowiem Ci moją historię i wiem, że dla wielu tutaj może dziecinną, ale nie dla mnie. Otóż w mojej rodzinie, wszyscy palą fajki no wszyscy z dziada pradziada i wyobraż sobie, że tylko ja w rodzinie nie palę. I może to dziwnie zabrzmi, ale sam próbowałem za dzieciaka palić i za ch..a mnie to nie wciągnęło. Teraz z perspektywy czasu jestem wdzięczny, że nie jestem uzależniony od tego świństwa. To wielki dar.

0

@kamilos1214 To jasny sygnał że alko nie jest dla Ciebie.

1

0

@kamilos1214 Jak dorośniesz to zrozumiesz, że picie nie jest żadnym wyznacznikiem. Jesteś wartościowym człowiekiem. Nie powielaj błędów rodziców tylko idz własną ściezką.

2

@tommyVERceti To nie ma znaczenia czy młoda czy starsza. Bądź sobą. Uśmiech i do przodu.

1

Pisałem to już wcześniej i kilku użytkowników również na to zwracało uwagę. Baja bez Lewizny sobie poradzi bo mają w ataku kim straszyć i to w zupełności na Bundesligę wystarczy natomiast czy starczy na LM?
Paradoksalnie po odejściu Polaka ta drużyna może być jeszcze lepsza.

2

@Czak18 Dokładnie. Klimat i gra aktorska rewelacja. ;)
Natomiast jeszcze tak na szybko może "Gra o wszystko". Historia oparta na faktach. ;)

1

@Czak18 Może nie tyle poker co gry karciane. film "21"

0

@Rust_Cohle Daj spokój. @fart jak nic. ;)

1

@Rust_Cohle To był cios poniżej pasa. ;)

1

Czerwoni już sraka w gaciach. Jazda City!!!
;D

2

Ten Jacek to w ogóle no w ogóle nie pasuje do tego City. Co piłka do Niego to albo podanie do przeciwnika albo podanie w aut. Tragedia Jacuś.

1

@stone80 Grają dopiero 26 minut. A Ty już widzę znasz wynik końcowy.

5

Panie Turek kończ pan ten mecz Polska - Szwecja!!!
;D

1

@kamiVeB Transfer kwestią godzin. ;D
Niech odpoczywa i na pełnej wejdzie w nowy sezon. ;D

1

@Barca1992 @Chaoss @Explode Zobaczycie, ze w Zimie bez gazu przy świeczkach będziemy siedzieli. xD

2

Nigdy nie zadzieraj z Orką. ;D


4

Ale Was boli potężny @MesQueUnClub96 xD

0

@Witekk10 Bendom, ale bez śmietany.

2

Przypominam wszystkim, że od dzisiaj mamy wakacje kredytowe. Cieszcie się i radujcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?